اوهایو فرماندار مایک DeWine توصیف استدلال پشت تصمیم خود را به جلو و عقب در یک ماموریت او در اوایل این هفته نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک صورت به عنوان فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی در سراسر کشور.

DeWine گفت که در حالی که او خود را برای شناسایی که با رویکرد محافظه کارانه او یادآوری Ohioans که این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم ارائه یک مقیاس بزرگ تهدیدی برای بهداشت عمومی است. او در دفاع از خود “در مورد چهره” در خرده فروشی ماسک صورت جهت که او گفت: “جرم” برخی از ساکنان اوهایو.

“شما چیزی است که نه بیش از حد بسیاری از سیاستمداران را: آیا شما در مورد چهره” گفت: در این هفته میزبان مارتا Raddatz یکشنبه. “شما برای اولین بار اعلام کرد که هر کس می تواند نیاز به پوشیدن ماسک صورت زمانی که خرده فروشی را باز کرد و پس از آن شما معکوس خود را هنگامی که برخی از شهروندان گفت: این حمله شد.”

“ماسک صورت بسیار مهم است و ما کسب و کار گروه آمد و گفت: هر کارمند برای مثال پوشیدن یک ماسک صورت” DeWine توضیح داد.

“اما آن را بسیار روشن به من بعد از ما قرار داده و از این جهت است که هر کس در خرده فروشی که راه می رفت به یک فروشگاه به عنوان یک مشتری که باید انجام دهید این است که آن را برای من روشن شد که که فقط یک پل خیلی دور است. مردم نخواهند پذیرفت که دولت به آنها می گوید چه باید بکنید. و بنابراین ما قرار ده ها و ده ها تن از دستور بود که یکی است که آن را فقط بیش از حد رفت.”

سه شنبه گذشته در همان روز اوهایو مقامات بهداشتی گزارش 444 بیشتر coronavirus موارد و 46 بیشتر COVID-19 مرگ و میر DeWine گفت: Columbus Dispatch مورد عمل تعادل از تلاش برای دوباره باز کردن کسب و کار در حالی که همچنین با در نظر گرفتن بهداشت عمومی اقدامات جدی است.

“در 24 ساعت گذشته روشن است اجباری ماسک مورد نیاز برای افرادی که در حال خرید از رفتن به کسب و کار خرده فروشی است توهین آمیز به برخی از همکاران ما Ohioans” فرماندار گفت از حذف از دستور هفته گذشته است. او در ادامه گفت برخی از ساکنان اوهایو “احساس می کرد که یک گام بیش از حد” و “فرماندار نباید به من گفتن چه چیزی را به انجام” — او اگر چه روشن نیست که دقیقا جرم توسط او خرده فروشی ماسک قیمومیت.

در ظاهر خود را در ABC News پنج شنبه, DeWine نیز خواسته شد در مورد یک نظرسنجی که جمهوری خواهان هستند سه برابر بیشتر از دموکرات ها برای شرکت در یک رویداد ورزشی و یا در غیر این صورت شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“جمهوری خواهان هستند کمتر تمایل به دولت به آنها بگویید چه کاری انجام دهید” فرماندار گفت. “و آن را به طور کلی چگونه من هستم. من یک محافظه کار جمهوری خواه. من فکر می کنم ما بهتر از نداشتن دولت به ما بگویید چه باید بکنید. اما ما در یک بحران بهداشتی.”

ohio governor mike dewine coronavirus
اوهایو جمهوریخواه فرماندار مایک DeWine توضیح استدلال خود را پشت عقب کشیدن در یک ایالت مورد نیاز برای خرده فروشی کارگران و کارکنان به پوشیدن ماسک صورت به عنوان فروشگاه های بازگشایی شده است.
تصویر: توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im