تشکر. تیم رایان (D-اوهایو) راه می رفت قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند خود را کامل دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب خشم “جعلی” روایت او معتقد است رئیس جمهور ارائه شد.

رایان با حضور در, آدرس, اما گفت که او مجبور به ترک قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید در توییتر ارسال. او در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی به نمایشهایش ارائه شده در کشتی حرفه ای است. چند برجسته دموکرات حاضر به حضور در این رویداد که قبل از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه در سنا بود به این نتیجه رسیدند.

“من فقط راه می رفت از #StateOfTheUnion. من تا به حال به اندازه کافی” رایان توییتی. “مثل تماشای کشتی حرفه ای است. این همه جعلی است.”

قبل از خروج از سخنرانی اوهایو کنگره انتقاد تهمت اعتباری خود را برای یک “بزرگ” اقتصاد با وجود مشکلات مواجه توسط کارگران در دولت است.

“رئیس جمهور صرف نیمه اول از خود #SOTU سخنرانی صحبت کردن در مورد چگونه بزرگ اقتصاد برای کارگران آمریکایی ایم” رایان. “اما اگر درست است چرا که بسیاری از Ohioans کار 2 یا 3 شغل و تلاش برای پایان می رسد دیدار؟”

رایان بود که نه تنها عضو کنگره که ظاهرا تا به حال مشکل stomaching مغلوب ساختن پیشی جستن است و بس. کنگره لایحه Pascrell (D-N. J.) و تشکر. رشیدا Tlaib (D-Mich) همچنین در سمت چپ این سخنرانی زود است.

“من راه می رفت که سخنرانی” Tlaib توییتی. “دروغ های تعصب و بی شرمانه لاف زدن در مورد مصرف مواد غذایی دور تمبر که مردم بستگی دارد به زندگی می کنند—آن همه در زیر کرامت دفتر او را اشغال. شرم بر این برای همیشه لطفا برای استیضاح رئیس جمهور.”

سخنرانی تحویل داده شد در مجلس نمایندگان به عنوان سنتی است. دموکرات ها رای داده بودند به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در همان اتاق در 18 دسامبر. انتظار می رود که او را تبرئه توسط سنا در روز چهارشنبه.

Rep. Tim Ryan
تشکر. تیم رایان (D-اوهایو) در سخنرانی خود در یک DNC جلسه در سان فرانسیسکو کالیفرنیا در اوت 23, 2019.
جاستین سالیوان/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی داده شد در یک فضای پر تنش به شدت تقسیم مخاطبان به عنوان انتظار می رود. خواهان تشویق و تحسین رئیس جمهور شعار “چهار سال دیگر” در حالی که دموکرات ها نشسته در سکوت و یا بی سر و صدا خود را ابراز مخالفت.

مجلس نانسی پلوسی گسترش دست خود را به رئیس جمهور قبل از شروع سخنرانی, اما او به نظر می رسد به فکر شغل خود را ارائه. نشستن به طور مستقیم در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن او می تواند دیده می شود تکان دادن سر خود را در مخالفت در نقاط مختلف در طول سخنرانی.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) اعلام کرده بود قبل از آن که او نمی خواهد باید در آدرس گفته او حاضر به “استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” در توییتر ارسال. دیگر دموکرات عضو مجلس نمایندگان نیز حاضر به شرکت ناراحتی بیش از آنچه آنها را به عنوان استیضاح رئیس جمهور اعتقاد است که او را بالاتر از قانون است.

رایان یکی از بسیاری از دموکرات ها برای توصیف ایران با دست زدن به استیضاح دادگاه به عنوان یک “پوشش.” او تا به حال جاه طلبی برای تبدیل شدن به رئیس خود را, داشتن اجرا ناموفق نژاد برای نامزدی حزب دموکرات را قبل از انداختن در اکتبر 2019 پس از رای گیری به طور مداوم زیر 1 درصد در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im