تولید کنندگان نفت به توافق کاهش تولید توسط یک پنجم

اوپک تولید کنندگان و متحدان توافق کرده اند که برای کاهش تولید بیش از یک پنجم برای مقابله با رکود در تقاضا ناشی از کوروناویروس مستندات.

این گروه گفت که این امر کاهش تولید در ماه های مه و ژوئن 10 میلیون بشکه برای کمک به سرپا نگه داشتن قیمت ها. کاهش خواهد شد و سپس به تدریج کاسته تا آوریل سال 2022.

اوپک+ ساخته شده از اوپک تولید کنندگان و متحدان از جمله روسیه مذاکرات در روز پنج شنبه از طریق ویدئو کنفرانس.

مذاکرات پیچیده اختلافات بین روسیه و عربستان سعودی است.

این گروه و متحدان آن توافق برای کاهش 10 میلیون بشکه در روز یا 10 درصد از عرضۀ جهانی. یکی دیگر از 5 میلیون بشکه است و انتظار می رود به طور قطع با دیگر کشورها است.

آن گفت: این کاهش خواهد بود کاسته به هشت میلیون بشکه در روز بین ماه های ژوئیه و دسامبر. پس از آن آنها خواهد بود کاسته دوباره به شش میلیون بشکه در بین ماه های ژانویه تا سال 2021 و 2022.

قیمت نفت کاهش یافت در ماه مارس پس از اوپک+ موفق به توافق کاهش است.

در پی این نشست, عربستان سعودی و روسیه نقل مکان کرد و برای افزایش تولید به منظور حفظ سهم بازار به دلیل کاهش تقاضای جهانی است.

که همراه با سقوط در تقاضا برای نفت در میان coronavirus همه گیر کمک به فشار قیمت نفت به 18 سال پایین تا پایان ماه مارس است.

قیمت بهبود برخی از زمین پس از آن. در هفته گذشته قیمت ها افزایش 20% رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود عربستان سعودی و روسیه برای پایان دادن به دشمنی خود را.

پنج شنبه مذاکرات خواهد شد و پس از یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه بین وزیران انرژی از کشورهای G20. آن خواهد شد که توسط عربستان سعودی است.

Kirill Dmitriev سر از روسیه ثروت صندوق و یکی از مسکو بالای نفت مذاکره کنندگان به رویترز گفت: “ما در انتظار دیگر تولید کنندگان خارج از اوپک+ باشگاه برای پیوستن به این اقدامات که ممکن است فردا اتفاق می افتد در طول G20.”

آمریکا خود را متعهد به هر گونه کاهش اگر چه آن را می گویند که در آن تولید نفت به تدریج کاهش به هر حال با توجه به غوطه وری قیمت نفت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده بود در عربستان سعودی است که ما را تحریم کند اگر آن را قطع تولید نفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de