شهر نیویورک مترو سیستم رفت و سکوت در ساعات اولیه صبح دوشنبه به عنوان به طور معمول round-the-clock سیستم خاموش برای آموزش ضد عفونی.

سرویس محدود در اواخر ماه مارس است اما در حال حاضر متوقف شده و به طور کامل از 1 صبح تا 5 صبح هر روز.

این اولین بار در 115 سال خدمات نبوده است 24/7 به جز در مواقع اضطراری و فرماندار اندرو کومو می گوید هیچ راهی برای دانستن زمانی که سرویس به حالت عادی بازگشت, یادداشت, CBS New York.

حمل و نقل شهری اقتدار بود و گام گذاشتن در یک تاریخی و چند جانبه تلاش برای ایجاد مترو یک راه امن تر برای گرفتن در اطراف شهر در طول و پس از coronavirus بیماری همه گیر.

کمتر قطار خواهد بود در حال اجرا در ساعات شب به هر حال اما خاموش کردن اجازه می دهد تا به صورت روزانه شستشو و برای کارگران شهرستان به حرکت افراد بی خانمان شده اند که بیشتر قابل رویت در مترو اتومبیل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اداره پلیس نیویورک اختصاص داده است بیش از 1000 افسران به امن بسیاری از سیستم 472 ایستگاه به کمتر از 200 می تواند جسمی قفل شده است.

تیم توسعه از افسران و پرستاران در حال ارسال به 29 پایان خط ایستگاه برای بر انگیختن افراد بی خانمان از قطار که رهبری از خدمات برای تمیز کردن رئیس گروه ترنس موناهان روز سه شنبه گفت.

برای جبران از دست داده مترو خدمات MTA را ارائه بیشتر خدمات اتوبوس — 1,168 بیشتر اتوبوس اجرا می شود 150% افزایش در طول شب ساعت.

این آژانس همچنین شعار آن ضروری اتصال برنامه ارائه رایگان برای-استخدام ماشین سواری برای یک شبه کارگران است.

شهر نیویورک به طور معمول کشور را به شلوغ ترین سیستم حمل و نقل عمومی با یک هفته ridership بیش از 5 میلیون نفر است. اما تاثیر coronavirus و مردم ماندن در خانه بوده است شدید با کلی جرم حمل و استفاده از حذف بیش از 90% در چند هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de