Ohio State نیاز به بازگشت بازیکنان به نشانه COVID-19 چشم پوشی

فوتبال ایالتی اوهایو آغاز شده است داوطلبانه تمرینات اما قبل از هر Buckeyes آغاز آن تیم-تحریم فعالیت های آنها تا به حال به نشانه قدردانی از خطر چشم پوشی با توجه به COVID-19. The Columbus Dispatch به دست آمده چشم پوشی و گزارش یکشنبه که بازیکنان خواسته شد که به امضای “Buckeye تعهد است.”

که متعهد مرتکب بازیکنان به دنبال مدرسه دستورالعمل های بهداشتی-از جمله مشارکت در تماس با ردیابی تلاش و گزارش از قرار گرفتن در معرض — و اذعان خطر ابتلا COVID-19 حتی در حالی که پس از این پروتکل. در ایالت اوهایو کسانی که از پروتکل های شامل “ارسال به کروناویروس تست, گزارش, قرار گرفتن در معرض COVID-19, افشای علائم این ویروس از جمله تب 100.4 درجه فارنهایت یا بالاتر و خانه باقی مانده اگر آنها احساس بیمار.”

ایالت اوهایو است که به دور از فوتبال فقط برنامه مدرسه و یا کسب و کار با استفاده از این نوع از چشم پوشی از آن را به عنوان بازگشایی پس از طولانی خاموش شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما اعزام گزارش نشان می دهد که یکی از برترین برنامه های در محل برای بازیکنان خود را برای فعال کردن کالج فوتبال به رفتن در زمان برنامه ریزی شده شروع این فصل است.

در ایالت اوهایو همه بازیکنان را مورد آزمایش قرار گرفتند پس از بازگشت به تسهیلات در هفته گذشته و هر که تست مثبت آغاز شد 14 روز انزوا و نظارت بر پروتکل. مدرسه نشده منتشر شد هر جزئیات از آن دور از تست با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

این نوع چشم پوشی می تواند تبدیل به یک استاندارد در کالج فوتبال به حدی است که طرفداران اگر مجاز در استادیوم ها و در همه حال خواسته به ارتکاب به مشابه تقدیرنامه از خطر قبل از ورود آنها به صفحه اصلی بازی.

در حال حاضر برای کسانی که تصمیم گیری های بیش از حد در آینده را می دانم اما این بازیکنان در بازگشت به فعالیت های تیم — حتی داوطلبانه در تعریف — در حال رفتن به خواسته مطابق با مقیاس کامل از دانشگاه مدیریت ریسک.

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در CBSSports.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net