کلمبوس, اوهایو — دو دانشگاه ایالتی اوهایو بازیکنان فوتبال شده اند متهم به تجاوز به عنف و آدم ربایی به گزارش CBS کلمبوس وابسته WBNS-تلویزیون با استناد به Franklin County شهرداری پرونده های دادگاه.

فرانکلین زندان شهرستان تایید به ایستگاه که امیر Riep و Jahsen ز هر دو 21 بودند در بازداشت است. اسناد دادگاه نشان می دهد جرائم اتفاق افتاده در فوریه 4 سال 2020 است.

-TV
Ohio State football players امیر Riep و Jahsen ز در mugshots از فوریه سال 2020 WBNS

در استشهاد ظ توسط پلیس, زن بود حلق آویز کردن با Riep در یک آپارتمان او سهام با Wint زمانی که آنها شروع به شرکت در رضایت طرفین ، زن متوقف شد و گفت: Riep او نمی خواست برای ادامه. ز و سپس وارد اتاق و پرسید: اگر او می تواند بپیوندید.

روند اخبار

Wint سپس گفته برداشت زن توسط گردن او و تجاوز به او استشهاد گفت. Reip پس از آن برگزار شد زن را با بدن خود را در حالی که Wint, مجبور, زیر کلیک در دهان. زن را تحت فشار قرار دادند ز دور اما او دوباره او را مجبور به رابطه جنسی دهانی.

پس از چند دقیقه آنها را متوقف و Riep گفت: کاری که او نیاز به آنچه اتفاق افتاده بود “رضایت طرفین در یک ویدیو ضبط و در حالی که خنده در او” استشهاد گفت. او سپس گفت: زن او نیاز به حمام قبل از رانندگی او را به محل اقامت.

“ما می دانیم که دو نفر از دانش آموزان ما دستگیر شده اند و با عنوان جرم جنایی متهم ایالتی اوهایو سخنگوی بن جانسون در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس. “آنها معلق شده است از تمام فعالیت های مربوط به فوتبال برنامه. ما به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در زمانی که در دسترس است.”

Riep 6-پا-1, 185 پوند cornerback ورود ارشد خود را در حالی که فصل Wint 6-پا 198 پوند اشتباه ارشد ایمنی با توجه به اسناد دادگاه و ایالتی اوهایو Buckeyes سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im