نیویورک جزیره استفاده می شود برای coronavirus تدفین سابقه داستان بی حد و حصر

در سال 2010 AP ملی نویسنده آدام گلر ثبت در عمق داستان در مورد هارت جزیره است. این جزیره شهر نیویورک که در آن بلامعارض, ناشناس و بی بضاعت بوده است به خاک سپرده شد.

هفته گذشته به عنوان شهر نیویورک برخورد با نصب coronavirus مرگ و میر و کاهش سردخانه فضای این شهر اعلام کرد که هارت جزیره خواهد بود برای تدفین از ویروس مرده بلامعارض پس از 14 روز در ذخیره سازی. که کوتاه مقدار زمان شهر را نگه بلامعارض باقی می ماند قبل از آنها به خاک سپرده شده در آن “هری پاتر زمینه” Hart جزیره است.

Virus Outbreak New York
کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دفن بدن در یک سنگر در هارت جزیره, پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در برانکس شهر نیویورک. جان Minchillo / AP

برای کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد جزیره هارت و آن طولانی تاریخ ما در اینجا با یک نگاه به گلر داستان “شهر مرده” را به عنوان آن به نظر می رسد در Oct. 31, 2010.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“این افراد و نوع صحبت کردن به من”

وقتی که مرده تحویل چهار صبح یک هفته کشتی مایکل Cosgrove انتظار است.

یک کامیون یخچال از شهرستان سردخانه زیر فوردهام خیابان به آن بیخ و بن, بین قایق استفاده می شود نمایندگی و بسیاری ضخیم با علف های هرز و زنجیره ای پیوند حصار هشدار “زندان-حفظ کردن.” برای نیویورکی ها که می میرند بدون پول خانواده و یا هویت نیاز به یک مراسم تشییع جنازه مناسب بارانداز فقط فراتر از آن است که شبانه روزی برای هفت دقیقه سفر به فراموشی سپرده است.

مقصد این است که هارت جزیره 101 هکتار از باد جاروب شن و ماسه و درختان کج در آب نیم مایل کردن شهر نیویورک قصبه برانکس مانند یک اشاره انگشت.

اگر بیش از 800,000 مردم گذاشته و به استراحت در جزیره بیش از گذشته 141 سال زنده بودند آن خواهد بود که دولت را دومین شهر بزرگ. (که تعدادی از آن زمان افزایش یافته و به بیش از یک میلیون نفر). مرده و به خاک سپرده شد جمعیت آنها چه است تقریبا به طور قطع این کشور بزرگترین گورستان عمومی. اما وجود دارد هیچ مجسمه هیچ مداحی و هیچ منظم بازدید از ساعت.

در واقع بسیاری از نیویورکی هرگز شنیده هارت جزیره است. در یک شهرستان از 8.5 میلیون نفر زندگی چنین جایی احتمالا یک ضرورت است. آن است که یک تلقی خارج از محدوده صفحه اصلی به داستان بهتر چپ بی حد و حصر.

حداقل این بود که این مورد تا ملیندا شکار کشف آن است.

“این مرد یک معتاد به هروئین و دوست دختر خود رفت و به دنبال او… این است که یک کهنه سرباز جنگ ویتنام که توسعه اسکیزوفرنی و او خودکشی,” شکار می گوید کوه در می رم از طریق طرح هارت جزیره مرده است. “این افراد و نوع صحبت کردن به من.”

Hart Island Project
عکس از کسانی که به خاک سپرده شد در هارت جزیره همراه با تصاویر با اعضای خانواده برخی از کسانی که در آنجا مدفون ذخیره کردن در بالای ذغال نقاشی توسط هنرمند ملیندا شکار از اینها Czymanski که درگذشت در Jan. 1, 1998, و به خاک سپرده شد و در ژوئیه همان در جزیره هارت در نیویورک است. کریگ Ruttle / AP

شکار یک هنرمند است اما تصویری از جزیره هارت او ایجاد کرده است بیش از 19 سال گذشته مرزهای تار که شرح شغل. طلاق مادر دو کالج سن دختران تبدیل شده خودش را به هارت جزیره کارآگاه و عملا بایگان آن منجر شاهد و رئیس کاتب.

آن اضافه کنید و آن را ممکن است مناسب نیست برخی از مردم تعریف هنر است. اما در این آخرین پناهگاه فراموش شده, شکار, می گوید او در دانشگاه ییل در رشته مجسمه سازی و عیاری با زغال مداد تنها نقطه شروع است.

به عنوان او آن را می بیند که به زیرخاک در اوردن روح از دست رفته.

“نه دانستن درایوهای شما دیوانه”

اگر مایکل جونز رفتن به پیدا کردن راه خود را در جزیره هارت را شهر مردگان روشن بود او نیاز به یک راهنمای.

در سال 1992 جونز’ برادر ورنون – Vern به خانواده و کامرون به برخی از دوستان خود – به نیویورک آمد و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کارولینای شمالی. او در یک آپارتمان در شهر آمستردام خیابان خود را به عنوان یک نوکر و ثبت نام در کلاس های بازیگری. او فرستاده مایکل کارت پستال با عکس از ساختمان امپایر استیت و پل بروکلین.

اما زمانی که Vern آمد برای کریسمس به خانه خود بازگشت پرواز بود overbooked مادرش خواهش کرد که او را به ماندن.

“او متنفر ایده او که در نیویورک” مایکل جونز می گوید. “او فکر نمی کنم که جایی برای یک پسر جنوبی می شود. او فکر آن را خطرناک وجود دارد و من حدس او درست بود.”

چند روز بعد یکی از برادر خود به نام هم اتاقی. Vern رفته بود به یک آپارتمان در شرق روستا به جشن روز سال نو. به زودی پس از نیمه شب از او گذشت روی زمین, دوستان, پلیس گفت. آنها را به مواد غذایی در سراسر خیابان و به هنگام بازگشت در 12:30 a. m. Jan. 2 سال 1993 او از بین رفته بود ،

سال گذشت. مایکل جونز نمی تواند اجازه رفتن می تواند نکنید که برادر بزرگتر خود. “نه دانستن درایوهای شما دیوانه – و این که” جونز گفت: 33.

در سال 2008 او شروع به کار با یک محقق خصوصی و ساخته شده برخی از پیشرفت retracing برادرش زندگی در نیویورک است. سپس با جستجو در اینترنت در صفحه اصلی در Charlotte, North Carolina, جونز در سراسر ذکر سایه جزیره که در آن شهر نیویورک دفن آن بلامعارض مرده است. او نوشته شده باز پرس و جو در یک وب سایت به نام findagrave.com درخواست اگر کسی می تواند بگوید او را بیشتر.

پاسخ: شما نیاز به تماس با ملیندا شکار.

“این داستان که گفته نشده است”

بیش از یک قرن پیش مشهور روزنامه نگار و اجتماعی اصلاح طلب یعقوب Riis جستجو برای یک راه برای افشای فقر نیویورک به محله های فقیرنشین. عکاسی با فلاش در مراحل ابتدایی است اما Riis درک قدرت از تصاویر. او خریداری یک دوربین جعبه و رفت به دنبال یک محل برای تمرین.

او در بر داشت آن را در هارت جزیره است. Riis بازگشت از جزیره در سال 1888 با حال-faded فریم گرفتن یک طرف شهر. در یکی از کارگران وضع تابوت مانند آجر در یک شبکه از مجاور ترانشه هر سوراخ به اندازه کافی بزرگ برای دفن ده. سال بعد این عکس ها رو ملیندا شکار تفکر است.

شکار بزرگ در کلگری کانادا انتهایی نفت زمین شناس پدر در حفاری. “این به شما می دهد یک چشم انداز بسیار متفاوت, زمین شناسی می کند چرا که شما متوجه زندگی انسان بسیار مختصر” او می گوید.

City Of The Dead
این Aug. 2, 2010 تصویر نشان می دهد ملیندا شکار در نیویورک, n. y. studio با زغال نقاشی های ساخته شده از عکس های او به دست آورد در حالی که تحقیق در مورد افرادی که به خاک سپرده شده است در نیویورک هارت جزیره است. کریگ Ruttle / AP

توسط 1991 او در نیویورک زندگی می کنند, حامله, سکس با دختر دوم و به دنبال اعمال او آموزش هنر. بسیاری از شهرستان محلات بودند گرفتار کرک کوکائین و ایدز و شکار فکر چه شد از قربانیان کسانی که دوقلو بوده است ،

او و یک عکاس کردم اجازه از شهر گروه از اصلاح اجرا می شود که هارت جزیره به دوباره غم انگیز جایی که Riis بود apprenticed.

آنها در بر داشت یک صحنه قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. خدمه کار از شش به هشت زندان شهرستان زندانیان پشته کاج-تخته جعبه سه بالا و سه گسترده ای در باریک ترانشه. نگهبانان وارد کردن نام مرده با دست و یا ضبط آنها را به عنوان “ناشناخته” در ضخامت محدود دفاتر. نام آنها نیز مشخص شده بر روی تابوت میخ هم توسط دولت زندانیان زندان برای $71.25 هر – یا $7.60 برای shoebox-ظروف اندازه که نگه داشتن بچه ها.

سال پیش زمانی که جزیره, سایت مواد مخدر, مرکز درمان و سایر موسسات را به حال یک روحانی. اما امروز مرده unembalmed و گاهی با لباس های که در آن آنها یافت, در حال دفن بدون مراسم است. نماز در حال ارائه یک شنبه هر ماه هنگامی که گروه مدافع تصویر بی خانمان بازدید از این جزیره برای یک interdenominational خدمات.

در طول دهه هارت جزیره قرار دارد یک جنگ داخلی زندان پناهندگی یک سل بیمارستان یک workhouse یک زندان و یک موشک پایه. از طریق آن همه نیویورک ادامه داد: گذر گاه بدن است که رفت و بلامعارض در سردخانه شهر در سالهای اخیر به طور متوسط حدود 1,300 تدفین یک سال از جمله حدود 340 stillborns.

شکار است که 52, فکر کرده اید که چگونه چنین جایی می تواند همه اما ناشناخته است. شاید که هیچ حادثه بود او تصمیم گرفت. شاید این جزیره پنهان شده بود چرا که مردم ناراحتی با اسرار آن برگزار شد. شاید هنر می تواند به برگ ریزان برخی از نور است.

شکار pieced با هم کلاژ از جزیره عکس ها و صفحات از دفن سیاهههای مربوط و همچنین گالری تاسیسات کوچک تابوت برگزاری پتو دوزی با نام مرده. در سال 2006 او ساخته شده یک فیلم مستند پیاده روی هارت جزیره راه با چند نفر که تا به حال آموخته اعضای خانواده به خاک سپرده شد وجود دارد. پس از آن دیگران را به نام و از طریق پست الکترونیکی به دنبال پاسخ.

به عنوان او کار می کرد, شکار کشف این جزیره دارای یک ریتم خود را با تدفین صعودی در بیماری های همه گیر و سخت است. این محل استراحت برای فقرا و بی خانمان ها بلکه هزاران مرده و همچنین به عنوان کسانی که قطع از خانواده ها توسط مایلز و غیر منتظره شرایط.

“پنجاه سال بعد از آن می تواند تبدیل به بسیار مهم است که کسی در زمان زمان برای جمع آوری این اطلاعات و آن را قابل رویت به داستان و این چیزی است که من در تلاش برای انجام,” او می گوید.

“این داستان که گفته نشده است که عمومی نشده تا به حال دسترسی به, که مردم احساس شرمندگی ، و به عنوان اسکات فیتز جرالد گفت: “چیزهایی که مردم شرمنده از بهترین داستان است.”

“این نوع مانند بودن در دوزخ دانته”

شاون شریدان داستان آغاز می شود زمانی که او بود 4 روز بعد از ظهر یک زن و شوهر وارد فرشته نگهبان خانه در بروکلین به اتخاذ او و دو برادر بزرگتر است. پسران تنها سرنخ به زندگی قبلی او کوله پشتی مدرسه با نام “Ferrick” نوشته شده بر روی بوم.

در 18 Sheridan, نوشت دولت و خود آموخته تولد مادر به قتل رسانده بود خودش را در سال 1971. مقامات به او گفتم تنها که پدرش پروتستان و مشغول به کار به عنوان یک مرد تحویل. نه شناسایی شد با نام و شریدان گواهی تولد شده بود و درخواست صدور مجدد در مدت کوتاهی پس از تصویب خود را با تمام والدین اطلاعات تغییر کرده است.

“آنها می گویند هیچ مردی یک جزیره است اما من و برادران من ما همیشه احساس می کردم که ما یک جزیره می گوید:” شریدان که زندگی در هوستون حومه ریچموند, Texas. “هدف من این بود برای نشستن چهره به چهره با پدر من یک زمان و او را تصدیق من است.”

بیشتر جستجو نشان داد پدر و مادر خود را ملاقات کرد به عنوان نوجوانان در دولت بیمارستان روانی. پدرش در خدمت زمان در زندان است. آزادی مشروط سوابق نشان داد او هم مرده بود. اما چگونه ؟ که در آن او به خاک سپرده شدند ؟

در سال 2005 شریدان جستجو رهبری او را به شکار و هارت جزیره پروژه پس از شهرستان مقامات او گفت: سوابق نشان میدهد که آیا پدرش به خاک سپرده شد در این جزیره نابود شده بود در آتش است. اما شکار را دیده بود 11×17-اینچ دفاتر ذخیره شده در یک تریلر در این جزیره است. حجم شریدان به دنبال او می دانستند ارسال شده بود به عنوان مدرک در محاکمه برای قتل یک زن مدفون در این جزیره و بعد آيند.

شکار در زمینه آزادی اطلاعات درخواست با شهر. اما به جای دنبال تک, حجم, او به دنبال یک وکیل مشاوره و در خواست خیلی بیشتر. در ماه مارس سال 2008 شهر تبدیل بیش از 2000 صفحه جزئیات تدفین به عنوان دور برگشت به عنوان اوایل 1980s. او به دنبال آن با طرح دعوی در دادگاه برای دریافت این شهرستان به فاش کردن محل از مرگ از آن دفن شده در این جزیره منجر به حل و فصل برای کسب اطلاعات بیشتر. او دنبال کرد تا با درخواست پرونده از 1970s و سیاهههای مربوط از سال 2008 تا به امروز.

“ملیندا یک fireplug وقتی که می آید به هارت جزیره می گوید:” وین Kempton, بایگان برای اسقفی اسقف نیویورک که نوشته است در مورد تاریخ آن است.

در سال 2009 بیش از سه سال پس از اولین تماس شکار از طریق پست الکترونیکی شریدان یک کپی از یک حکومت صفحه. در 25 خط پایین چشم خود را در بر داشت این مطلب را برای یکی از ریچارد Ferrick, 36, کشته در سال 1982 هنگامی که او با یک ماشین مترو. او غیر روحانی در طرح 137 بخش 2 در جزیره هارت.

شکار اعتبارات شریدان برای کمک به کشف این پرونده است. اما او می گوید: او کسی است که در بر داشت این موضوع نگه داشته و پس از آن. در اواخر سال 2007 زمانی که او سوار یک کشتی به جزیره با نیمی برادر و یک کشیش شکار به آنها پیوست. هیچ راهی برای شریدان به می دانم که دقیقا جایی که پدرش به خاک سپرده شد, اجازه دهید به تنهایی شانس خود را برای مقابله با او.

هنوز “این فقط قطعیت.” شریدان می گوید. “پس از سال ها و سال ها آن را فقط به پایان است.”

و برای شکار آن بود که دیگر فرصتی برای عقب کشیدن پتو از گمنامی پوشش این جزیره باد جاروب زمینه.

“این نوع مانند بودن در دوزخ دانته” او می گوید. “این مردم از اتر و آنها به شما بگویم چیزی در مورد خود و سپس آنها را ناپدید می شوند دوباره.”

“شما نمی نا امید شما فقط رفتن نگه دارید”

شکار در مواجه با چالش های جدید هنگامی که این شهر بیش از تبدیل جزیره دفن سوابق. تمام نوشته بودند دست نوشته های شسته و رفته با حروف دیگران به سختی خوانا. این هنرمند تا به حال همیشه خاص این جزیره متعلق به مردم است. اما داستان آن در دسترس خواهد زمان را.

در پایان سال 2008 به عنوان شکار و جمع آوری یک گروه از داوطلبان به نوع در هزاران نام و تاریخ او دریافت یک e-mail از مایکل جونز را-از-کار وام مسکن نماینده جستجو برای برادرش. فراتر از تاریخ ورنون ناپدید شدن مایکل می دانستند که تنها برادرش شده بود با پوشیدن لباس قرمز و خاکستری-پلوور راه راه سفید تی شرت, شلوار لی, قهوهای مایل به زرد کت و چکمه. شکار می تواند کمک کند ؟

اگر بدن خود را در جزیره هارت آن را میان هزاران نفر که هرگز شناسایی شکار توضیح داد. او ممکن است پیدا کردن سرنخ در دفن سوابق. سپس دوباره او ممکن است پیدا کردن هر چیزی در همه. اما اگر مایکل می خواست برای کمک به وارد کردن داده ها, شکار, ارائه شده, او را او ارسال سیاهههای مربوط از سال 1993 یک صفحه در یک زمان.

“من امیدوار بودم که من می خواهم او را پیدا کنید. منظورم این است که خودخواهانه بود که هدف اصلی من برای کار داوطلبانه” مایکل می گوید. اما پس از یک در حالی که “این واقعا نوعی به من حس رهایی. نه تنها من انجام کاری برای پیدا کردن برادر من اما که من انجام شده بود چیزی که ممکن است کمک به دیگران پیدا کردن شخص دیگری است.”

در ابتدا او خود را نگه داشته جستجوی یک راز است. اما زمانی که او گفت مادرش سارا Lineberger در مورد کار خود را با هارت جزیره سیاهههای مربوط به او پیوست و او را. این جفت ارز کار برای ماه, ورود سوابق بیش از 1500 تدفین تجارت ایمیل با شکار به ایجاد حس از یافته های خود را.

“شما سعی می کنید برای رفتن را از طریق این خط به خط” مایکل گفت. “هنگامی که شما در سراسر آمده است که گفت: ناشناخته بقیه اطلاعات مهم نبود. قلب خود را خواهد نوع جست و خیز ضرب و شتم. … وجود دارد قطعا در زمان های خاص که من فکر کردم من می خواهم او را در بر داشت.”

در یک صفحه گسترده مایکل لیستی از مردان ناشناس به خاک سپرده شد در جزیره هارت که سن و نژاد و یا دیگر جزئیات همسان ورنون است. در زمان مادر و پسر مشغول به کار راه خود را از طریق این صفحه آخرین بار از دفن سیاهههای مربوط از سال 1993 لیست در حال رشد به بیش از دو دوجین امکانات.

Lineberger حفر کردن دندان های کودک او ذخیره می خواهم از او فرزندان’ دوران کودکی; باب Rahn بازنشسته نیویورک کارآگاه قتل تبدیل محقق خصوصی تحویل آنها به شهرستان دفتر معاینات پزشکی به کار مشخصات DNA. Rahn شریک زندگی کیم Anklin در مقایسه دفن سیاهههای مربوط به جزئیات در فرد از دست رفته فایل های کار با شهرستان های پزشکی و پلیس محققان به تراشیدن لیست به 15.

در ماه ژوئیه آنها متمرکز بر روی یک مطلب در یک جزیره دفن ورود از مارس 1993. بلوک نامه های ارائه شده تنها نوشته روی سنگ قبر برای ناشناخته مرد سفید حدود 30 سال سن داشت در نزدیکی اسکله 17 از پایین منهتن بندر جنوبی خیابان. او غیر روحانی در قبر 22 طرح 231, بخش سوم – احتمالا به خاک سپرده شد همراه با اثرات شخصی از جمله خاکستری و قرمز راه راه ژاکت.

این می تواند ورنون جونز ؟

شکار که پایگاه داده در حال حاضر شامل سوابق 36,450 تدفین است که ماده در برخورد با پرسش او در مورد دریافت هارت جزیره است. اما این جستجو خصوص تصمیم جونز’ مادر به تجربه خودش در سوابق زده وتر.

“او به من تماس بگیرید و می گویند” شما چه فکر می کنید؟'” شکار گفت. “من می خواهم می گویند:” من فکر می کنم در برخی از نقطه شما در حال رفتن به پیدا کردن, اما من فکر می کنم شما باید به طور سیستماتیک باز کردن هر درب.’ و او می داند که به عنوان یک مادر شما نمی نا امید شما فقط رفتن نگه دارید.”

“آنها همه مردم واقعی”

به طور مستقیم در سراسر خلیج از هارت جزیره در یک شیب پوشیده از چمن توسط یک قاب سیاه و سفید به شکل دراورده آهن حصار پلهام گورستان هر چیزی است اما ناشناس است. برخی از سنگ قبر حک با تصاویری از رفتگان. عزاداران آمده به آب گل.

زمانی که لیندا Polesnak هریک از بینگهمتون نیویورک آموخته عمه شارلوت Cella به خاک سپرده شد در یک قبر بینام و نشان در میدان کوزه گری در سراسر آب روشن شد کمی گورستان بعدی بود که بهترین محل برای تنظیم یک سنگ قبر.

“شما می توانید رفتن به یک گورستان شما می توانید خواندن یک سنگ شما می توانید خود را با خواندن نوشته روی سنگ قبر. آنها زندگی می کردند. آنها دمید. آنها دست در دست کسی است. آنها عاشق کسی,” او گفت:. “بود که عمه من Lottie. اما هیچ کس نمی داند که او را به خاک سپرده با تقریبا یک میلیون نفر دیگر در جزیره هارت و همه آنها واقعی مردم است.”

حقیقت این است که از یک فاصله هارت جزیره خالی از سکنه به نظر می رسد. مرگ ممکن است جامعه را آخرین فرصت برای جشن گرفتن زندگی است. اما در اینجا که فرصت است که اغلب از دست داد.

در حال حاضر 17 سال پس از ورنون جونز از بین رفت و مادر خود را از برادر خود احساس فزاینده برخی از آنها تا به حال او را در بر داشت.

سپس محقق باب Rahn به نام هفت. 21 با اخبار: آزمایش DNA در بدن آنها تا به حال که آمده بود بازگشت منفی است. با 14 دیگر unidentifieds هنوز هم در فهرست خود را به پزشکی قانونی توصیه جستجو را مجبور به رفتن.

در این گوشی از کارولینای شمالی ناامیدی پر مایکل جونز’ صدای. او طبع آن فکر هزاران نفر به خاک سپرده شد در هارت جزیره پردهی در گمنامی.

مطمئنا خانواده های دیگر خارج وجود دارد به دنبال خود را از دست داده و فرزندان و برادران.

شاید مایکل می گوید خودش جستجو برای Vern آورده همه آنها را یک گام نزدیک تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de