پردیس پلیس در مقابله با ادعاهای بحث برانگیز تفنگ مدافع حقوق Kaitlin بنت که سفر او به دانشگاه اوهایو “آغاز یک شورش.”

بنت در بازدید از پردیس در Athens, Ohio در دوشنبه همراه با همراهان از آزادی پاتوق سایت و یک محافظ به فیلم های ویدئویی درخواست دانش آموزان در مورد روز رئیس جمهور آتن خبر داد.

فعال که بد نامی پس از باز کردن-حمل AR-10 تفنگ در اوهایو دانشگاه ایالتی کنت در روز فارغ التحصیلی در سال 2018 در سمت چپ پردیس کمتر از دو ساعت پس از ورود به این روزنامه گزارش داد. او بعد از آن زمان به توییتر به ادعا می کنند که ظاهر او تا به حال “آغاز یک شورش” و این که دانشگاه اوهایو پلیس “اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

دانشگاه اوهایو پلیس با صدور بیانیه ای گفت بنت “غیر منتظره” بازدید جذب یک “جمعیت بزرگ” ورزش اول خود را اصلاح حقوق که هیچ شورش رخ داده در محوطه دانشگاه.

بنت مشترک یک ویدیو در توییتر از معترضان از جمله برخی از کسانی که به نظر می رسد به پرتاب مایعات در وسیله نقلیه خود را و نوشتن در کنار این کلیپ که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید نوار بودجه از دانشگاه ها که “بندر تروریست ها است.”

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی می رود به یک کالج دانشگاه,” او نوشت: در کنار این کلیپ. “چپ در @ohiou آغاز شورش در هنگام @Joelpatrick1776 و به من نشان داد و @oupolice اجازه دهید آن اتفاق می افتد. من فکر می کنم realDonaldTrump باید نوار بودجه از دانشگاه ها مانند این است که بندر تروریست ها است.”

دانشگاه اوهایو پلیس با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه گفت: “قوی وجود دارد که زبان” و اتهامات مایعات انداخته بودن اما هیچ آسیب و یا خشونت گزارش شده است و هیچ دستگیری ساخته شد.

آنها گفتند: هر دو بنت و معترضان شد ورزش اول خود را اصلاح حقوق و افسران حاضر در سراسر حادثه “برای محافظت از همه حقوق و ایمنی است.”

“یک فعال به نظر می رسد به طور غیر منتظره در دانشگاه اوهایو در آتن و درگیر در قانون اساسی حفاظت شده فعالیت” بیانیه ای گفت:. “او به خود جلب کرد جمعیت زیادی از مردم بسیاری با ديدگاه مخالف که او نیز تصمیم به ورزش اول خود را اصلاح حقوق.”

آن افزود: “بر خلاف ادعاهای گردش در رسانه های اجتماعی این حادثه نیست افزایش به سطح یک شورش. قوی وجود دارد که زبان و اتهامات که برخی از فرد ناشناخته(ع) در میان جمعیت پخش, آب, اما وجود دارد هیچ گزارش آسیب و یا خشونت و هیچ کس دستگیر شد در طول این رویداد است.”

پلیس گفت که آنها بپرسید نیست هر کسی به ترک دانشگاه در هر نقطه. آنها همچنین گفت که آنها مطلع نمی شد از بنت برنامه برای آمدن به دانشگاه در روز دوشنبه که “محروم این بخش از توانایی برنامه ریزی نیروی انسانی ،

بنت بعد در توییتر ادعا کرد که دانش آموزان “بودند پرتاب چیزهایی در من تمام روز” و “رها قهوه داغ روی من است.” او همچنین قول داد برای بازگشت به دانشگاه با “ارتش از صاحبان اسلحه برای حمل پیاده روی.” او افزود: “شما نمی توانید نگه داشتن ما را و شما نمی توانید ما را خاموش.”

در بیانیه ای به انتخابیک سخنگوی دانشگاه اوهایو گفت: “دانشگاه اوهایو متعهد به پرورش یک فضای که اجازه می دهد تا رایگان و صلح آمیز تبادل متنوع افکار و ایده های. این دانشگاه خواستار آن جامعه احترام به حقوق تضمین شده برای همه تحت دولت فدرال و قانون اساسی.”

بنت و دانشگاه اوهایو پلیس شده اند تماس های اضافی برای نظر.

این حادثه منجر به بنت روند در توییتر در روز سه شنبه با محکوم کردن این پاسخ به ظاهر خود و دیگران انفجار او را برای اقدامات و نظرات.

“خانم بنت شما باید یک راست به نظر شما و به صدای آن است. این دانشجویان را به عنوان” حزب آزادیخواه است. “تماس با آنها را ‘تروریست’ زیرا آنها استفاده از حق خود به مجمع و گفتار هر دو نادرست و شرم آور است.”

صدای بازیگر نیل کاپلان نوشت: “اوه طنز از یک 2nd Amendment مدافع جیغ دولت را در برابر عذاب آن بیان کنند.”

بازیگر جیمز وودز همچنین در پاسخ به این حادثه نوشته: “#دموکرات در آغوش اوباش ذهنیت در سنین پایین.”

فروغ خبرنگار الیاس Schaffer افزود: “خشونت در برابر محافظه کاران است نه خوب فقط به دلیل آن را به لحاظ اجتماعی قابل قبول شما نمی توانید حمله به کسی که فقط به خاطر اینکه آنها رای دادند realDonaldTrump.”

Ohio University stock
عکس سهام را نشان می دهد دانشگاه اوهایو پردیس در Athens, Ohio. دانشجویان در اعتراض به بازدید از تفنگ مدافع حقوق Kaitlin بنت در دانشگاه در روز دوشنبه.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im