همه اوهایو درمانگاه سقط جنین شده اند دستور داد برای جلوگیری از ارائه این روش به عنوان دولت و بست کردن خدمات پزشکی برای حفظ محافظ دنده میان رشد شیوع کروناویروس. منظور اگر اجرا خواهد سقط جنین را حتی سخت تر برای به دست آوردن یک دولت است که به شدت در تلاش برای محدود کردن و محدود کردن روش.

روز جمعه دادستان کل اوهایو دیو Yost ارسال نامه به دو امکانات که ارائه سقط جنین — زنان Med مرکز در دیتون و والدین از جنوب غربی اوهایو سینسیناتی مرکز جراحی — سفارش آنها برای جلوگیری از ارائه هر گونه خدمات مانند سقط جنین است که نیاز به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی گفت: Bethany McCorkle یک سخنگوی اوهایو دادستانی کل در یک ایمیل به رادیو فردا صبح روز شنبه.

“شما و تسهیلات خود دستور داده شد که بلافاصله پس از توقف اجرای غیر ضروری و انتخابی فولاد سقط جنین. غیر ضروری فولاد سقط جنین هستند کسانی است که می تواند با تاخیر و بدون بی خطر فعلی یا آینده سلامت بیمار” Yost نوشت: در نامه ای که به اشتراک گذاشته شده با رادیو فردا.

در این نبرد بیش از سقط جنین ”

بیشتر در این نبرد بیش از سقط جنین

“اگر شما و یا تسهیلات خود را فورا متوقف کند انجام غیر ضروری و یا انتخابی فولاد سقط جنین در انطباق با [سلامت مدیر] سفارش وزارت بهداشت را تمام اقدامات مناسب.”

McCorkle گفت: به منظور امر به همه اوهایو سقط جنین ارائه دهندگان. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا یا نه درمانگاه می تواند ادامه ارائه دارو سقط جنین. اگر یک کلینیک با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی برای اداره این روش منظور خواهد درخواست, McCorkle گفت. با توجه به ایالات متحده آمریکا, وزارت کار, شخصی, تجهیزات حفاظتی می تواند شامل “دستکش ایمنی, عینک ها و کفش های گوش و یا کوپلینگ, سخت, کلاه, ماسک یا بارانی یا روپوش جلیقه و کامل بدن مناسب است.”

McCorkle روشن است که این کلینیک ها اجازه داده می شود به باز بماند برای خدمات دیگر.

Yost نامه درخواست تسهیلات مطابق با سفارش صادر شده توسط اوهایو وزارت بهداشت است که ممنوعیت همه “غیر ضروری و اعمال جراحی الکتیو” در تلاش برای حفظ دنده محافظ برای شخصی پزشکی و مبارزه در خطوط مقدم از COVID-19 شیوع. در سراسر کشور مراقبت های بهداشتی کارگران هشدار داده اند پزشکی-کمبود تجهیزات به طور بالقوه در معرض آنها را به کروناویروس آنها به عنوان مبارزه با شیوع.

وزارت بهداشت و درمان را سفارش صادر شده در چهارشنبه تماس نیست که آیا سقط جنین خدمات در نظر گرفته خواهد شد “غیر ضروری” یا “انتخابی.”

آیا سقط جنین در نظر گرفته شده است “ضروری” در نهایت تعیین می کند که آیا این روش می تواند همچنان در اوهایو در میان COVID-19 شیوع. Freda Levenson حقوقی مدیر در ACLU of Ohio گفت: سقط جنین باید در این دسته قرار می گیرند.

“ما در یک اقدام بی سابقه زمان بحران و هر کس نیاز به اطمینان حاصل شود که امنیت و سلامت مردم است حفاظت شده” Levenson گفت: در یک بیانیه ارائه شده به رادیو فردا در روز شنبه. “اما دولت باید با استفاده از این بحران به عنوان بهانه ای برای هدف درمانگاه سقط جنین و تلاش برای از بین بردن توانایی Ohioans برای دسترسی به سقط جنین است که در زمان حساس و ضروری در مراقبت های بهداشتی است.”

پس از دریافت دادستان کل, نامه یک وکیل برای والدین جنوب غربی اوهایو منطقه پاسخ داد: روشن است که این کلینیک در انطباق با وزارت بهداشت است که اجازه می دهد تا برنامه ریزی والدین برای “هنوز هم ادامه ارائه روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین و ما مراکز بهداشت در ادامه به ارائه دیگر خدمات مراقبت های بهداشتی که بیماران ما بستگی دارد. ما درهای باز باقی می ماند برای این مراقبت” گفت: جنس زنبق و سوسن E. هاروی و Kersha Deibel مربوطه سر از والدین بیشتر اوهایو و والدین جنوب غربی اوهایو منطقه در یک بیانیه مشترک ارائه شده به رادیو فردا در روز شنبه.

یک گروه از سازمان های پیشرو است که نشان دهنده پزشکان در زمینه بهداشت باروری از جمله کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان تصریح کرد که سقط جنین باید در نظر گرفته شود ضروری خدمات سلامت در یک بیانیه مشترک صادر چهار شنبه:

“سقط جنین یک جزء ضروری از جامع مراقبت های بهداشتی. آن را نیز یک زمان حساس خدمات که برای آن یک تاخیر چند هفته و یا در برخی موارد روز ممکن است با افزایش خطرات و یا به طور بالقوه آن را به طور کامل غیر قابل دسترس. عواقب قادر به دست آوردن سقط جنین عمیقا تاثیر زندگی یک فرد سلامت و رفاه است.”

در اوهایو دسترسی به سقط جنین در حال حاضر محدود است و با توجه به Guttmacher موسسه سقط جنین حقوق سازمان پژوهش. بیماران به دنبال این روش باید در فرد و دولت به کارگردانی مشاوره, طراحی شده برای دلسرد کردن فرد از داشتن سقط جنین. پس از آن بیماران نیاز به صبر کنید حداقل 24 ساعت قبل از آنها قادر به انجام این روش نیاز به دو سفر جداگانه به درمانگاه. در اوهایو سقط جنین ممنوع است و پس از 20 هفته به یک فرد بارداری.

در سال گذشته اوهایو نیز در میان شش کشور به تصویب یک به اصطلاح “ضربان قلب بان” یک قانون ممنوع است که بیماران از دریافت سقط جنین پس از پزشکان می تواند تشخیص جنینی فعالیت قلبی, چیزی که اتفاق می افتد در حدود پنج یا شش هفته به یک فرد بارداری. اغلب که قبل از اینکه یک فرد می داند که آنها باردار هستید. قانون است که به طور موقت مسدود شده و از رفتن به اثر فراهم می کند بدون استثنا برای قربانیان تجاوز به عنف یا زنای با محارم.

زمانی که این قانون امضا شد در قانون در آوریل 2019, Yost گفت: “گاهی تکامل از قانون نیاز به گام های جسورانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de