سه رئیس جمهور سابق گرد هم آمدند به افتخار Congressman John Lewis در تشییع جنازه او در آتلانتا و جورجیا روز پنجشنبه تکمیل یک هفته از یادبود خدمات دیرین مجلس و حقوق مدنی آیکون.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما تحویل یک محرک مداحی جشن لوئیس’ زندگی. “او به همان اندازه به عنوان هر کسی که در تاریخ ما به ارمغان آورد و این کشور کمی نزدیک تر به ما بالاترین آرمان” آقای اوباما گفت.

او خطاب به این موضوع که تعریف لوئیس’ میراث خواهان در کنگره به عمل در رأی است. “اجازه دهید او احترام با احیای قانون او حاضر به مرگ برای” آقای اوباما گفت که به شادی و سرور عمومی در تشییع جنازه. او افزود: “جان نمی خواهید ما را به توقف وجود دارد. هنگامی که ما از آن عبور ما باید در حفظ و راهپیمایی آن را حتی بهتر” لیست مقررات جدید مانند خودکار ثبت نام و ساخت روز انتخابات یک روز تعطیل ملی.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش هم پرداخت ادای احترام به لوئیس که درگذشت در اوایل این ماه در سن 80.

آقای بوش برای اولین بار در میان زندگی رئیس جمهور برای ادای احترام به لوئیس گفت: آمریکایی ها در کشوری زندگی می کنند که بهتر است امروز به دلیل دیر کنگره.

“جان لوییس همیشه نگاه ظاهری نه باطنی. او همیشه به فکر دیگران است. او همیشه معتقد بود در موعظه انجیل در کلمه و در عمل اصرار دارد که نفرت و ترس بود تا پاسخ داده شود با عشق و امید” آقای بوش گفت. “جان لوئیس معتقد به خداوند. به اعتقاد او در انسانیت و اعتقاد او در امریکا است.”

آقای کلینتون اشاره کرد که لوئیس “در سمت چپ ما با راهپیمایی سفارشات” در op-ed در نیویورک تایمز منتشر شده در روز تشییع جنازه او. در قطعه لوئیس خواست آمریکایی ها برای ادامه به “خوب مشکل است.” سابق رئیس جمهور پیشنهاد کرد که آمریکایی ها افتخار این درخواست: “سلام, کت و شلوار و مارس است.”

مجلس نانسی پلوسی منعکس شده در Lewis’ 33 سال در کنگره که در طی آن او به نمایندگی گرجستان 5th کنگره منطقه و درس او آموخت قانونی بدن. “هنگامی که او صحبت می کرد مردم گوش. هنگامی که او به رهبری, مردم دنبال کرد. ما او را دوست داشتم بسیار” پلوسی گفت. “ما موج خداحافظی به این فرد رهبر ما دوست ما است.”

تشییع جنازه شرح زیر است نزدیک به یک هفته از مراسم تجلیل از از جمله یک مراسم یادبود در تروی, آلاباما, در روز شنبه و نهایی سفر در سراسر ادموند Pettus پل در سلما در روز یکشنبه — همان پل جایی که او مورد ضرب و شتم توسط ایالت آلاباما سربازان پلیس در طول ماه مارس به مونتگمری در 7 مارس 1965 که شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

لوئیس’ تابوت سپس سفر به واشنگتن دی سی که در آن او را گرامی داشتند در یک سرویس در کنگره و اولین سیاه مجلس به دروغ در دولت در کنگره برجک.

لوئیس جوانترین فرد برای صحبت در مارس 1963 در واشنگتن و یکی از دوستان مارتین لوتر کینگ جونیور او صحبت کرد در ماه ژوئن به ایسنا درباره فعالیت خود را در دهه 1960 است.

“بله من مورد ضرب و شتم چپ خونین و بیهوش. اما من هیچگاه تلخ یا خصمانه هرگز داد. من باور دارم که به نوعی و برخی از راه اگر لازم است به استفاده از بدن ما برای کمک به نجات روح یک ملت پس ما باید آن را انجام دهد” لوئیس گفت.

John Lewis مفتخر به عنوان “درست پاتریوت آمریکایی”… 09:12

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de