نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio است که محکوم کردن یک “مشکل” تصویری نشان دادن یک لباس شخصی افسر NYPD مقابله با یک مرد که به دستگیری و ظاهرا اقدام به دخالت. این حادثه باعث خشم بیش از استفاده از نیروی پلیس و پرسش در مورد نقش خود در اجرای اجتماعی فاصله گرفته است.

د Blasio انتقاد از این فیلم در توییتر گفته او “آشفته آن است.” “افسر درگیر قرار داده شده است در تغییر وظیفه و تحقیقات را آغاز کرده است” de Blasio روز یکشنبه گفت. “رفتار من تو را دیدم در آن تصویری است که به سادگی قابل قبول نیست.”

ویدیو منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان داد افسران بیش از آخر هفته, جوراب توری, جوراب افراد برای نقض اجتماعی فاصله سفارشات قبل از یکی از آنها توجه خود را تبدیل به یک مرد شناخته 33 ساله Donni رایت که با نزدیک شدن آنها. ماسک-کمتر افسر گفت: رایت به حرکت به عقب و در زمان خود taser gun — در حالی که رایت که نمی تواند دیده می شود در دوربین در زمان “مبارزه با موضع گیری در برابر افسر” با توجه به NYPD سخنگو.

لحظاتی بعد این کلیپ نشان داد که افسر گرفتن رایت و سیلی او را در سراسر چهره. افسر کشیده رایت ادامه داد: به او پانچ قرار داده و زانو خود را در بالای گردن خود را تا زمانی که یک افسر دیگر وارد این ویدئو را نشان می دهد. رایت بود به اتهام حمله به یک افسر پلیس شوم, مقاومت در برابر دستگیری انسداد و دو فقره رفتار آشوبگرانه, پلیس گفت:.

د Blasio خطاب تصویری دوباره خود را در طول پنج شنبه coronavirus جلسه. “تصویری بسیار نگران کننده است. آنچه که من دیدم غیر قابل قبول بود و بدیهی است که نظم و انضباط بود که سریع توسط NYPD” de Blasio گفت. “اما من می خواهم توجه داشته باشید که این ویدیو بیشتر و بیشتر از نادر چه شما را دیدم وجود دارد بیشتر و بیشتر از نادر.”

پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا بود که آن هم در حضور, گفت که او “مبارک” با تصویری اما مردم “نیاز به نگاه در آن در زمینه صدها و صدها نفر از هزاران نفر از برخورد در سراسر شهرستان.”

منتقدان گفت: NYPD را اجراي اجتماعی فاصله بود نه مساوی در سراسر شهرستان به عنوان عکس های پدید آمده در طول تعطیلات آخر هفته از اجتماعات بزرگ در پارک. یک تصویر که ویروسی رفت و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده توسط شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز — نشان داد یک پارک به طور کامل بسته بندی شده با مردم است.

پرداختن به عکس de Blasio گفت که او دستور NYPD به افزایش اجرای در پارک. او همچنین گفت: دفتر خود را به اشتراک بگذارید اطلاعات بیشتر در مورد اجتماعی فاصله اجرای در روزهای آینده به عنوان درخواست شده توسط ویلیامز.

“حوادث ما شاهد این آخر هفته گذشته در پارک ها و خیابان های ما و رسانه های اجتماعی خوردها را ساخته اند آن را کاملا روشن است که همان تاریخی نابرابری در اجرای پلیس منعکس شده و بزرگ شده توسط COVID-19 pandemic پاسخ” ویلیامز در بیانیه ای گفت به CBS New York. “این بی عدالتی شده است که برخی از نقض اجتماعی فاصله دریافت یک ماسک در حالی که دیگران احضاریه دریافت که برخی از آنها هشدار داد و دیگران با خشونت بازداشت شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im