باغ زیتون مدیر که گفته اجازه سفید, شام حاضر خدمات از کارکنان اخراج

نیوزویک | No comments

رستوران ایتالیایی زنجیره ای باغ زیتون به اخراج یکی از خروجی آن مدیر به اتهام مطابق با درخواست مشتری نمی تواند در خدمت توسط کارکنان.

شنبه گذشته یک مشتری در رستوران در لافایت ایندیانا پرسید: برای برخی از آب گرم و سپس در زمان استثنا به کارکنان در خدمت او.

امیره Donahue بود که میزبان در وظیفه گفت: ABC وابسته WEHT که مشتری “در خواست سرور بود که سیاه و سفید است.”

“مدیر پیروی و من موافق بود که یک تصمیم بد در لحظه اما راه بهتری وجود دارد که می تواند به کار گرفته شده,” او گفت:.

Olive Garden
یک باغ زیتون رستوران نشان داده شده است در میدان تایمز در نیویورک در این تصویر گویا. ایتالیایی زنجیره ای در حال بررسی ادعاهای نژادپرستانه حادثه مربوط به یکی از کارکنان آن در یک فروشگاه در لافایت ایندیانا.
Richard B. Levine

Donahue گفت که مشتری ناراضی ساخته شده و سپس نظرات در مورد او به یک همکار “گفت که من دوستدار خانواده است.”

“(او) ‘من حتی سیاه و سفید ؟ من از اینجا ؟ من از امریکا ؟ فقط می خواهم بدون مقدمه نظرات مانند آن و اشاره من به “یکی دیگر’,” او اضافه شده است.

“من هرگز انتظار آن را می شود بسیار آشکار در عمومی مانند آن را سال 2020 نمی 1920 و من احساس می کنم باید آن را بیش از رسانه های اجتماعی به یک مشکل شبیه به این وجود دارد.”

باغ زیتون گفت که آن بررسی این حادثه است. در بیانیه ای به Evansvilleپیک و مطبوعاتاین شرکت گفت: “ما باید تحمل صفر برای تبعیض از هر نوع و مدیر درگیر دیگر آثار برای شرکت ما است.” نیوزویک در تماس است باغ زیتون برای نظر بیشتر.

اخبار ادعایی حادثه شب شنبه گذشته موجب دیدگاه در رسانه های اجتماعی با چندین پست در Facebook پشتیبان گیری از اعضای هیات’ حساب.

دیوید Weissmann در توئیتر خود نوشت: “سلام @olivegarden شما نباید مطابق به نژاد پرستی. این فرد باید همراهی از رستوران آن سال 2020 نمی 1960s.”

الکس بولز در توئیتر خود نوشت: “من خوردند در باغ زیتون شب گذشته و به نظر می رسد مانند آن خواهید بود آخرین بار. من تحمل صفر برای نژادپرستی و یا افراد مسئول آن اجازه می دهد.”

دیوید Hindberg در توئیتر خود نوشت: “پس از آن به نظر می رسد که باغ زیتون در حال حاضر اخراج مدیر در سوال…من شک این سیاست این شرکت مطابق به نژاد پرستی. و با آن من می خواهم شروط که بسیاری از کارکنان را عمل کرده ام متفاوت اما در حال حاضر در نظر گرفته به عنوان یکی.”

این Evansville NAACP گفت: در حال دریافت یک شکایت رسمی را بررسی می کند. آن رئیس جمهور جرالد آرنولد گفت: پیک و مطبوعات: “من 76 سال پس از من با تجربه بسیاری از تعصبات نژادی. امروز سال 2020 آن را بغل شما که… اگر در واقع این درست است که ما هنوز هم نیاز به مقابله با این نوع از مسائل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>