مقامات شروع به رنگ تصویر از آنچه که تابستان را مانند نگاه در میان شیوع کروناویروس

اقامت در خانه سفارشات باید سهولت تابستان می رسد اما این فصل به احتمال زیاد خواهد شد نگاه متفاوت به بسیاری از مردم در سراسر کشور است.

بازگشایی این کشور در حال رفتن به انجام یک دولت توسط دولت پایه و اساس و حتی در برخی از سخت ترین-آمار مناطق در حال توسعه قصد دارد به مردم بازگشت به کار. بازگشت به زندگی عادی نخواهد بود اگر به عنوان یک سوئیچ نور شده است flicked در قیاس چندین مقام دولتی استفاده کرده اند و حتی اگر بارها و رستوران ها می توانند رزومه فرد در عملیات مقامات اظهارات احتیاط مردم به خلق و خوی انتظارات خود را.

کالیفرنیا اولین ایالتی به تجربه جامعه انتقال ویروس و مسئول 31,531 موارد پنجم-بالاترین از هر کشور ایالات متحده آمریکا. فرماندار گاوین Newsom نشده ارائه یک چارچوب زمانی برای کاهش محدودیت اما گفت: در 14 آوریل که دولت به رهبری به وقوع سرکوب فاز.

کاهش محدودیت در نهایت اجازه می دهد برای رستوران ها باز شود برای فرد کسب و کار است که آنها شده اند قادر به انجام کار برای بیش از یک ماه است. هنگامی که آنها را بازگشایی هر چند آنها ممکن است کمتر جداول به پرورش اجتماعی فاصله به گفته دکتر سونیا آنجل, the California Department of Public health مدیر و دولت سلامت افسر.

دولت سواحل باقی مانده اند باز در طول شیوع و برخی از سواحل شهرستان از جمله کسانی که در سانتا کروز, بازگشایی ، با توجه به دسترسی کالیفرنیا در حال حاضر به سواحل آن است به احتمال زیاد آنها قادر خواهید بود به صرف تابستان حداقل تا حدی در شن و ماسه. اما تجمع جمعی را که در صدها و هزاران و یا دهها هزار نفر از غریبه ها نیست “کارت” با توجه به Newsom.

“چشم انداز تجمع جرم ناچیز است در بهترین حالت تا زمانی که ما رسیدن به گله ایمنی و ما یک واکسن” Newsom گفت: در مارس 14 کنفرانس مطبوعاتی.

coronavirus outbreak summer new jersey new york
ساحل در اقیانوس گرو, New Jersey در جولای 20, 2019. مقامات در حال برنامه ریزی برای بازگشایی کشورهای خود را اما باید هشدار داد مردم به خلق و خوی انتظارات خود را برای زندگی چه چیزی خواهد شد شبیه به این در تابستان.
KENA BETANCUR/خبرگزاری فرانسه/گتی

کالیفرنیا ممکن است شناخته شده برای آن یاد اسکله ها و گشت و گذار اما ساکنان آن تنها کسانی نیستند که بدانم در مورد سرنوشت خود را در سواحل است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به خبرنگاران گفت که او را نمی بینم جزیره ادم ساده لوح که در آن صدها هزار نفر از مردم در حال بسته بندی محکم هم در تابستان “اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.” ممکن است مردم می تواند رفتن به ساحل برای پیاده روی اما د Blasio رد این ایده است که اتفاق می افتد در اعداد بزرگ است.

به عنوان او انجام داده در طول شیوع فرماندار اندرو کومو گفت: بازگشایی سواحل در نیویورک انجام خواهد شد در یک دولت محلی و سطح. همراه با توسعه یک طرح برای همه, نیویورک, کومو گفت که او تا به هماهنگی با نیوجرسی, کانکتیکات, ماساچوست و دلاور.

“آنچه که من انجام در سواحل مسائل مربوط به نیوجرسی و مسائل مربوط به کانکتیکات” کومو گفت.

کومو را تشویق کرده است یک بزرگراه بین ایالتی رویکرد به پاسخ تلاش و همچنین بازگشایی فاز و در روز شنبه او پیوست نیوجرسی فرماندار فیل مورفی و کانکتیکات فرماندار ند لمانت اعلام افتتاح marinas boatyards و دریایی تولید کنندگان.

“هماهنگی با سیاست های ما در این زمینه یک مثال دیگر است که مشارکت قوی و کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود هیچ سردرگمی وجود دارد و یا “دولت خرید’ وقتی که می آید به اسکله و boatyards,” کومو گفت.

مردم در حال حاضر می تواند استفاده از این فضاها برای استفاده شخصی به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله و مایع پروتکل به دنبال دارد اما اجاره و اجاره شناور خدمات هنوز هم ممنوع است. کومو نیست علنا رد این احتمال که اجاره و اجاره قایق خدمات می تواند بازگشایی تابستان و حفظ کرده است که اطلاعات در مورد شیوع خواهد شد درایو تصمیم گیری است.

شهر نیویورک در حال حاضر لغو آن شکسپیر در پارک برنامه تابستان گیره و د Blasio روز دوشنبه گفت که غیر ضروری حوادث لغو شد از طریق ژوئن. این شامل 50 هانوی ،

برای کسب و کار در امتداد ساحل نیوجرسی و صاحب خانه که اجاره خانه خود را برای تابستان بسته شدن از ساحل می تواند در یک قیمت سنگین. نیوجرسی اقامت در خانه سفارش در محل تا اطلاع ثانوی اما مورفی گفت: ABC اخبار است که او خواهد بود “شادترین مرد” اگر دولت می تواند شروع بازگشایی ژوئن 1. او تصریح کرد: یک ماه ژوئن یا جولای قاب زمان برای بازگشایی در مصاحبه با MSNBC معنی تابستان ممکن است ذخیره شده در برخی از سطح اما کسب و کار را از دست می دهند تعطیلات آخر هفته روز یادبود گردشگران است.

“این است که قطعا رفتن به یک چالش بزرگ برای ما است. مارس طریق ممکن است وجود دارد هیچ سوال” مورفی گفته سی ان ان Wolf Blitzer. “و شواهد به طور فزاینده ای نشان دادن این است که رفتن به نشت معنی داری به تابستان است.”

مقامات مردد به شرکت اظهارات در مورد آنچه اتفاق می افتد و زمانی که با توجه به تغییر شرایط از شیوع بیماری است. با ترس از بازگشایی خیلی زود و پرورش موج دوم آن را به احتمال زیاد کافه ها و رستوران ها است که انجام کاري را به انجام این کار در کاهش ظرفیت.

در نیوجرسی کیپ می, شهردار, کلارنس لیر سوم گفت: ممکن است احکام محلی می تواند تغییر به رستوران ها و هتل ها توانایی برای خدمت به مهمانان اما ادامه, اجتماعی, فاصله, قوانین, به گزارش واشنگتن پست. این می تواند شامل اجازه دادن به مردم برای خرید الکل برای بایگانی اطلاعات و هتل ها را باز و فضاهای سبز به آفتاب و ناهار خوری.

“ترین سواحل نسبتا بزرگ و مردم احتمالا به گسترش بیشتر به طور طبیعی در حال حاضر و نه جمعیت بسیار نزدیک به یکدیگر به طوری که سواحل هستند و نه مشکل” لیر گفت. “اما مرور یکی از مسائل من در حال حاضر به دلیل وجود دارد یک زن و شوهر از نقاط که در آن شاید 8 تا 10 فوت عرض و ما در حال حاضر شاهد جمعیت یا تجمع یا گرفتن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.”

در سمت روشن از آن ممکن است در تابستان می تواند یک بازگشت به دنیای ورزش. روز شنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: اسنپ چت پیتر Hamby که وجود دارد راه آوردن ورزشی, پشت, اما آنها نمی شامل طرفداران در ورزشگاه.

“مردم می گویند شما نمی توانید بازی بدون تماشاگر. من فکر می کنم شما احتمالا به اندازه کافی دریافت کنید خرید از افرادی که در حال مرگ هستند برای دیدن یک بازی بیس بال” Fauci گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de