اوباما و بایدن انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 دیدگاه در جدید تصویری

رئیس جمهور سابق باراک اوباما پیوست با معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در یک کمپین جدید تصویری برای بایدن را در سال 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. در دو کلیپ اذیت کردن کامل تصویری که قطره پنج شنبه این جفت ارز به نظر می رسد به انتقاد از رئیس جمهور تهمت پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

سیاستمداران هر دو نوشته شده اولیه تیزر تصویری در توییتر در روز چهارشنبه با آقای اوباما نوشتن “را دریافت نمی کند خیلی بهتر از نشسته به صحبت با دوست من جو.”

این ویدئو باز می شود با بایدن و آقای اوباما خروج اتومبیل های جداگانه ای هم با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک صدای بیش از مکالمه خود را پخش می کند.

“شما می توانید تصور ایستاده تا زمانی که شما از رئیس جمهور گفت: ‘آن را سرزنش کرد. من هیچ مسئولیتی?'” بایدن می گوید. “منظورم این است که به معنای واقعی کلمه. به معنای واقعی کلمه.”

آقای اوباما پاسخ می دهد “این کلمات نمی آمد از دهان ما در حالی که ما در دفتر.”

سیاستمداران به نظر می رسد اشاره آقای تهمت نظرات در ماه مارسزمانی که او گفت که او نمی مسئولیت عدم coronavirus تست در آن زمان به عنوان بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران گزارش کمبود آزمون.

“نه من نمی مسئولیت در همه,” آقای ترامپ گفت: در مورد تاخیر در آزمایش در ایالات متحده آمریکا در آن زمان است.

آقای ترامپ شده است به طور گسترده ای از انتقاد مخالفان خود را برای انجام بیشتر برای مبارزه با گسترش COVID-19 زمانی که همه گیر شد و هنوز هم در مراحل اولیه آن و برای تضعیف دولت خود کارشناسان پزشکی.

تا زمانی که رئیس جمهور تا حد زیادی مقاومت پوشیدن چهره و پوشش در به حداقل رسانده و اهمیت آنها در کند کردن روند گسترش ویروس. او اغلب ستایش متحده و فرمانداران که بازگشایی اقتصاد خود را به سرعت بیشتر — که بسیاری از آنها در حال حاضر تجربه یک افزایش در موارد.

این ویدئو در ادامه نشان بایدن و آقای اوباما در سفر جداگانه آسانسور و تبریک یکدیگر در یک فاصله. آن را در نهایت نشان می دهد دو مرد نشسته دور از هم در حالی که صحبت کردن به طوری که برای حفظ اجتماعی فاصله.

در این کلیپ بایدن ابراز تاسف است که او را درک نمی کند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “ناتوانی در به دست آوردن یک حس از آنچه که مردم در حال رفتن را از طریق” اضافه کرد که رئیس جمهور “فقط نمی توانم در هر راه است.”

آقای اوباما در پاسخ “یکی از چیزهایی که من همیشه شناخته شده در مورد شما جو آن را به همین دلیل من می خواستم شما به من معاون رئیس جمهور و به همین دلیل شما خیلی موثر — آن همه شروع می شود با بودن قادر به ارتباط.”

“اگر شما می توانید نشستن با خانواده و دیدن خانواده خود را در آنها و مبارزات است که شما از طریق و یا پدر و مادر خود را از طریق رفت و یا بچه های خود را در حال رفتن را از طریق — اگر شما می توانید آن مبارزات به کسی دیگر مبارزات و سپس شما در حال رفتن به کار سخت برای آنها” آقای اوباما ادامه داد. “و این است که همیشه چه انگیزه شما برای رسیدن به خدمات عمومی.”

بایدن توییتی که “مکالمه کامل” خواهد بود زنده پنج شنبه در ساعت 10 صبح و همکاران. توییت همچنین شامل کلیپ دیگری از این گفتگو.

در این ویدئو دوم بایدن می گوید که او معتقد است که آمریکایی ها در حال حاضر تحقق آقای ترامپ “فرار توسط عمد تقسیم مردم است.” آقای اوباما می گوید او معتقد است بایدن “رفتن به قادر به دوباره سوار این نوع از حکومت است که در مورد مراقبت از مردم و مردم به ارمغان می آورد با هم.”

آقای اوباما به خود را مدتها در انتظار تایید به بایدن در مارس و به نظر می رسد در اول مشترک جمع آوری کمک با معاون سابق رئیس جمهور در ماه ژوئن. این رویداد مجازی مطرح شکستن رکورد $7.6 میلیون, با توجه به آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im