اوباما: رهبران به “حقیقت صحبت می کنند”

رئیس جمهور, باراک اوباما پیوست و از رهبران بیش از 300 شهرستانها در سراسر جهان به صورت مجازی بحث میزبانی شده توسط بلومبرگ Philanthropies و در اظهارات خود به رئیس جمهور سابق برجسته نقش شهرداران باید در پاسخ به coronavirus بحران است.

شرکت کنندگان مجازی COVID-19 محلی پاسخ ابتکار شامل شهرداران ، رهبران محلی و اعضای تیم های واکنش و همچنین سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که او نیز صحبت کرد. آقای اوباما خواست شهرداران به ساخت قوی و قابل اعتماد تیم از کارشناسان گفت: “بیشتر مردم هوشمند شما باید در اطراف شما و کمتر خجالت شما در حال به پرسش بهتر پاسخ خود را در حال رفتن به.”

او همچنین هشدار داد در برابر گسترش اطلاعات غلط در طول این زمان. “حقیقت صحبت می کنند. آن صحبت می کنند به وضوح. صحبت می کنند و آن را با شفقت. آن صحبت می کنند با همدلی برای چه مردمی در حال رفتن را از طریق” آقای اوباما گفت.

بسیاری از شهرداران و دیگر محلی و دولت باید برای مقابله با چالش های بی سابقه ای مانند اجرای اجتماعی فاصله تصمیم گیری است که کسب و کار را تعطیل و حمایت از مبارزه بیمارستان. در برخی از موارد وجود دارد نیز قطع ارتباط بین محلی و مقامات فدرال در دست زدن به این بیماری همه گیر.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

برخی از مقامات محلی مانند سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد تصمیم به تعطیل شهرستانها خود را قبل از دولت فدرال پیشنهاد انجام این کار است. نژاد صادر وضعیت اضطراری برای شهرستان خود را در ماه فوریه و آن را تبدیل به یکی از اولین مناطق برای رفتن به مستند.

در موارد دیگر اما مقامات دولتی نیست توجه فدرال توصیه. فرماندار فلوریدا ران DeSantis در برابر صدور ایالت اقامت در خانه سفارش تا هفته گذشته حتی به عنوان موارد در سراسر منطقه.

رئیس جمهور تهمت و گفت: آن شد تا فرمانداران به این تصمیم حتی اگر او و کاخ سفید وظیفه نیروی ترویج اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان اقدامات موثر برای کاهش سرعت گسترش ویروس. “فرمانداران می دانم آنچه آنها در حال انجام” رئيس جمهور گفت: در Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 3. یکی از برترین مشاوران پزشکی دکتر Anthony Fauci, گفت که او را درک نمی کنند چرا تمام 50 ایالت نیست ،

Obama Returns To Campaign Trail At Rally For NJ Gubernatorial Candidate
“بیشتر مردم هوشمند شما باید در اطراف شما و کمتر خجالت شما در حال به پرسش بهتر پاسخ خود را در حال رفتن به” آقای اوباما گفت: در طول چت مجازی میزبانی شده توسط بلومبرگ Philanthropies. اسپنسر پلات / گتی ایماژ

در طول بلومبرگ Philanthropies صحبت آقای اوباما صحبت در مورد چالش های دقیق پرداختن عمومی و نیازهای خود بی سابقه ای در طول این زمان. “بزرگترین اشتباه هر یک [از] ما می توانیم در این شرایط است که برای گمراه به خصوص زمانی که ما نیاز به مردم را به فداکاری و اقدامات که ممکن است تمایل طبیعی خود را,” او گفت:.

آقای اوباما همچنین تشکر بلومبرگ سابق 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای قرار دادن کنفرانس های مجازی هم چون “آن را به ساخت یک تفاوت در یک زمان وقتی که من می دانم که بسیاری از مردمی احساس جدا شده است. قادر به اشتراک گذاشتن اطلاعات و بهترین شیوه می سازد همه تفاوت.”

بلومبرگ صحبت در مورد خود شهر نیویورک, کانون شیوع کروناویروس در آمریکا است. “در اینجا در نیویورک ما در حال حاضر از دست داده و بیشتر نیروهای جدید به این ویروس نسبت به حملات تروریستی 9/11 — و این تعداد همچنان به رشد. در حالی که ما در حال شروع به دیدن ICU پذیرش ایجاد ثبات در این شهر است که هنوز هم از دست دادن صدها نفر از مردم هر روز” بلومبرگ گفت: شرکت کنندگان.

“مردم نیاز به می دانم که شما درک آنچه آنها در حال رفتن را از طریق و آن را سخت. آنها همچنین نیاز به دانستن است که روزهای بهتری را پیش رو دارد. آن را نمی خواهد فردا و یا هفته آینده, اما همه چیز بهتر خواهد شد — و آنها را بهتر به طور خاص به دلیل فداکاری های همه گیری امروز” بلومبرگ گفت.

بلومبرگ Philanthropies میزبان چند تا از این حوادث به عنوان یک راه برای رهبران جهانی برای به اشتراک گذاشتن مشاوره و الهام بخش با مقامات محلی. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش نیز مهمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im