اوهایو تاخیر اولیه در اواخر شب تصمیم گیری در میان شیوع کروناویروس

سی بی اس آمریکا | No comments

با کمتر از 12 ساعت به قبل از انتخابات برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در اوهایو برای دولت ریاست جمهوری اولیه انتخابات اوهایو فرماندار مایک DeWine یک جمهوری خواه اعلام کرد انتخابات باقی خواهد ماند بسته سهشنبه نگرانی بیش از coronavirus. این تصمیم تنها چند ساعت پس از فرانکلین کانتی قاضی رد درخواست حمایت فرماندار و وزیر امور خارجه برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

“در طول این زمان هنگامی که ما به صورت بی سابقه بحران بهداشت عمومی برای انجام یک انتخابات فردا خواهد…نیروی نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به خود را در غیر قابل قبول بهداشتی خطر ابتلا به کروناویروس” خواندن DeWine بیانیه. از جمله بهداشت و درمان مدیر دکتر امی اقدام به سفارش این نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک بهداشت و درمان اضطراری است.”

در ضمن DeWine اعلام کرد که وزیر امور خارجه فرانک LaRosa خواهد به دنبال یک راه از طریق دادگاه به گسترش گزینه های رای گیری به طوری که “هر رای دهنده که می خواهد برای رای داده خواهد شد که فرصت است.”

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

به زودی پس از فرماندار تصمیم اعلام شد, دولت بهداشت و درمان مدیر صادر شده به منظور نزدیک انتخابات در نامه ای با استناد به جدی بودن بیماری و ترسیم مراحل دولت مصرف شده است برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

“من این را به منظور جلوگیری از تهدید قریب الوقوع با احتمال بالا از قرار گرفتن در معرض گسترده به COVID-19 با خطر قابل توجهی آسیب به تعداد زیادی از مردم از جمله افراد مسن و افراد با سیستم ایمنی ضعیف و مزمن شرایط پزشکی” در این نامه به عنوان خوانده شده. آن را به دولت رفت که برگزاری یک انتخابات خواهد نیروی نظرسنجی کارگران و رای دهندگان به صورت یک “غیر قابل قبول” خطر ابتلا به این بیماری است.

اواخر شنبه شب وزیر امور خارجه با ارسال بخشنامه به تمام اوهایو, شهرستان تخته از انتخابات با راهنمایی در مورد چگونه به حرکت به جلو, به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی تا 2 ژوئن 2020. در بخشنامه تخته از انتخابات بودند دستور داد برای ارسال اعلامیه های خود را در وب سایت های رسانه های اجتماعی در هیئت مدیره از انتخابات و در حوزه های رأی گیری که در انتخابات به حالت تعلیق در آمد.

اواخر شب حرکت آمده پس از وجود سردرگمی در طول روز بیش از کجا اوهایو در انتخابات ایستاده بود. فرانکلین کانتی مدیره از انتخابات در یک نقطه در طول روز عذرخواهی در یک صدای جیر جیر برای سردرگمی و پس از اعلام آن را رعایت سلامت مدیر و همه 330 از آن رای گیری مکان. یک شب دیگر شهرستان تخته از انتخابات نیز به دنبال کت و شلوار.

در ضمن تخته از انتخابات باز باقی خواهد ماند در 17 مارس به دریافت هر گونه رای غیابی از طریق 7:30 p. m. ET. با توجه به راهنمایی های صادر شده توسط وزیر امور خارجه به تخته از انتخابات مورد نیاز برای پردازش هر غیر نظامی و شهروندان در خارج از کشور رای گیری غایب عمل آراء پست مشخص شده توسط دوشنبه, مارس 16 که دریافت شده توسط هیئت مدیره از انتخابات از طریق مارس 27. این تخته از انتخابات ممنوع است از شمارش و گزارش نتایج تا زمانی که انتخابات در تاریخ 2 ژوئن.

در همان زمان ثبت نام رای دهندگان باقی می ماند به عنوان آن بود در فوریه 18, پس, تخته از انتخابات ممنوع است از پردازش هر رای دهنده ثبت نام برای 2 ژوئن 2020 اولیه ریاست جمهوری انتخابات.

اوهایو می شود چهارم دولت برای به تعویق انداختن آن ریاست جمهوری اولیه انتخابات بیش از coronavirus نگرانی. اما این تنها یکی از چهار متحده مجموعه ای برای نگهداری در شخص رای گیری در 17 مارس به انجام این کار; فلوریدا و ایلینوی و آریزونا را همه حرکت رو به جلو با حالت اولیه انتخابات.

گرجستان لوئیزیانا و کنتاکی که مجموعه برای برگزاری رای در مارس 24, 4 آوریل و مارس 19 احترام همه تاخیر در انتخابات مقدماتی به تاریخ در ماه مه و ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>