زنان و کودکان را تشکیل می دهند و اکثریت نزدیک به 400 پناهندگی پناهجویان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمل به گواتمالا پس از آن شروع به اجرای یک بحث توافق با آن آمریکای مرکزی کشور است.

همانطور که از سهشنبه ایالات متحده مقامات مهاجرت فرستاده اند 378 پناه-به دنبال مهاجران از هندوراس و السالوادور به گواتمالا انکار آنها این فرصت را به درخواست پناه در ایالات متحده و آنها را مجبور به انتخاب بین بازگشت به خانه و یا به دنبال حفاظت در گواتمالا. کسانی که به تبعید و تحت این قرارداد شامل 144 کودکان 136 زنان و 98 مردان با توجه به دولت گواتمالا.

بسیاری از پناه جویان بخشی از خانواده ها از مهاجر بدون همراه افراد زیر سن قانونی معاف از توافق به این معنی است که همه کودکان باید تبعید شده به گواتمالا با حداقل یکی از والدین. اما تعداد دقیق خانواده های جایگزین وجود دارد توسط آمریکا نامشخص است.

مهاجرت بیشتر

بیشتر در مهاجرت

با اخراج ها تحت این قرارداد ramping تا در هفته های اخیر طرفداران نگران گواتمالا توانایی برای ادامه دریافت تعداد زیادی از خانواده ها با فرزندان.

“این بسیار روشن است که گواتمالا است آماده برای پذیرش صدها نفر از خانواده ها به همین دلیل است که اکثریت قریب به اتفاق خانواده ها را انتخاب کرده اند در اصل به بازگشت به کشور خود” هارون Reichlin-Melnick, سیاست, مشاور در شورای آمریکا مهاجرت گفت: CBS News با استناد به بیانیه ای که در آن آژانس پناهندگان سازمان ملل گفت: پناه جویان می تواند به صورت “تهدید کننده زندگی خطرات” در گواتمالا.

با توجه به دولت گواتمالا مهاجرت موسسه در کشور است و در حال حاضر پردازش تقریبا ده مورد از پناه جویان که درخواست حفاظت در گواتمالا پس از اخراج در آنجا توسط ایالات متحده بقیه را انتخاب کرده اند به درخواست کمک به بازگشت به خانه.

Guatemala Migrant Caravan
هندوراس مهاجران سفر با یک گروه بزرگتر آماده به تبعید و پس از متوقف شدن توسط پلیس گواتمالا در مورالس گواتمالا روز شنبه, ژان. 16, 2020. Moises Castillo / AP

مقامات ایالات متحده شروع به اجرای توافق, یکی از چندین سیاست های دولت استفاده کرده است برای محدود کردن دسترسی به پناهندگی در جنوب مرز در ماه نوامبر گذشته. این قرارداد یکی از سه “پناهندگی تعاونی موافقت نامه” آمریکا جعلی با همه کشورهای آمریکای مرکزی در شمال مثلث و تنها برای مقابله با اثر گرفته اند تا کنون.

تحت این توافقنامه برخی از مهاجران که به دنبال حفاظت در مرز ایالات متحده و مکزیک می شود این فرصت را به انجام این کار توسط گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) مقامات. کسانی که تعیین شده به عنوان واجد شرایط در حال مصاحبه با یک افسر پناهندگی در حالی که ایران در امن CBP امکانات که وکلا محروم است. اگر مهاجران موفق به اثبات آنها “بیشتر از” نه به صورت آزار و اذیت در گواتمالا آنها فرستاده می شود وجود دارد در عرض چند روز پس از تصمیم پناهندگی افسران نمی تواند بررسی توسط یک قاضی مهاجرت.

تا کنون مقامات ایالات متحده قرار داشته هندوراس و السالوادور مهاجران به توافق و نه حرکت رو به جلو با طرح بحث برانگیز برای ارسال مکزیکی پناهندگی پناهجویان به گواتمالا, یک پیشنهاد به خود جلب کرد که اعتراض از مکزیک دولت است.

وزارت امنیت داخلی را پاسخ نمی دهند به یک سری از سوالات از جمله یکی در مورد اینکه آیا این توافق اظهار داشت: هدف تضعیف توسط این واقعیت است که تعداد کمی از کسانی که در معرض آن انتخاب کرده اند به دنبال پناه در گواتمالا. این بخش به تصویر کشیده شده در این توافق به عنوان یک راه برای اطمینان حاصل شود که مهاجران فرار از آزار و اذیت می توانید در صورت حفاظت و نزدیک به خانه های خود.

اما معامله شده است ملاقات با انتقاد از مهاجر طرفداران که می گویند گواتمالا کشور با اسکلتی سیستم پناهندگی است که دیده است و مهاجرت صدها هزار نفر از شهروندان خود در دو سال گذشته به دلیل فقر شدید و بومی خشونت نباید در کسب و کار ارائه خارجی پناهگاه امن.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و دیگر گروه ها در حال حاضر ثبت یک طرح دعوی در دادگاه به دنبال متوقف کردن توافق را پیاده سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im