اوباما انتقاد انداختن مایکل فلین مورد تماس های کاخ سفید COVID-19 پاسخ مطلق و هرج و مرج فاجعه’: گزارش

رئیس جمهور سابق باراک اوباما گرفته است یک ضربه تند وشدید زدن در وزارت دادگستری را به رها کردن آن پرونده سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی, Lt. ژنرال مایکل فلین و گفت که “حکومت قانون در معرض خطر است.”

در صوتی از مکالمه با اوباما, انجمن فارغ التحصیلان که به دست آمده توسط یاهو, اخبار, از 44 رئیس جمهور همچنین با انتقاد از نحوه فعلی کاخ سفید دولت بود که دست زدن به coronavirus همه گیر و گفت که در آن باید تمرکز دموکرات در unseating جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

فلین بستری در سال 2017 به دروغ به دفتر تحقیقات فدرال در مورد صحبت کردن به سفیر روسیه در واشنگتن سرگئی Kislyak در طول رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات. فلین است پس سعی در برداشت خود را درخواست کرد و گفت او یک قربانی سوء رفتار.

Former U.S. President Barack Obam
رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما صحبت می کند به مهمانان در اوباما بنیاد اجلاس در دانشگاه از موسسه فناوری ایلینوی در 29 اکتبر 2019 در شیکاگو است. او بنا به گزارش ابراز نگرانی در مورد حذف پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

وزارت دادگستری گفت: آن را متقاعد نمی کند که مصاحبه با فلین در مورد صحبت های او با Kislyak “انجام شد با مشروع تحقیقی اساس است.” روز پنج شنبه پس از DOJ نقل مکان کرد به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین تهمت او را به نام “جنگجو” اگر چه اوباما ابراز نگرانی خود را در تصمیم گیری.

“اخبار 24 ساعت گذشته من فکر می کنم شده تا حدودی عنوان مورد وزارت دادگستری انداختن اتهامات علیه مایکل فلین” رئیس جمهور سابق است.

“و این واقعیت است که وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن scot-free,” او اضافه شده اگر چه فلین بود به اتهام شهادت دروغ او به اتهام اظهارات نادرست به اف بی آی است.

اوباما ادامه داد: “این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی نه فقط نهادی هنجارهای اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است. و هنگامی که شما شروع به حرکت در آن جهت می تواند سرعت بخشیدن به سرعت به عنوان ما را دیده ام در جاهای دیگر.”

اوباما همچنین به نظر می رسد به هدف را در کاخ سفید را coronavirus پاسخ داد و پیش بینی آنچه که انتخابات آینده نبرد خواهد بود.

او گفت که او انجام می شود تا آنجا که او می تواند برای کمک به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انتخاب کنید زیرا “آنچه که ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان یک دشمن تبدیل شده است که قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی.

“این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر از آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری وقتی که طرز فکر است operationalized ما در دولت” اوباما اضافه شده است.

اوباما چهره موشکافی پس از منتشر محرمانه اسناد و مدارک نشان می دهد که او می دانست که در مورد فلین ره تلفن تماس در اواخر سال 2016 و نشان داد دانش خود را از آنها در طول یک دفتر بیضی جلسه Jan. 5, 2017, قبل از فلین مصاحبه با ماموران اف بی آی به گفته فاکس نیوز.

نیوزویک در تماس است کاخ سفید و وزارت دادگستری برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im