خوب رای دهندگان | نظر

در میان بسیاری از الگوهای رفتاری به فضل ما آگاهی جمعی در سال گذشته است “OK boomer” یک دو کلمه رول چشم که نسل جوان پرتاب در مهربان پیر افرادی که فقط آن را دریافت نمی.

سرخوردگی با boomers آب پز را بیش از, در سال 2019 به عنوان تلاش برای مبارزه با مسائلی مانند آب و بحران غیرقابل تحمل شهریه کالج و ثروت و نابرابری و خشونت اسلحه متوقف شده در کنگره آمریکا که اعضای آن در میان قدیمی ترین در تاریخ است. اما شما می توانید یک چیز می گویند برای boomers: آنها رای بدهند. در واقع زمانی که جوانان امروز فریاد “OK, boomer” آنها واقعا باید گفت: “خوب رای دهندگان.”

با توجه به اداره آمار ایالات متحده از سال 1986 آمریکایی ها بیش از سن 60 رای دادند در انتخابات ریاست جمهوری در میانگین مشارکت با نرخ 28 درصد بالاتر از آمریکایی ها زیر سن 30. که تفاوت است و حتی بیشتر در انتخابات میان دوره ای در 36 امتیاز.

جوانان رای گیری طرفداران خواهم به اشاره است که جوانان حضور نزدیک به دو برابر در بین 2014 و 2018. اما نرخ مشارکت بالا رفت و برای هر کس در طول این دوره است. به عنوان یک ملت ما رفت و از یکی از پایین ترین midterm مشارکت با نرخ در تاریخ مدرن به یکی از بالاترین. فاصله بین مسن و افراد جوان تنگ از 39 درصد در سال 2014 به 33 در سال 2018 است. بهتر است اما هنوز هم یک تفاوت بزرگ.

رسانه های رای گیری در آیووا و نیوهمشایر نامزدی ریاست جمهوری رقابت می کند با ارائه شواهد قوی از جوانان رای گیری موج. در آیووا رای دهندگان را به اشتراک گذاری از افراد زیر سن 30 افزایش یافته و از 18 درصد در سال 2016 به 24 درصد در سال 2020 است. اما در نیوهمپشایر این سهم جوانان از رای دهندگان کاهش از 19 درصد به 13 درصد است.

داشتن جوان رای مردم در سطوح همتراز با متولدین خواهد اساسا ما تغییر سیاست است. از سال 2004 به رسانه های نظرسنجی ها همواره نشان داد که تفاوت مشخص در حزب تفاوتی میان جوان تر و مسن تر رای دهندگان.

در یک جایگزین جهان با جوانان رای گیری در نرخ بالا ما می خواهم در حال حاضر دموکراتیک کنترل سنا و به احتمال زیاد یک رئیس جمهور برنی ساندرز. ما هرگز مجبور به ترک پاریس, آب و هوا بر خواهد بود و کار برای رسیدن به 100 درصد انرژی های تجدید پذیر. ما می خواهم که افزایش حداقل دستمزد فدرال و همچنین به عنوان نرخ مالیات ثروتمندترین آمریکایی ها. ما می تواند مقابله با افزایش هزینه های دانشگاه به جای متهم دانش آموزان و خانواده ها از “بیش از حد” قرض گرفتن. و ما می تواند صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند هر روز با قوانین اسلحه.

پس چه می تواند انجام شود برای افزایش مشارکت جوانان?

بسیاری از مردم می گویند که آنها نیاز به یک نامزد به صحبت می کنند به آنها را در مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت. اما با وجود تمام سال 2020 دموکراتیک نامزدها استقبال بسیاری از مسائل مربوط به افراد جوان ذکر است در نظرسنجی ها به عنوان مهم به آنها و ساندرز دفاع از کسانی که در مسائل مربوط به انقلاب در سطح جوانان مشارکت افزایش است محقق نمی شود.

دیگر طرفداران نقطه به قوانین انتخابات و بدون شک برخی از کشورها آن را سخت را برای مردم برای رای دادن. نیوهمپشایر تصویب سیاست—هنوز در حال کاونتی—که اهداف خارج از کشور دانشجویان که نیاز به رای دهندگان خود را به ثبت نام و دریافت در دولت مجوز درایور. اگر می خواهید دانش آموزان برای رای دادن در دولت خانه خود را و یا حتی خانه خود را در محلی در دولت, آنها اغلب باید در رای دادن از طریق یک رای گیری غایب است که در یک فرایند چند مرحله درخواست و بازگشت به انتخابات. فلوریدا ACLU گزارش اسناد چگونه انتخابات در اغلب موارد رد جوانان ایمیل برگه های رای. تگزاس تصویب یک ID عکس قانون است که مانع کالج شناسه معتبر برای رای گیری در حالی که پذیرش تفنگ مجوز. لیست در می رود.

قوانین مهم, اما بسیاری از مردم به سادگی ثبت نام و یا انتخاب کنید برای رای دادن.

برخی از مردم برای حمایت بیشتر مدنی در آموزش و پرورش است. برخی از ایالت ها اجازه می دهد دانش آموزان دبیرستان به preregister به طوری که آنها خواهد شد در رول رای دهندگان زمانی که آنها به نوبه خود 18. من حمایت از این سیاست اما آن را کوچک مردم در انتخابات اثر است. برخی از شهرستانها و شهرهای کوچک اجازه می دهد تا 16 ساله برای رای دادن در انتخابات محلی است. این یک ایده جالب است, اما از آن است که یک نوآوری جدید آن ناشناخته است اگر آن را به افزایش مشارکت جوانان.

Bernie Sanders supporters
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز استقبال حامیان طول اولیه شب رویداد در تاریخ 11 فوریه در منچستر, New Hampshire.
جو Raedle/گتی

سازمان هایی مانند سنگ رای NextGen امریکا و بسیاری دیگر تمرکز بر ثبت نام افراد جوان و تشویق آنها را به رای دادن. این تلاش ها استقبال و نیاز اما با وجود این سازمانها تلاش آنها هنوز هم ترک خورده مهره سخت از جوانان نامزدی رای دهندگان به خصوص در میان افراد جوان که حضور در دانشگاه است. از آن آسان است برای بسیج دانشجویان; آنها در یک چهارم محیط که در آن همکار به همکار شبکه ها آسان به رشد می کنند. مردمی نه در یک دانشگاه بسیار دشوار است برای تعامل.

ما دیده ایم ضبط سوئیچ از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی به عنوان آمریکایی ها تبدیل شده اند پرشور در مورد سیاست. همه نشانه های نقطه به نقطه استثنایی مردم در انتخابات آمده نوامبر. اگر مشارکت مردم بالا می رود در سال 2020, جوانان, حضور, خواهد احتمال, افزایش, بیش از حد. با احتیاط از جوانان حمایت از گروه های مدعی پیروزی ، گروه های حمایت اعالن پس از بالا مشارکت جوانان در سال 1992 تنها برای دیدن آن فرو ریختن در سال 1996.

هر چه راه حل آن نیاز به تعهد پایدار به تعامل با افراد جوان در دموکراسی است. تا آن افراد متعلق به نسل ادامه خواهد داد به تسلط سیاست OK ؟

مایکل مک دونالد به عنوان استاد علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا است که دارای تخصص در انتخابات است. او را هدایت انتخابات در ایالات متحده پروژهکه به تولید آنچه که به نظر بسیاری از رسمی نرخ مشارکت برای ایالات متحده است.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im