نیویورک رانندگان تاکسی کمک به ارائه وعده های غذایی اضطراری

Coronavirus همه گیر است و تغییر زندگی مردم بی شماری در راه های بی شماری. بسیاری از آنها شغل خود را از دست و یا باید شاهد یک کاهش شدید در کسب و کار و برخی از آنها در حال مبارزه برای تغذیه خانواده خود را. در حال حاضر شهر نیویورک یک برنامه برای کمک به کاهش مشکلات هر دو با پرداخت idled رانندگان تاکسی به ارائه وعده های غذایی برای کسانی که نیاز دارند.

این شهر ایجاد GetFoodNYC تحویل مواد غذایی برنامه برای کمک به نیویورک که مواد غذایی نا امن و یا آسیب پذیر به کوروناویروس. از آنجا که برخی از این افراد در حال حاضر در خدمت از طریق مواد غذایی موجود برنامه های تحویل شهر تصمیم به کمک گرفتن مجوز تجاری رانندگان برای کمک به رها کردن مواد غذایی به افرادی که باید در خانه بمانند.

تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون یا TLC است که مسئول صدور مجوز و تنظیم تاکسی و دیگر برای-استخدام وسایل نقلیه در شهر نیویورک تشویق آن رانندگان به ثبت نام برای تحویل غذا برنامه.

با اقامت در خانه سفارشات در محل رانندگان تاکسی را از دست داده اند بسیاری از کسب و کار خود را. با شرکت در وعده غذایی برنامه تحویل راننده می تواند کسب 15 دلار در هر ساعت. بنابراین نه تنها آسیب پذیر نیویورک دریافت مواد غذایی تحویل رانندگان در حال گرفتن شانس را به پول در طول این مشکل مالی بار.

شهردار بیل د Blasio گفت: هفته گذشته که بیش از 11,000 تاکسی و استخدام رانندگان را امضا کرده اند تا برای این برنامه است. “آنچه آنها در حال انجام است قهرمانانه” د Blasio توییتی. “و آن را کمک می کند تا آنها را به کسب یک چک برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود در این روند است.”

شهردار گفت: شهر انتظار برای ارائه 10 میلیون وعده های غذایی رایگان به نیویورک در ماه آوریل به تنهایی و است که شماره می تواند به رشد 15 میلیون در ماه مه. “ما در حال خدمت به آنها از بیش از 400 مدرسه هاب. و برای سالمندان و آسیب پذیر نیویورکی ما در حال تحویل به درب خود را,” او نوشت.

با توجه به TLC رانندگان کمک کرده اند تحویل 6 میلیون وعده های غذایی به نیروهای جدید نیاز به دوشنبه. “این سهم فوق العاده ای شما را ساخته اند به شهر ما در یکی از سخت ترین زمان در تاریخ اخیر” کمیسیون توییتی. آنها به اشتراک گذاشته شده عکس از رانندگان با پوشیدن دستکش و ماسک برای محافظت از خود و دیگران در حالی که ساخت و تحویل.

TLC رانندگان نه تنها گروه با استفاده از اتومبیل خود را به انجام خوبی در طول این زمان بی سابقه. Uber همکاری با تغذیه امریکا به ارائه وعده های غذایی از بیش از 200 بانک های مواد غذایی در سراسر کشور به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر به گفته یک سخنگوی.

Uber نیز همکاری با سازمان های غیر انتفاعی به ارائه وعده های غذایی حلال به بازماندگان هولوکاست در شهر نیویورک در عید فصح به عنوان بخشی از بارگذاری هدف برای ارائه 10 میلیون و مواد غذایی تحویل برای کسانی که نیاز دارند. Uber آغاز شده توسط دادن رایگان و وعده های غذایی به مراقبت های بهداشتی کارگران و در حال حاضر ارائه بیش از 300,000 وعده های غذایی رایگان به اولین پاسخ دهندگان و به دیگر مقدم کارگران یک شرکت هرزه گفت: CBS News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im