به اداره پلیس شهر نیویورک می گوید: این اعزام بیش از 1000 افسران شهرستان گسترده آخر این هفته به اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. آنها خواهد شد در تمام پنج بخش به عنوان ساکنان کشیده شده در خارج از منزل با گرم شدن درجه حرارت.

“کباب با گردهمایی های زیادی از مردم با هم, سازماندهی رویدادهای ورزشی, مردم, معلق با هم در تلاش برای نوشیدن و یا چیزی در امتداد آن خطوط ما خواهد شد با شکستن این ، ما خواهد بود به طور فعال درگیر” رئیس پلیس ترنس موناهان گفت: CBS New York.

او گفت که پلیس نمی خواهد زحمت مردم “که فقط با هم راه رفتن, ورزش, در یک پتو با خانواده خود را.”

“آنها نمی باید یک ماسک خواهیم آنها را به یک, ماسک,” او گفت:.

NYPD و گفت: باید انتظار برای دیدن “اجتماعی فاصله افسران گشت” با پای پیاده و دوچرخه و وسایل نقلیه “حصول اطمینان اجتماعی فاصله روش به دنبال, و آموزش عمومی در مورد کسانی که به روش بنابراین همه ما می تواند کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus و نگه داشتن همه نیویورکی امن و سالم است.”

پس مارس 16 گروه ساخته شده است که 60 بازداشت صادر 343 احضاریه مربوط به اجتماعی فاصله. موناهان گفت: بازداشت های بیشتر می تواند ساخته شده در این آخر هفته اگر چه او امیدوار است آن را نمی کند به آن می آیند.

“مردم باید درک کنند که چگونه خطرناک ویروس این است,” او گفت:.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio این هفته اعلام کرد که این شهرستان را برنامه ریزی برای باز کردن برخی از خیابان ها به پیاده و دوچرخه سواران آغاز شده است در روز شنبه. هفت مایل از خیابان های واقع در داخل و مجاور به این شهر پارک در نظر گرفته شده برای گسترش محدود فضاهای عمومی. این طرح در نهایت باز حداقل 40 – تا 100 مایل از خیابان.

اما د Blasio هشدار داد که اگر تجمعات رخ می دهد “وجود دارد رفتن به سرکوب در همه جا.”

پلیس را شکست شلوغ بارداري در بروکلین در روز پنج شنبه. صدها نفر از مردم و آب گرفتگی خیابان های بروکلین قصبه پارک محله برای یک خاخام تشییع جنازه باعث شد پلیس به تعقیب یک وانت و فریاد در آن راهپیمایی در پشت آن به ترک خیابان. موناهان به نام جمعیت “کاملا غیر قابل قبول” و گفت: مراسم تشییع جنازه جذب بیش از 2000 نفر در همه.

“ما نمی خواهد آن را تحمل نخواهد کرد” کمیسر پلیس درموت شیا گفت: پس از حادثه آسوشیتد پرس گزارش. “شما در حال قرار دادن من پلیس’ زندگی در معرض خطر و غیر قابل قبول است.”

نیویورک شده است و ایالات متحده در کانون شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im