اوباما برای شرکت در مجازی شروع حوادث برای grads

رئیس جمهور باراک اوباما و میشل اوباما خواهد شد و شرکت در چندین مجازی شروع حوادث برای فارغ التحصیلی دبیرستان و دانشجویان قادر به حضور در مراسم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله ساعات پر بیننده رویداد است که به طور همزمان در عمده پخش شبکه ها و سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“من همیشه دوست داشتم پیوستن به commencements–اوج سال از کار سخت و فداکاری است. حتی اگر ما نمی توانیم با هم در فرد این سال, میشل و من هیجان زده به جشن در سراسر کشور کلاس 2020 و تشخیص این نقطه عطف با شما و عزیزان شما” آقای اوباما اعلام کرد در یک صدای جیر جیر در صبح روز سه شنبه.

آقای اوباما گفت در بیانیه ای که از شروع فعالیت های آغاز خواهد شد با یک livestreamed رویداد در بعد از ظهر از 16 ماه مه به افتخار فارغ التحصیلان تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها (HBCUs). آقای اوباما در سخنرانی برای این برنامه که شامل ظاهر توسط “ترکیبی از مشاهیر ورزشکاران و مدیران.”

سپس در شب, آقای اوباما صحبت با دانش آموزان و ارائه سخنرانی در “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020” رویداد به میزبانی XQ موسسه LeBron James Family Foundation, و صنعت سرگرمی ،

ساعته وبگاه ویژه خواهد شد در ABC, CBS, NBC و Fox و ویژگی “, هنرمندان, ورزشکاران, نوازندگان شروع سخنرانان اثرگذارندهها و فرهنگی آیکون [که] را نشان می دهد حمایت خود را با اجرای برنامه ها و پیام های, دانش آموزان, معلمان و خانواده خود را از ساحل به ساحل” با توجه به وب سایت خود را.

در یک توییت اعلام رویداد ستاره NBA LeBron James گفته آنها “همه خیلی سخت چهار سال گذشته و سزاوار بهترین شروع می تواند ما را به شما و خانواده خود را.” جیمز افتتاح یک مدرسه برای دانش آموزان کم درآمد در زادگاه خود از Akron, Ohio در سال 2018 است.

در ژوئن 6, یوتیوب میزبان “عزیز کلاس 2020” شامل شروع آدرس از هر دو آقای اوباما و بانوی اول سابق. همکاران دیگر به این رویداد شامل فعال ملاله یوسفزی سابق وزیر دفاع باب گیتس وزیر خارجه سابق Condoleezza Rice, لیدی گاگا, آلیشا کیز و کری در واشنگتن است.

رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به ارائه یک شروع آدرس برای آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت نیویورک در ماه ژوئن. یک هزار دانش آموزان بود آورده و از آکادمی نظامی برای حضور در این مراسم که مطرح شده است و برخی نگرانی ها در مورد گسترش ویروس و ایمنی.

هفته گذشته ارتش و رهبران در دفاع از تصمیم خود برای برگزاری یک فرد در مراسم فارغ التحصیلی در وست پوینت.

“ما نمی توانیم ارتباط از راه دور برای مبارزه با” کلی جیمز McConville رئیس ستاد ارتش در جمع خبرنگاران پنتاگون که خواست در مورد تصمیم گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر