لس آنجلس برای بهترین بازیگر Lori Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli شواهد در این دانشکده پذیرش رسوایی نصب است. اسناد جدید از دادستان برای اولین بار در طول این زن و شوهر گفته می شود رفت و به منظور رسیدن دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

ساختگی رزومه به شدت redacted اما تاریخ فارغ التحصیلی 2018 مسابقات که از یوتیوب ستاره اولیویا جید. این سند جعلی جزئیات استادانه درست شده, لیست, قایقرانی, دستاوردهای, از جمله مدال طلا و بالای 15 پس از اتمام در سر چارلز مسابقه قایق رانی شرکت در بوستون یکی از پارو زدن معتبرترین رویدادهای.

تمام دستاوردهای شده است می تواند به راحتی چک کردن. اما USC دانشیار مدیر ورزشی در زمان دونا Heinel است متهم بودن در اومدی.

وکلای مدافع برای Loughlin و Giannulli می گویند که زن و شوهر هیچ چیز اشتباه و نیم میلیون دلار به آنها پرداخت می شود صرفا یک کمک مالی. خود را در دادگاه تنظیم شده است برای شروع در ماه اکتبر.

روز جمعه یک قاضی در بوستون دست سخت ترین جمله در عین حال در این دانشکده پذیرش رسوایی. دادستان گفت: Douglas Hodge که بازنشسته اجرایی سرمایه گذاری غول Pimco پرداخت ریک خواننده $850,000 به چهار نفر از فرزندان خود را به جورج تاون و USC. هاج بیان “عمیق ترین و مخلص ترین پشیمانی” اما هنوز محکوم به نه ماه در زندان است.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im