مدیر عامل شرکت بورس بین قاره ای که صاحب بورس نیویورک به فروش می رسد ارزش میلیون ها دلار از شرکت مادر سهام در اواخر فوریه تنها چند روز قبل از اولین گزارش مرگ از رمان کروناویروس در آمریکا معامله نیز به عنوان بازارهای مالی شروع شد و به جست و خیز به عنوان ویرانگر اقتصادی از شیوع بیماری در حال تبدیل شدن روشن است.

جفری Sprecher که شوهر از حزب جمهوری خواه و سناتور کلی Loeffler از گرجستان, در تاریخ 26 فوریه به فروش 3.5 میلیون دلار در سهام از یخ به عنوان ارز نامیده می شود در قیمت به طور متوسط از $93.42 هر یک با توجه به پر کردن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. پس از آن یخ سهام سقوط نزدیک به 25 درصد در میان گسترده تر downdraft در سهام.

Sprecher و Loeffler نیز به فروش می رسد $15.3 میلیون ارزش یخ سهام در تاریخ 11 مارس در قیمت به طور متوسط در حدود $87, براده SEC نشان می دهد.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

Loeffler, همراه با سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن و دیگر قانونگذاران روبرو هستند موشکافی برای تخلیه سهام در هفته های اخیر قبل از کنگره تا به حال صدا زنگ در مورد ویروس تهدید به آمریکایی ها است. با مته سوراخ کردن در روز جمعه گفت او ساخته شده به فروش سهام بر اساس اطلاعات عمومی و همکاری با تحقیقات مربوط به این که آیا او نقض ممنوعیت تجارت در غیر-اطلاعات عمومی.

“این وحشتناک,” ویرجینیا چهار نعل ارشد اخلاق مشاور برای دولت خوب گروه خدمه گفت: در مورد Sprecher و Loeffler سهام فروش. “این افراد در یک موقعیت ممتاز و به نظر می رسد مانند آنها در زمان استفاده از آن است.”

“هر کسی که در خدمت در کنگره و یا سر از عمده ارز باید بدون کسب و کار سرمایه گذاری قماری در بازار,” او اضافه شده است. “آنها باید در متنوع بودجه” که متمرکز در یک سهام یا صنعت.

Loeffler را در معاملات اولین روز پنج شنبه گزارش روزانه وحش. Loeffler را سخنگوی اتحاد را رد کرد و این گزارش را “مضحک و بی پایه و اساس حمله کند.”

Loeffler گفته فاکس نیوز روز جمعه که او و شوهرش معاملات در سهام اعدام شدند توسط مشاوران مالی و کارگردانی شده توسط آنها. او به نام معاملات معمول و گفت: او نمی دانم از آنها تا بعد از آنها تکمیل شد. “من درک می کنم این قوانین و من پایبند به این نامه و روح از این اخلاق قوانین” او گفت:.

Loeffler و با مته سوراخ کردن نشستن در مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی که برگزار شد یک جلسه توجیهی در تاریخ 24 ژانویه برای سناتورها برای یادگیری در مورد آنچه در این پنل با عنوان “ظهور بهداشت عمومی تهدید” ناشی از کوروناویروس. در روز پس از این جلسه Loeffler علنا عنوان خطرات به سلامت عمومی از ویروس.

“دموکرات ها باید خطرناکی و عمدا گمراه مردم آمریکا در #Coronavirus آمادگی,” او نوشت: در یک صدای جیر جیر در فوریه 28, دو روز بعد از او شوهر اول یخ فروش سهام. “در اینجا حقیقت: realDonaldTrump & دولت او در حال انجام یک کار بزرگ در تلاش برای حفظ آمریکایی ها سالم و امن است.”

Loeffler و Sprecher باید پس از گزارش سنا که آنها شروع به فروش سهام در شرکت های دیگر در تاریخ 24 ژانویه در نهایت انجام 27 معاملات به فروش آنجا که 3 میلیون دلار در سهام.

Sprecher را 3.5 میلیون دلار در یخ فروش سهام در فوریه 26, اما, گنجانده شده در Loeffler سنای افشا و قبلا گزارش شده است.

کارشناسان گفت: CBS MoneyWatch Loefflier سنای افشای فرم ثبت آوریل 12, باید شامل هر گونه معاملات انجام شده توسط همسر او را به عنوان به خوبی به عنوان او. که شامل Sprecher را یخ فروش سهام حتی اگر او تنها صاحب سهام.

“آنها باید افشا شود گفت:” توماس گورمن یک شریک در قانون شرکت دورسی & Whitney و متخصص در اوراق بهادار قانون که صرف هفت سال در ثانیه. او گفت که استاندارد اعمال می شود و حتی اگر Specher شد تنها صاحب سهام و Loeffler نمی به طور مستقیم بهره مند از فروش. Sprecher سهام فروش فاش شد به SEC در فوریه 28.

“شما نباید قادر به راه رفتن در اطراف قوانین مانند این که” گورمن گفت.

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده به موشک وار رفتن به کار دولت برای کاهش بار مالی

Sprecher و Loeffler در تاریخ 11 مارس به فروش می رسد یکی دیگر از $15.3 میلیون ارزش یخ سهام و بالا بردن فروش ارز سهام به حدود 19 میلیون دلار تا کنون در این سال است. کسانی که خرید و فروش که شامل: 75,000 سهام که متعلق به تنها Loeffler اند هنوز رتبهدهی نشده است گزارش به مجلس سنا. او 30 روز به افشای معاملات.

متوسط قیمت در مارس 11 فروش سهام بود $87.35 هر سهم. در آن زمان مقیاس coronavirus پتانسیل اقتصادی تاثیر آشکار بود و بازارهای مالی در حال حاضر شروع به سقوط. در NYSE مقامات rebuffing تماس به معروف طبقه تجاری از ارز در منهتن برای محافظت از معامله گران سهام از عفونت ممکن است و برای جلوگیری از گسترش شیوع این بیماری در نیویورک است. در روز چهارشنبه بازار بورس گفت: آن را به طور موقت نزدیک به ارز و حرکت به همه-تجارت الکترونیکی شروع و در 23 مارس.

یخ کاهش یافته است به نظر به طور مستقیم به جام MoneyWatch در Sprecher را یخ فروش سهام. یک سخنگو نیز کاهش یافته است می گویند که آیا شرکت یا هیئت مدیره در حال بررسی آنها است. Sprecher نمی تواند نظر رسیده است. Loeffler سنای دفتر بسته به دلیل coronavirus بازگشت نیست یک تماس برای نظر.

در یک بیانیه عمومی در روز جمعه بعد از ظهر یخ گفت: شرکت “حفظ جهانی تجارت شخصی که سیاست منع تجارت خودی و اختیاری معاملات سهام توسط کارکنان خود را بدون رضایت قبلی این شرکت است.”

یخ بیانیه همچنین تکرار سناتور نظرات که تمام معاملات که Sprecher و Loeffler ساخته شده در غیر سهام شرکت اعدام شدند توسط مشاوران مالی و کارگردانی شده توسط آنها.

اما یخ spokerperson کاهش یافته است به نظر که آیا Sprecher و Loeffler فروش سهام از یخ ساخته شده بودند توسط یک مشاور مالی یا به طور مستقیم یا Sprecher یا Loeffler. این شرکت در بیانیه ای گفت: هر گونه معاملات Sprecher و Loeffler ساخته شده اند در یخ سهام بودند از طریق یک شرکت رسمی طرح برای اجرایی انبار فروش و کسانی که سهام خرید و فروش شد “تایید شده توسط بین قاره ای ارز.”

دکتر پاسخ بینندگان فشار دادن coronavirus سوالات

Sprecher اعدام او یخ فروش سهام از طریق یک اصطلاح 10b5-1 طرح سهام. این برنامه باید حداقل 30 روز قبل از هر گونه معاملات سهام و استفاده می شود برای محافظت از مدیران ادعا معاملات در اطلاعات خودی.

یخ فاش کرد که آن را راه اندازی یک 10b5-1 طرح برای Sprecher در سال 2007. هنگامی که این برنامه ها ایجاد شده و مدیران می تواند اجرا و فروش سهام و یا آنها را لغو کند. اغلب این برنامه ها قرار داده شده بر روی خلبان خودکار برای جلوگیری از هر گونه آینده ظاهر ناشایستگی. یخ گفت: این نیاز مدیران را به این شرکت 30 روز توجه کنید قبل از خرید و یا فروش سهام. در این صورت است که می شده اند ژانویه 26, دو روز پس از Loeffler سنای جلسه توجیهی در coronavirus.

هر شرکت معاملات سهام توسط یک مدیر اجرایی باید افشا عموم پس از آنها به پایان رسید که Sprecher آیا با شروع در فوریه 28. مدیران لازم نیست که علنا می گویند اگر و یا زمانی که آنها ممکن است تغییر هر یک از پیش تعیین شده 10b5-1 برنامه.

Sprecher بزرگترین فرد صاحب یخ سهام با نگه داشتن ارزش $450 میلیون.

مانند بسیاری از رهبران شرکت های بزرگ دریافت خواهید کرد که بخشی از غرامت خود را در شرکت سهام Sprecher به نظر می رسد به طور منظم فروش خود شرکت سهام. او به فروش 9 میلیون دلار ارزش یخ سهام در سال گذشته از جمله در مورد $1 میلیون در ماه فوریه 2019 با توجه به داده های ارائه دهنده FactSet.

بیش از چند سال گذشته, Sprecher تمایل به اجرای از قبل برنامه ریزی شده سهام فروش در ماه اوت و ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان فوریه. آخرین بار Sprecher گزارش اجرای فروش سهام در ماه مارس بود که در سال 2008 با توجه به براده SEC.

Sprecher همچنین اعمال گزینه های سهام در اواخر فوریه به خرید 17,000 سهام یخ سهام در $22.50. یخ سهام هنوز هم معاملات خوبی در بالا که گزینه قیمت حتی با رکود بازار.

چندین ایالت تعطیل کسب و کار به عنوان coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد.

Loeffler بود اجرایی سابق در یخ قبل از او پیوست و آمریکا. او ملاقات Sprecher پس از استخدام توسط شرکت به عنوان رئیس حوزه رسانه و روابط سرمایه گذار در سال 2002. دو بحباله نکاح در اوردن, دو سال بعد.

Sprecher شد و هنوز هم عمدتا ناشناخته آتلانتا تاجر زمانی که او امضا بی پروا معامله در سال 2012 برای خرید بورس نیویورک برای $8.2 میلیارد دلار است. خریداری بزرگ “هیئت مدیره” — وال استریت معروف ترین موسسه — طاقی او را به رتبه بالا در امریکا مالی میباشد.

Loeffler منصوب شد به سنا توسط گرجستان فرماندار در اوایل ژانویه به پر کردن یک صندلی خالی. او به طور گسترده ای به عنوان ثروتمندترین عضو مجلس سنای ایالات متحده و گزارش قصد دارد با استفاده از حدود 20 میلیون دلار از ثروت خود را برای برنده شدن در انتخابات به مجلس سنا صندلی در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de