Oklahoma State مربی مایک Gundy معذرت خواهی برای Coronavirus بیانیه پس از یادگیری آن ‘جرم’ مردم

اوکلاهما دانشگاه ایالتی مربی تیم فوتبال مایک Gundy در اوایل این هفته گفت که او فکر خود را از کل برنامه می تواند بازگشت به Stillwater پردیس 1 مه. او گفت: ورزشکاران سالم می تواند در مبارزه با ویروس و کسی بیمار را قرنطینه می شود به عنوان اگر آنها تا به حال آنفولانزا.

در شنبه Gundy عقب نشینی و عذرخواهی کرد.

“من آگاه شده است که از نظر من کنفرانس مطبوعاتی را به جرم برخی از” Gundy گفت: در یک ESPN.com داستان. “هرگز من قصد توهین به کسی و عذرخواهی می کنم. اولین اولویت من است و همیشه خواهد بود که دانشجویان ورزشکار و انجام آنچه که بهترین است برای برنامه و دانشگاه.”

Gundy گفت: در طول تلفنی روز سه شنبه با خبرنگاران گفت او فکر خود را از بازیکنان و مربیان و کارکنان می تواند بازگشت به طوری که آنها می توانید شروع به آماده شدن برای یک سال 2020 فصل فوتبال—اگر آن را در واقع اتفاق می افتد

“چگونه سریع است که می تواند اتفاق می افتد بر اساس آزمایش های که در دسترس هستند من نمی توانم بگویم در حال حاضر اما این طرح” Gundy گفت. “ما باید به یک طرح و برنامه در حال حاضر برای آنها شروع به در مارس 1. آن را ممکن است به حمایت دو هفته. من نمی دانم که من می توانید آن تماس بگیرید, اما اگر آن را ندارد, ما شروع با کارکنان این شرکت آنهایی که در این ساختمان است. سپس ما را به بازیکنان و به آرامی اما مطمئنا ما تست همه آنها را در.”

Gundy گفت: کارکنان اغلب رفتار بازیکنان و مربیان با آنفولانزا و کسانی که مردم را قرنطینه تا زمانی که آنها به خوبی. او گفت همان می تواند انجام شود در حالی که با کوروناویروس.

“ما از مردم می خواهیم که به آنفولانزا در طول فصل ما قرنطینه آنها ما درمان آنها ما را مطمئن شوید که آنها سالم ما را بهشون پشت” Gundy گفت. “این امر می تواند همان چیزی که در اینجا, اما در برخی از نقطه ما باید به بازگشت به کار. ما باید به این بچه ها در اینجا.

“از آنچه که من خوانده افراد سالم می تواند به مبارزه با این آنتی بادی آن را بهتر است. آنها در حال انجام برخی از خون پیوند در حال حاضر با افرادی که در حال حاضر بدست بیماری که بدست بیش از آن است که آنتی بادی است که می تواند به مبارزه با آن. وجود دارد بسیاری از افرادی که می توانند این را بفهمند. مارس 1 هدف ما است. نمی دانم اگر این اتفاق خواهد افتاد. بازیکنان در خواهد آمد و پس از آن است.”

Gundy اضافه شده است که اگر چه ممکن است افراد مشغول به کار در برنامه و یا با شرایط بهداشتی اساسی گفت: در اکثر برنامه های خود را متشکل از نوجوانان و کسانی که در اوایل 20s.

Oklahoma State coach Mike Gundy
سر مربی مایک Gundy از Oklahoma State Cowboys واکنش نشان می دهد طی نیمه دوم AutoZone آزادی کاسه برابر Missouri Tigers در آزادی کاسه یادبود ورزشگاه در روز 31 دسامبر سال 2018 در ممفیس ،
عکس جاناتان Bachman/گتی ایماژ

“شاید آنها در می آیند,” او گفت: “اما اکثریت مردم در این ساختمان که سالم هستند و قطعا … 18-, 19-, 20-, 21-, 22-ساله سالم هستند که به اصطلاح پزشکی به مردم گفت: گله از افراد سالم که دارای آنتی بادی ممکن است ساخته شده است و می تواند در مبارزه با این ؟ همه ما نیاز به بازگشت به کار.

“من به دور از خطر از مردم گرفتن بیمار” Gundy گفت. “شما باید ویروس, سالم ماندن, سعی کنید به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به افرادی که بیمار هستند. و ما در حال از دست دادن زندگی است که فقط وحشتناک است. بخش دوم آن است که ما هنوز به برنامه و در ادامه به حرکت رو به جلو به عنوان زندگی می رود و کمک به این افراد است.”

پس از Gundy این اظهارات را سه شنبه گذشته به مدرسه ورزشی گروه با صدور بیانیه ای گفت که می خواهد به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت فدرال و ایالتی و مقامات پزشکی همراه با این مجموعه توسط کنفرانس بزرگ 12.

“ما پایبند به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی که در حال تصمیم گیری آگاهانه در جهت منافع شهروندان از ملت و دولت ما بر اساس صدا داده های علمی کردند.” “ما همچنین رعایت حکم فدرال و ایالتی و همچنین به عنوان بزرگ 12 دستورالعمل. ما نمی خواهد سازش سلامت و رفاه ما جامعه دانشگاه. این ویروس کشنده است و ما را به انجام بخشی از ما در اوکلاهما امور خارجه برای کمک به بلانت گسترش یافته است.”

ورزش در آمریکا و سراسر جهان آمده اند به دلیل coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19. NCAA ماه گذشته خود را تعطیل قهرمانی باقی مانده از 2019-2020 سال تحصیلی که به معنای لغو مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در تمامیت خود و بهار مسابقات که شامل بیس بال و سافتبال (persian), چوگان سرپهن و دو و میدانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im