وجود دارد تعدادی از عناوین که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف تایرا: سوپر سابق victoria’s Secret Angel, بازیگر, تولید کننده, businesswoman, واقعیت میزبان نشان می دهد بحث میزبان نشان می دهد دو بار امی برنده, نویسنده, مادر و—با توجه به زمان مجله سالانه لیست—یکی از تاثیر گذار ترین افراد در جهان (در موارد متعدد). در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد یک عنوان جدید ومیگوید تا بانک رزومه: تبه کار.

شما ممکن است تعجب که چگونه یک زن است که حمایت برای ضد قلدری مبارزات صحبت کردن در برابر صنعت مد سمی بدن تصویر استاندارد و کمک به راه اندازی مشاغل مقدار زیادی از مدل های مشتاق در طولانی مدت تلویزیون سری بعدی مدل بالا در امریکا (ANTM) احتمالا می تواند به عنوان یک تبه کار است ؟ خوب با توجه به توییتر ANTM شاید بهترین مثال ممکن است از خود واقعی شرارت.

Old Clips of 'America's Next Top Model' Surfaced on Twitter And People Are Dragging Tyra Banks
بانک Tyra حضور 2020 دستیابی به موفقیت جایزه فرش قرمز در NASA Ames Research Center در نوامبر 03, 2019 در Mountain View, California. بانک ها روند در توییتر پس از پیر کلیپ های “بعدی مدل بالا در امریکا” مطرح در 4 مه سال 2020 است.
ایان تاتل/گتی ایماژ

بانک خودش را در مرکز بحرانی طوفان در رسانه های اجتماعی پس از, پیر کلیپ از ANTM رفت و ویروسی در توییتر روز دوشنبه از جمله یک لحظه خاص زمانی که بانک ها تحت فشار چرخه 6 مسابقه دانیل ایوانز به عمل جراحی دندان و شکاف بسته در سال 2006.

این یک مشقت بار پرتاب-بازگشت به دیده بان به عنوان بانک محکوم ایوانز برای امتناع از عمل جراحی دندان. او می پرسد جوان زیبا پوست قهوه ای پوست مدل “آیا شما واقعا فکر می کنم شما می توانید یک دختر پوشش قرارداد با یک شکاف در دهان شما ؟” و در ادامه به بی باکانه بگویید ایوانز که فاصله دندان لبخند است “نه قابل عرضه در بازار.” این به رغم این واقعیت است که لورن هاتن—یکی از صنایع موفق ترین مدل های که سفید است—او را دیدم گسترده شکاف دندان لبخند بر ده ها تن از رواج پوشش می دهد در طول اوج و فرود یک Revlon قرارداد در سال 1973 ساخته شده است که بالاترین-مدل پرداخت در زمان.

با این وجود آن را احساس می کند فقط به عنوان کسل کننده و ناخالص به تماشای بانک های بحث برانگیز پلیس از شرکت کنندگان نشان می دهد در حال حاضر به عنوان آن را 14 سال پیش. به طور طبیعی وقتی این کلیپ به نظر می رسد آنلاین, واکنش شروع شد و تقریبا بلافاصله. و اجازه دهید فقط می گویند sis رو کشیده.

“من به یاد داشته باشید تماشای این به عنوان یک زن جوان و من احساس بسیار دلسرد شده بود در تلویزیون قبل از میلاد از این صحنه. من نا امید شده بود در Tyra سپس… او به پایان رسید تا فشار این دختر به جراحی دندان به طور قابل عرضه در بازار.’ همچنین من شکاف و تلویزیون قرارداد می گویند: “سلام!'” نینا پارکر, E! اخبار خبرنگار و شبانه پاپ شرکت میزبان در توییتر نوشت در روز دوشنبه.

یکی دیگر از کاربر توییتر به یاد می آورد چگونه به تماشای صحنه ساخته شده دوم-حدس می زنم خود ویژگی های منحصر به فرد. “11 سال از من با فاصله در دهان من به تماشای این و من غرق شد با بسته شدن در من فاصله. خوشحالم که من هرگز بسته اما Tyra شد deadass اشتباه برای این,” او نوشت.

بیشتر مردم نا امید شدند در راه بانک ها و دیگر مد نخبگان در نشان می دهد به نظر می رسید به فشار مدل سیاه و سفید به باریک تعریف یک مدل قرار است به نگاه مانند آن در طول تاریخ شده است بر اساس استانداردهای زیبایی که تقویت و سفیدی است.

در بیش از چند نوبت در طول ANTM را 25 فصل سیاه و سفید مدل محکوم شدند به صورت ایستاده برای فردیت خود را, ویژگی ها و سبک—که به شدت تحت تأثیر خود را غنی melanated فرهنگ—در حالی که خود را سیاه و سفید غیر رقبا قادر به مرزهای آنچه زیبا و جالب است. مورد در نقطه است نه ANTM چرخه بعد وقتی Chelsey Hersley—یک شرکت کننده که در ظاهر نشان می دهد در سال 2010—توصیه شده بود که تحت عمل جراحی دندان به گسترش (که حق گسترش) او شکاف کوچک به او بیشتر مرزی و نگاه منحصر به فرد.

“در حالی که دانیل ساخته شده بود به احساس زشت برای او شکاف 6/7 چرخه در پایان Tyra گسترده تر یک شرکت کننده این شکاف به دلیل بالا چگونه مد منحصر به فرد و فریبنده آن خواهد بود” یک کاربر توییتر نوشت. “نه قابل عرضه در بازار است Tyra صحبت می کنند برای نفرت پوست تیره دختران است.”

و گفتگو فقط spiraled از آنجا با مردم بیشتر های خاطرات Tyra را سوال برانگیز و مشکل ساز لفاظی در نشان دادن از تشویق یک چرخه 4 شرکت کننده مطرح در قبر پس از دریافت اخبار از بهترین دوست او مرگ شمار Yaya DaCosta برای انتخاب به پوشیدن یک کلاه کابوی بیش از یک کلاه های ساخته شده از kente پارچه و چگونه می تواند ما همیشه در حال فراموش کردن—بسیاری از زنان سفید پوست او را در blackface برای photoshoots.

این همه انتقاد برای 46 سال از بانک ها, اگر چه. برخی از مردم در دفاع از مدل نجیب زاده و به یاد همه است که بانک ها تنها اجرای همان استانداردهای صنعت او تا به حال به دنبال برای تبدیل شدن به موفق در زمینه شغلی است. و بودند کسانی که به فکر فرصت برای انصراف از بانک به دلیل لحنی مقررات به سمت سیاه و سفید مدل در ANTM مدتها گذشت. اگر مردم نبودند ناراحت همه کسانی که سال پیش همین دلیل باید این مهم در حال حاضر ؟

البته وجود دارد مردمی که ادعا کرد بانک های احتمالی زندگی nemesis سوپر نائومی کمپبل هشدار داد هر کس از بانک به اتهام شرارت سال پیش.

بررسي فايلهاي چند توییتهایی دربارهی بانک های زیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im