مقامات تماس برای رسیدگی به دار مرگ از

مقامات در پالم دیل کالیفرنیا خواستار تحقیقات مستقل و کالبد شکافی در مورد رابرت فولر 24 ساله سیاه پوست که در بدن داشت حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان گراش در سالن پیش از آن در هفته.

در حدود 3:40 a. m. در 10 ژوئن, یک رهگذر در بر داشت فولر حلق آویز از درخت در سراسر خیابان از شهر, سالن, CBS Los Angeles, گزارش. لس آنجلس کلانتر در ابتدا گفت فولر درگذشت خودکشی است اما خانواده اش او معتقد است بدون محاکمه اعدام شد و خواستار تحقیق کامل را به آنچه اتفاق افتاده است.

روز شنبه در شهر گراش پیوست در خانواده گفت: “ما برای حل و فصل چیزی کمتر از کامل حسابداری از این موضوع است.”

“این شهرستان در حال حاضر رسیده به آقای فولر خانواده ارائه کمک و پشتیبانی را انجام خواهد داد همه چیز ممکن است برای کمک به آقای فولر خانواده در طول این زمان دشوار به عنوان کامل بررسی صلاحیت از مرگ او مورد بررسی” بیانیه ای گفت:.

“ما همه عزادار از دست دادن این مرد جوان و دل ما به خانواده و دوستان خود را در طول این زمان دشوار” پالم دیل شهردار استیو Hofbauer در بیانیه ای گفت جمعه. “ما همچنین درک جامعه را به صورت یک تحقیق کامل به این مرگ و ما می خواهیم همان است.”

Hofbauer گفت که او مصمم است برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است و در شهرستان خواهد همکاری با آژانس بررسی فولر مرگ است. او همچنین گفت که آنها کار خواهد کرد و با رهبران جامعه به “افزایش گفت و گو در مورد چگونه ما می توانید بهترین کار را با هم و ساخت یک امن تر و فراگیر تر جامعه است.”

سناتور اسکات ویلک, عضو مجمع تام سرسپرده و لس آنجلس هیئت سرپرست صندلی کاترین Barger همه اعلام حمایت خود را برای تحقیقات مستقل نیز هست.

دبرا Lemle فولر پسر عموی و ده ها تن دیگر رفت به گراش سالن شهر در روز جمعه به اصرار جامعه به پشتیبانی از a homicide investigation

“این یک مجازات. ما بسیاری از سوالات است که ما باید در پاسخ به او گفت:” با توجه به CBS Los Angeles.

یکی دیگر از پسر عموی Pernisha Theus گفت که “او نه خودکشی و او تا به حال هیچ بیماری روانی.”

ده ها تن از مردم گرفته اند به رسانه های اجتماعی و با حضور در تظاهرات خواستار شهرستان به نگاه در اطراف آن فیلم برای تعیین چگونه فولر درگذشت. یک Change.org طومار خواستار اداره پلیس انجام یک “کامل و شفاف” را بررسی و ارائه نظارت تصویری از تالار شهر و ساختمان های اطراف ایجاد شد زیر فولر مرگ است. به عنوان روز آن را به حال به دست آورد بیش از 150,500 امضا.

مقامات شهرستان باید گفت هیچ کار دوربین های امنیتی در منطقه, CBS Los Angeles, گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im