نیویورک بیمارستان ها را تست هر کودک با علائم سندرم التهابی برای Coronavirus آنتی بادی شهردار می گوید

نیوزویک | No comments

شهر نیویورک بیمارستان ها را اداره تست آنتی بادی برای کودکان برگزاری نمایشگاه علائم ظهور بیماری التهابی احتمالا مربوط به کروناویروس جدید, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در روز یکشنبه.

در طول کار روزانه کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد به روز رسانی در مورد این شهر شیوع de Blasio گفت: موارد تازگی کشف اطفال, بیماری, تا به حال بیش از دو برابر از هفته گذشته. آخرین گزارش ها از شهر نیویورک ارائه دهندگان خدمات پزشکی نشان داد که حداقل 38 کودکان تا به حال قرارداد این بیماری توسط صبح روز یکشنبه یکی از آنها را به عنوان یک نتیجه. در مه 4, هنگامی که این شهر کمیسیون بهداشت و درمان برای اولین بار با صدور یک پیام هشدار را به اطلاع ساکنان چند سیستم التهابی سندرم آلوده کردن کودکان خردسال فقط 15 مورد بوده است شناسایی شده است.

با توجه به آمار و ارقام به اشتراک گذاشته شده توسط اندرو کومو فرماندار در دولت, یکشنبه اخبار جلسه اضافی 47 مورد در حال حاضر شناسایی شده در کودکان در خارج از شهر نیویورک است. دو نفر از کسانی که عفونت بودند کشنده است. کومو گفت: یکی دیگر از مرگ دو نفر در حال حاضر تحت بررسی به منظور تعیین ارتباط آنها به این بیماری است. ایالت بروز آن تا حد زیادی غیر قابل توضیح سندرم بالغ بر 73 روز شنبه با معنی حداقل 12 مورد جدید ثبت شد بیش از 24 ساعت گذشته.

هر چند ماهیت دقیق این سندرم همچنان تحت بررسی در نیویورک, مقامات بهداشتی باید تشبیه برخی از ویژگی های آن به کسانی که در ارتباط با بيماری کاوازاکی یک بیماری نادر است که باعث التهاب عروق خونی در نواحی مختلف بدن و به طور معمول تاثیر می گذارد کودکان کمتر از 5 سال است. نتایج حاصل از ارزیابی تشخیصی و تست آنتی بادی جدید برای coronavirus پیشنهاد کرده اند التهابی سندرم می تواند متصل به COVID-19.

“این بیماری به چالش کشیدن. ما در حفظ و یادگیری در مورد آن هر روز” د Blasio در توییتر نوشت بعد از ظهر یکشنبه ارجاع ویروس. مطابق با اطلاعات موجود در کمیسیون بهداشت و درمان ممکن است 4 گزارش توییت خود اشاره کرد که علائم این بیماری التهابی تا کنون شامل تب و بثورات استفراغ و درد شکم.

“به هر پدر و مادر وجود دارد: تشخیص زود هنگام کلیدی برای مبارزه با این” شهردار ادامه داد. “می توان آن را درمان کرد. اگر شما این علائم را جدی بگیرید و بلافاصله.”

تست های تشخیصی جدید کروناویروس شد اداره به کودکان در شهر نیویورک بستری در بیمارستان برای علائم التهابی بیماری است. د Blasio گفت: 47 درصد تست مثبت برای این ویروس در حالی که 81 درصد از کسانی که آزمایش مثبت آنتی بادی در طول یک بعدی غربالگری. آنتی بادی آزمون تجزیه و تحلیل نمونه خون برای تعیین وجود پروتئین های تولید شده در پاسخ به کروناویروس جدید نشان می دهد که آیا یک فرد است در برخی از نقطه در قرارداد این ویروس یا نه.

Mayor Bill de Blasio
نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio صحبت می کند در طول یک مارس 10 کنفرانس مطبوعاتی. روز یکشنبه de Blasio تشویق والدین کودکان برگزاری نمایشگاه علائم جدید التهابی سندرم بالقوه مربوط به کروناویروس جدید به آزمایش آنتی بادی است.
EuropaNewswire/Gado/گتی ایماژ

موارد از کودکان سندرم التهابی در ابتدا شناسایی و انگلستان خدمات بهداشت ملی در 27 آوریل. به گفته نیویورک تایمز گزارش به روز رسانی در يكشنبه حدود 50 مورد در حال حاضر شناخته شده در کشورهای در سراسر اروپا از جمله فرانسه و سوئیس و اسپانیا و ایتالیا علاوه بر انگلستان در ایالات متحده در مناطق مختلف بوده است نهفته از جمله لوئیزیانا, می سی سی پی و کالیفرنیا.

در مارس 7, NBC News گزارش داده است که حداقل 85 موارد تا به حال شناسایی شده در کودکان در سراسر ایالات متحده با استناد به موارد اضافی در بوستون و واشنگتن تنظیم شده شامل تازه ترین ارقام از نیویورک که در آن اکثر موارد تایید شده است این تعداد افزایش یافته بود به بیش از 100 یکشنبه. زمانی که ان بی سی گزارش منتشر شد که دولت در حال شناسایی 64 موارد بیش از 20 کمتر از آن آخرین در کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>