اوهایو دادستان کل Yost دیوید مواجه است واکنش شدید پس از انتقال به نوار کلینیک در سراسر کشور از ارائه سقط جنین مراقبت به عنوان بخشی از تلاش برای تعلیق “غیر ضروری” خدمات بهداشتی و درمانی در طول شیوع کروناویروس.

روز جمعه تعدادی از کلینیک سقط جنین گزارش دریافت یک نامه از دادستانی کل سفارش آنها را به “بلافاصله توقف انجام غیر ضروری و انتخابی فولاد سقط جنین” با توجه به CBS.

“شما و تسهیلات خود دستور داده شد که بلافاصله پس از توقف اجرای غیر ضروری و انتخابی فولاد سقط جنین” در این نامه بنا به گزارش اعلام کرد. “غیر ضروری فولاد سقط جنین” آن گفت: “کسانی هستند که می تواند با تاخیر و بدون بی خطر فعلی یا آینده بهداشت و درمان از یک بیمار است.”

معلوم نیست اگر همه تمرین درمانگاه با دریافت این نامه با واشنگتن پست گزارش داد که “چندین امکانات” که دفتر دادستان کل گفت: آن را دریافت کرده بود شکایت شده بود دستور داد تا برای جلوگیری از “غیر ضروری” سقط جنین مراقبت.

منظور به نظر می رسد دوخته به یک بخشنامه از دولت وزارت بهداشت که دستور تعلیق همه “غیر ضروری” روش های پزشکی و اعمال جراحی روز چهارشنبه در پاسخ به COVID-19 شیوع است که تا کنون در سمت چپ سه نفر مرده در اوهایو.

حقوق باروری و گروه, اما, اند, را محکوم کرد, منظور, نام تجاری آن پیشنهاد بی شرمانه به “رول دسترسی به سقط جنین مراقبت است.”

“به کشور ما چنگ زدن با چگونه به این آدرس اضطراری برای بهداشت عمومی, anti-انتخاب سیاستمداران در اوهایو در حال گستاخی بهره برداری جهانی از همه گیر به رول دسترسی به سقط جنین مراقبت گفت:” رئیس جمهور از trevor trust غیر انتفاعی که مخالف سقط جنین, محدودیت Ilyse Hogue در بیانیه ای مشترک با نیوزویک.

“حتی در یک زمان در سراسر جهان و بحران ملی فرماندار مایک DeWine و دادستان کل Yost دیوید همچنان به دستکاری و کنترل زنان و خانواده زمانی که آنها نیاز به دسترسی به مراقبت های بیشتر” Hogue گفت.

تصمیم به خیال سقط جنین مراقبت از یک “غیر ضروری” خدمات Hogue هشدار داده اند می تواند یک تاثیر مضر بر روی تعداد بی شماری از زنان در دولت است.

Abortion protest
Pro-سقط جنین و حمایت از فعالان حقوقی دسترسی به سقط جنین اعتراض در طول یک تظاهرات در خارج از دادگاه عالی در واشنگتن, دی سی, 4 مارس سال 2020 است. در اوهایو سقط جنین تلقی شده است “غیر ضروری’ خدمات تحت یک نظم جدید محرومیت خدمات غیر ضروری میان شیوع کروناویروس.
SAUL لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی

“بارداری و سقط جنین مراقبت هستند حساس به زمان است و نمی تواند به طور قابل توجهی به تاخیر افتاد بدون اثرات ژرفی بر بیمار بهداشت و رفاه” را trevor trust رئیس جمهور گفت:. “فرمانداران در پاسخ به COVID-19 بحران در کشورهای دیگر رسمیت شناختن این واقعیت است و در حال حاضر عمل برای اطمینان از سقط جنین طبقه بندی شده به عنوان ‘ضروری’, بهداشت و درمان.”

مقامات در واشنگتن و ماساچوست در حال حاضر به دنبال روشن است که سفارشات محرومیت خدمات غیر ضروری را تحت تاثیر قرار نمی سقط جنین مراقبت.

“مراقبت های پزشکی نباید تعیین شده توسط سیاستمداران هل دادن خود در خدمت دستور کار” Hogue تأکید اضافه میکند: “مردم نیاز دارد باید همیشه اول به خصوص در یک زمان مثل این. آن را نگران کننده برای دیدن طول آنها را در تلاش برای انکار ما آزادی های اساسی و ما حاضر به موضع آنها به عنوان خطرناک ایدئولوژی بالاتر جمعی بهداشت و رفاه Ohioans.”

برنامه ریزی والدین گفته است که آن را مطابق با سفارش از طریق متوقف کردن “خدمات غیر ضروری” اما سازمان NPR گفت که “در آن منظور برنامه ریزی والدین هنوز هم می تواند ادامه ارائه روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین.”

“ما مراکز بهداشت در ادامه به ارائه دیگر خدمات مراقبت های بهداشتی که بیماران ما بستگی دارد” سازمان گفت.

نیوزویک در تماس است Yost نظر.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه. ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
  یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de