اوکلند به پرداخت $32.7 میلیون دلار حل و فصل مرگبار در انبار آتش

شهر اوکلند رسیده است $32.7 میلیون دلار حل و فصل پرونده های حقوقی ثبت بیش از فاجعه کشتی ارواح انبار آتش در سال 2016. اوکلند شورای شهر مجاز به حل و فصل به نمایندگی از 32 36 افرادی که جان خود را از دست زمانی که آتش از طریق غیر قانونی حزب در داخل هم ریخته از 10 ، 000 فوت مربع انبار در شب دسامبر 2, 2016.

CBS San Francisco گفت: آزادی مطبوعات از شهر اوکلند اشاره کرد که حل و فصل خواهد شد اختصاص داده شده با $23.5 میلیون دلار برای خانواده های قربانیان آتش که در جان و $9.2 میلیون دلار برای شاکی سام ماکسول که جان سالم به در برد آتش خواهد شد اما زنده شديد مادام العمر صدمات و هزینه های درمانی.

“این یک تراژدی وحشتناک است که عمیقا تحت تاثیر هر گوشه ای از جامعه ما است. شهردار Schaaf شورای شهر, شهرستان, دادستان شهرستان و مدیر خود را بیان عمیق ترین همدردی برای آقای ماکسول و خانواده هایی که ضرر و زیان غیر قابل تصور است” خواندن بیانیه ای از شهر. “شهر در ادامه به دفاع به توافق فراهم می کند که آن را مسئول این تلفات غم انگیز. این شهر تصمیم به حل و فصل این مورد به دلیل هزینه تجزیه و تحلیل سود. این شهرستان در مجموع پوشش بیمه است $22 میلیون نفر است.”

"Ghost Ship" warehouse fire — Oakland, California
عمده فعالیت این خواننده با فایل عکس ارائه شده توسط شهر اوکلند نشان می دهد سوخته انبار پس از یک آتش سوزی مرگبار شکست در دسامبر 2, 2016 در اوکلند کالیفرنیا. شهر اوکلند

این محاکمه مجدد پرونده جنایی در برابر شبح کشتی مستاجر استاد Derick Almena برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه اکتبر سال 2020 است. Almena منتشر شد از سانتا ریتا زندان در ماه مه پس از او به قید وثیقه کاهش یافته بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Almena, 49 متهم با 36 فقره قتل نفس غیر ارادی برای آتش. طولانی دادگاه برای Almena و شرکت متهم حداکثر هریس انبار و مدیر هنری در پایان سپتامبر گذشته با منصفه به بن بست رسیده 10-2 به نفع محکوم Almena و acquitting هریس از همه اتهامات عنوان شده علیه. هریس از زندان آزاد شد بعد از آن روز.

عشق بی مرگی پس از اوکلند آتش 02:00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de