انرژی تنظیم شده است و کاهش قیمت آن کلاه, صرفه جویی در برخی از 15 میلیون خانوار £17 یک سال اما تا حد زیادی حفظ موقعیت خود را برای شش ماه دیگر.

اکثر خانواده ها خواهد شد در حال حاضر لوایح انرژی خود را در پوش £1,162 هر سال از ماه آوریل در حالی که کسانی که با پیش پرداخت متر نمی خواهد که به صرف بیش از 1200 پوند در سال است.

معرفی شده توسط Ofgem سال گذشته این کلاه در نظر گرفته شده است برای محافظت از مشتریان با ارائه منصفانه قیمت انرژی است.

با تشکر از زمستان گرم و فراوانی گاز فروشی قیمت سقوط به پایین ترین نقطه خود را در بیش از 12 ماه منجر به حدس و گمان که قیمت کلاه ممکن است قطع شود تا £60.

اما Ofgem گفت که در حالی که قیمت مواد اولیه برای صورتحساب های انرژی کاهش یافته بود £38 تا £408 بین ماه های آگوست تا ژانویه و کسانی که پس انداز شده بود جبران اضافه هزینه از دولت تحمیل تجدید تعهدات تامین کنندگان انرژی هستند که به مشتریان منتقل می شود.

جاناتان Brearley تنظیم کننده ارشد اجرایی گفت: درپوش ذخیره کرده بود مصرف کنندگان £1bn در لوایح انرژی خود را, اما افزود که خرید در اطراف برای یک معامله بهتر می تواند آنها را ذخیره کنید و حتی بیشتر.

در سال های اخیر بازار انرژی شده است آب گرفتگی با تامین کنندگان ارائه معاملات ارزان تر در تلاش برای فروختن بازیکنان بزرگ مانند Centrica و EDF.

به عنوان عمده هزینه ها کاهش یافته است به اصطلاح بزرگ شش انرژی شرکت های پیوست این مسابقه به پایین کاهش هزینه های تعرفه های خود را به رقابت بپردازند.

تحقیقات منتشر شده در این هفته پیشنهاد کرد که تنها کمتر از یک چهارم از تمام انگلستان ارزان ترین تامین کنندگان انرژی رفته اند مجسمه نیم تنه در سه سال گذشته خواستار به سوال پایداری این شرکت ها هنوز ارائه مقرون به صرفه تعرفه های برق.

یک رکورد 6.4 m خانوار تغییر تامین کنندگان انرژی در سال گذشته با توجه به تجارت انرژی بدن, انگلستان.

اد Dodman از انرژی بازرس تشویق مصرف کنندگان به نگاه مشتری خدمات آنها می توانند انتظار برای دریافت و همچنین پتانسیل صرفه جویی در.

“مشتری نقد و بررسی سایت ها و ابزار مانند شهروندان مشاوره رتبه بندی جدول لیگ – است که تا حدودی انرژی بازرس شکایت داده خواهد شد و فعال کردن مصرف کننده به تصمیم گیری آگاهانه در,” او گفت:.

ارزان ترین میانگین یک سال ثابت تعرفه بیش از 300 پوند کمتر از قیمت جدید کلاه سطح پیتر گفت ارل در مقایسه بازار است.

بیشتر به کاهش قیمت کلاه ساخته شده می تواند در بررسی آینده با هجوم سنگین از گاز مایع گاز طبیعی (LNG) انتظار می رود به آمار انگلستان در شش ماه آینده. قیمت گاز می تواند به سقوط بیشتر 30pc در سال 2020 با توجه به S&P جهانی Platts پیش بینی.

این سومین بار کلاه است که بررسی هر شش ماه تغییر یافته است, توسط تنظیم کننده. هنگامی که درپوش معرفی شد Ofgem گفت که این امر صرفه جویی 11m مردم به طور متوسط £76 سال است.

اما انرژی تامین کنندگان شکایت کرده اند که قیمت کلاه دست آنها را تیغ نازک حاشیه. انرژی titan Npower گفت: در ماه نوامبر آن را برش حداقل 4,500 شغل پس از هشدار که کلاه ترک کرده آن مصرف کننده کسب و کار در یک “بحرانی و غیر قابل تحمل” دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de