NYU دین می فرستد R. E. M. رقص تصویری به دانش آموزان در میان بازپرداخت مطالبات

رئیس دانشگاه نیویورک تیش دانشکده هنر فرستاده دانش آموزان دو دقیقه-فیلم بلند از خودش به R. E. M. s “Losing my Religion” به عنوان بخشی از پاسخ به تماس برای بخشی از شهریه بازپرداخت را انجام دهید. مانند بسیاری از مدارس و دانشگاه منتقل شده است دانشجویان خارج از دانشگاه و روشن به آموزش از راه دور در میان coronavirus بحران است.

انتقال رهبری به دانش آموزان در مدرسه هنرهای تماس بگیرید برای بخشی از شهریه بازپرداخت باقی مانده از ترم خود را. بهار سال 2020 شهریه و هزینه های در تیش به طور معمول هزینه $29,276 با توجه به مدرسه در وب سایت.

دانش آموزان استدلال کرده اند که شهریه را پوشش می دهد در فرد آموزش و تجهیزات برای کلاس های بازیگری, رقص, تولید, و فیلم, که از راه دور یادگیری نمی تواند ارائه کند. یک Change.org درخواست برای بازپرداخت جزئی شهریه به دست آورد بیش از 2500 امضا از بعد از ظهر جمعه.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

در پاسخ به درخواست برای بازپرداخت تیش دین چچنی سبز فرستاده دانش آموزان یک ایمیل در مارس 22, نوشتن: “به من گفته شده است وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد در حال حاضر. یکی از شما می نوشت که از راه دور آموزش ارزان تر خواهد بود برای ما و اگر شما لازم نیست دسترسی به تجهیزات و امکانات آن است که ارزش آن نیست.”

سبز گفت که او نمی باید “قدرت را به بازپرداخت شهریه” و که انجام این کار خواهد بود “به چالش کشیدن… در این لحظه های خطر ناک.”

“نیاز به سوئیچ به آموزش از راه دور در میان جهانی از همه گیر در دو هفته نیست درآمد ساخت در کوچکترین” سبز نوشت. “این است که در واقع هزینه مدرسه و دانشگاه و میلیون ها نفر بیشتر به عنوان آنها تبدیل شده بلافاصله برای کمک به دانش آموزان حرکت و یا بازگشت و آماده سازی استادان و کارکنان به صورت غیر منتظره وظایف جدید.”

با توجه به سبز اکثریت بودجه مدرسه می رود به سمت دانشکده حقوق. او اضافه کرد که این دانشگاه همچنان به پرداخت هزینه برای امکانات و تجهیزات یا نه دانش آموزان به آنها دسترسی داشته باشند.

در پایان ایمیل خود, اما, سبز — که با توجه به NYU وب سایت است که یک “طراح رقص, هنرمند تجسمی سرپرست و هنر مربی” — متصل تصویری از خودش رقص به آهنگ “Losing my Religion.” او نوشت که این آهنگ او نقش به “نگه داشتن رفتن در زمان پریشانی” و دعوت دانش آموزان به “رقص همراه است.”

سبز توضیح داد که آهنگ “است که در مورد از دست دادن ایمان است, اما در جنوب بیان برای از دست دادن صبر و احساس نا امیدی و یا خشم در شرایطی که خارج از کنترل ما هستند.”

“این که چگونه من احساس می کنم اما آن را نیز یک آهنگ بزرگ است که من کمک می کند تا به نگه داشتن رقص,” او نوشت. “و یک روز در فرد من می خواهم به رقص دوباره با همه شما. این است که فقط یک رویا ؟ خوب این یکی من را حفظ خواهد کرد خواب است.”

بسیاری از دانش آموزان بخشی از NYU تیش جزئی شهریه بازپرداخت تلاش — که توصیف خود را به عنوان یک “ائتلاف بیش از 620 تیش دانش آموزان در تمام هشت رشته” که احساس خود را “نیازهای آموزشی در حال انجام” — گفت: آنها دریافتند سبز ایمیل dissatisfying و تصویری شرم آور است.

ماریسا خلیج Riggs ارشد بازیگری عمده در مدرسه گفت: او می تواند درک سبز را “ضربه به می خواهید به گسترش برخی از مثبت بودن در این زمان از استرس و عدم اطمینان” اما اشاره کرد که “این هیچ کاری نمی کند برای رسیدن به راه حل هایی که برای این دانش آموزان که در حال از دست دادن را در آموزش و پرورش آنها خیلی سخت است.”

“برای ارسال یک رقص تصویری به تیش بدن دانش آموز در حالی که دانش آموزان در حال تقلا برای مسکن, بودجه و ظاهر عادی احساس jarringly تن ناشنوا” Riggs, گفت:, و اضافه کرد که این ایمیل “آمد و در واکنش با توجه به یک ایمیل قبلی او فرستاده است که در آن خبری از ما نمی بازپرداخت به خاک سپرده شد در یک پاراگراف از platitudes.”

در نامه ای که دانش آموزان در حال تهیه پیش نویس به دولت مشترک با CBS News, بازپرداخت تلاش گفت که “این ممکن است درست است که از راه دور آموزش هزینه دانشگاه به عنوان مقدار پول به عنوان دین سبز اظهار داشت: اما آن است نه آنچه که دانش آموزان را برای پرداخت است. ما در بر داشت فرمت آنلاین به طور قابل دفاع است.” این دانش آموزان همچنین ذکر شده تعدادی از خواسته ها از جمله بازپرداخت بخشی از شهریه محافظت حقوق و پرداخت پیوستگی به صورت علمی و کارکنان منابع برای کمک به آوارگان دانش آموزان و افزایش شفافیت در ارتباطات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de