یک افسر پلیس شهر نیویورک به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت یکشنبه پس از او ضبط شده با قرار دادن بازوی خود را در اطراف یک مرد گردن در چه کمیسر پلیس به نام “آشکار سبد.” این اداره اقدام به تعلیق افسر خیره کننده بود در آن سرعت اتفاق می افتد تنها چند ساعت پس از صبح رویارویی در یک ساحل مرور در Rockaway بخش از ملکه.

یک فیلم به ضرب گلوله توسط یکی از مردان درگیر نشان داد یک گروه از افسران مقابله با یک مرد سیاه پوست با یکی از آنها قرار دادن بازوی خود را در اطراف گردن خود را به عنوان او دراز را در مرور.

در این ویدئو کسی yells, “جلوگیری از خفگی او برو!” افسر شل گرفتن خود را پس از یک همکار افسر شیپور خاموشی او را بر پشت می کشد و بر روی پیراهن خود – همکاران یک حرکت است که مورد تمجید و ستایش از شهردار.

“افسر که مداخله برای جلوگیری از همکارش دقیقا درست” بیل د Blasio توییتی یکشنبه شب. “من ستایش او. این چیزی است که ما نیاز به دیدن از همه افسران ما.”

معلوم بود که آیا مردی که پنجه رنج می برد بیشتر از آسیب سطحی. او ایستاده بود و زیر قدرت خود را پس از او در خارج از زمین و حاضر به اجازه پزشکان بررسی او پس از این حادثه.

“پاسخگویی در پلیس ضروری است. پس از یک سویفت بررسی توسط امور داخلی اداره یک افسر پلیس در اخلال آشکار سبد حادثه در کوئینز متوقف شده است و بدون پرداخت” کمیسر پلیس درموت شیا در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. “در حالی که یک تحقیق کامل است که هنوز هم در جریان است وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که این اقدام فوری لازم است.”

پلیس منتشر شد, بدن, دوربین, ویدئو نشان می دهد که حداقل 11 دقیقه قبل از دستگیری سه مرد بودند قدم زدن به جلو و عقب و گاهی فریاد ماموران و پرتاب توهین نژادی در آنها در حالی که افسران التماس آنها را به راه رفتن و رفتن به لذت بردن از ساحل.

سپس در یک نقطه ماموران با عجله یکی از مردانی بود که اقدام بیشتر به شدت و که شما به آنها گفت: “شما می ترسم؟” متعاقب آن مبارزه به طول انجامید در حدود 30 ثانیه است.

در پی یک افسر بدن دوربین اسیر او در توضیح وضعیت به یک زن که تبدیل شده تا در صحنه و گفت که او یکی از بستگان مرد که شده بود دست به دستبند و که او بیمار روانی.

“همه آنها صحبت تمام انواع چیزهای دیوانه به ما و ما هیچ چیز” او گفت:. “چه چیزی تغییر همه چیز است که او برداشت و چیزی مربع و به من ضربه افسر.”

CBS New York گزارش شده شناسایی وکیل لری Zeno به عنوان ریکی Bellevue. Zeno گفت: روشن است که مامور انجام شد یک سبد.

“او یک ادم سفیه و احمق. که واکنش من. او یک ادم سفیه و احمق. و او یک پلیس بد و او نیاز به رفتن. او نیاز به از کار اخراج شدند. و نه تنها از کار اخراج او نیاز به پیگرد قانونی” Zeno گفت.

Bellevue وکیل گفت که او گرفته شده بود به سنت جان در بیمارستان که در آن او برای درمان پارگی بر روی سر خود را و منتشر شد. او همچنین گفت که او با آن مواجه است دو جنحه برای مقاومت در برابر بازداشت و انسداد دولتی عدالت و نقض برای رفتار آشوبگرانه.

NYPD به مدت طولانی ممنوع chokeholds. استفاده از آنها شده است به خصوص مملو از 2014 مرگ اریک گارنر پس از یک افسر قرار داده و او را در یک سبد در حالی که تلاش برای دستگیری او.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به تازگی امضا و به قانون جارو بسته از پلیس پاسخگویی اقدامات از جمله ممنوعیت chokeholds دنبال تظاهرات بیش از جورج فلوید را کشتن.

د Blasio گفت: در صدای جیر جیر خود را که اداره پلیس نظم و انضباط بود و سریعترین او تا کنون دیده ام.

“این است که چگونه باید آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de