اوباما می گوید تهمت مقامات دولت ‘نیست حتی تظاهر به اتهام’ از همه گیر پاسخ

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور سابق باراک اوباما تحویل داده مجازی سخنرانی روز شنبه حدود 27,000 مجموع دانش آموزان از 78 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در چه بود به نام “من راه رفتن H. B. C. U. Edition.”

با دانش آموزان نیاز به پایان سال تحصیلی از طریق آموزش از راه دور به دلیل COVID-19 اوباما استفاده می شود لحظه ای می گویند برگ برنده دولت نیست “حتی تظاهر به اتهام” را در دست زدن به این بیماری همه گیر.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت: در طول آنلاین سخنرانی. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

هفته گذشته طی یک تماس خصوصی با هزاران نفر از حامیان اوباما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 بحران “کم خونی و پر از لکه” با توجه به نیویورک تایمز.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت” اوباما هفته گذشته گفت. “آن بوده است مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی است که ذهن مجموعه ای از ‘چه در آن است برای من” و “به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که ذهن مجموعه ای است operationalized در دولت ما.”

کاخ سفید در پاسخ به اوباما فارغ التحصیلی دیدگاه توسط تخمگذاری چه تهمت انجام داده است پس از این ویروس برای اولین بار از تهدید سواحل امریکا از طریق تجدید بنا و ساخت اقتصادی و پرداخت به آمریکایی ها است.

“رئیس جمهور تهمت بی سابقه ای coronavirus پاسخ به نجات زندگی” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت نیوزویک در روز شنبه. “اوایل محدودیت های مسافرتی و قرنطينه محافظت از آمریکا در حالی که خود را چک برنامه حفاظت و پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها هم نیاز اقتصادی امداد به کشور ما است.

“علاوه بر این رئیس جمهور تهمت به کارگردانی بزرگترین بسیج از بخش خصوصی پس از جنگ جهانی دوم برای پر کردن ذخایر چپ تخلیه توسط سلف خود. به عنوان ما به آینده نگاه ما به رئیس جمهور که در طلیعه داغترین اقتصاد در تاریخ مدرن آماده به آن را انجام دهد برای بار دوم” McEnany ادامه داد.

Barack Obama
رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما صحبت می کند به دانش آموزان و نفر پس از دریافت دکترای افتخاری از قوانین در طول 250 سالگرد شروع مراسم در دانشگاه راتگرز در مارس 15, 2016 در New Brunswick, New Jersey. اوباما اولین رئیس جمهور نشسته به صحبت می کنند در مدرسه را شروع.
عکس ادواردو Munoz Alvarez/گتی ایماژ

علاوه بر این در روز شنبه شروع آدرس اوباما گفت: عمدتا سیاه و سفید مخاطبان که COVID-19 همه گیر به خصوص هدفمند جوامع اقلیت و آن خواهد بود تا آنها را به تغییر چشم انداز برای جوامع خود.

“این نیست زمان عادی. شما خواسته برای پیدا کردن راه خود را در جهان در وسط یک بیماری همه گیر ویرانگر و وحشتناک رکود” اوباما گفت. “و اجازه دهید صادقانه یک بیماری مانند این فقط افکن اساسی نابرابری و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور است.”

“اگر دنیا را خواهید برای دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما. با همه چیز به طور ناگهانی احساس مانند آن را برای grabs این است که وقت خود را برای به دست گرفتن ابتکار عمل” اوباما ادامه داد. “هیچ کس نمی تواند به شما بگویم دیگر که شما باید انتظار خود را به نوبه خود. هیچ کس نمی تواند به شما بگوید دیگر “این است که چگونه آن را همیشه انجام شده است.” بیش از هر زمان دیگری این است که لحظه ای خود را—نسل خود را در جهان به شکل.”

اوباما همچنین لمس نابرابری از جامعه در طول سخنرانی خود حتی آوردن داستان Ahmaud Arbery این مرد سیاه پوست به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن در گرجستان نزدیک به سه ماه پیش است.

“ما آن را در مخربی از COVID-19 در جوامع ما فقط به عنوان ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به خود سوال کنیم.

COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر سال 2019. آن را به زودی در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار بیش از 4.7 میلیون نفر, با بیش از 300 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان به عنوان از آوریل 16.

گسترش این ویروس منجر به تمام مدارس و دانشگاه ها در ایالات متحده تعطیل و برگزاری کلاس های آنلاین. آن منجر به بیکاری گسترده به خاموش کردن ورزش در امریکا, و بسته شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار.

اما گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و در اکثر نقاط کشور و بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی در فاز از بخش هایی از کالیفرنیا بسیاری از تگزاس و فلوریدا و حتی سواحل شرق سواحل در زمان برای روز یادبود.

اوباما ارائه خواهد شد یکی دیگر از مجازی سخنرانی روز شنبه در 8 p. m. و برای دانش آموزان دبیرستان در یک رویداد به نام “فارغ التحصیل با هم.” از آن خواهد شد تلویزیونی در یک ساعت پر بیننده ویژه در ABC, CBS, FOX و NBC و آن نیز در دسترس خواهد بود برای جریان آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>