المپیک لیزا میسون خواستار ژیمناستیک برای افزایش حداقل سن مورد نیاز برای شرکت کنندگان زن

یک تماس برای ژیمناستیک برای افزایش حداقل سن مورد نیاز برای شرکت کنندگان زن ساخته شده توسط سابق المپیک لیزا میسون.

به رقابت در سطح ارشد بین المللی ژیمناستیک هنری مردان باید به 18 در سال, رقابت, اما زنان تنها نیاز به توان 16.

میسون که رقابت در بازی سیدنی در سال 2000 و در هفته گذشته شد whistleblower برای سوء استفاده عاطفی و جسمی ادعا می کند در انگلیسی, ژیمناستیک معتقد است که این تفاوت سنی اثبات مضر آن را به عنوان تشویق یک تثبیت در قبل از شرمگاهی بدن زن, انواع و منجر به کوتاه تر مشاغل.

“ما باید این روایت است که [زنان] قرار بود کوچک و شبیه 10 سال از کودکان و نوجوانان” ماسون, 38, گفت:. “برای [مردان] به اوج تستوسترون به لگد زدن در پس آنها بودن مردان است که در واقع بیشتر به نفع آنها است. در حالی که در زنان, اگر شما نگاه کنید مانند یک زن و یا شما را بلندتر و لگن پس از آن شما هیچ خوب در این ورزش شما گذشته آن را شما انجام می شود.”

این بحث طولانی وجود داشته است در این ورزش همیشه پس از 14 سال نادیا کومانچی تاریخی عملکرد در بازی های المپیک 1976. رومانیایی موفقیت منتقل ژیمناستیک به مربی دختران جوان به قله قبلی و حتی شاهد افزایش سن جعل در مسابقات بزرگ. چین به میدان فرستاد یک زیر سن قانونی ژیمناست در سیدنی بازی و بعدها محروم از خود مدال برنز.

  • بررسی مستقل راه اندازی شد و به سوء استفاده رسوایی شمعی, بریتیش, ژیمناستیک

بین المللی فدراسیون ژیمناستیک گفت: Telegraph Sport که تفاوت در قوانین برای زنان و مردان مبتنی بر “توسعه فیزیکی” و “که در آن جسمی بلوغ در سنین بالاتر تا حد زیادی منافع مرد ژیمناست آن معمولا ارائه همان ارزش برای زنان است. به عنوان یک نتیجه, ژیمناستیک, مشاغل, زنان به طور سنتی کوتاه تر از مردان”.

و همچنین بلند کردن سن حداقل میسون معتقد است که نخبگان ژیمناستیک نیز باید اجازه می دهد برای دستگاه های مانند میله های ناهموار به اقتباس با توجه به اندازه رقیب برای کمک به خلاص شدن از شر این ورزش از آن ناسالم وسواس با پیش شرمگاهی زن نوع بدن.

“که این نقطه ضعف نیست که قادر به انطباق با تجهیزات به رشد خود را من فکر می کنم این راه از خط میسون گفت. “ژیمناست باید قادر به انطباق به خصوص – مهمتر – زمانی که آنها در حال رشد و توسعه است. شما خواهید دید بسیاری از بیشتر ژیمناستیک راحت و عالی اگر شما به آنها اجازه می دهد به راحتی به رشد است. این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de