کامرون van der Burgh است در مورد به عنوان مناسب به عنوان یک ورزشکار می شود. 2012 المپیک شنای قهرمان باقی مانده است در میان شناگران در جهان است. اما پس از عقد قرارداد COVID-19 یا coronavirus او گفت: حتی قوی ترین قوی می تواند تبدیل به ضعیف و ضعیف و از نفس.

Van der Burgh که از آفریقای جنوبی فرستاده شده از یک سری از توییت در روز شنبه که به دنبال سلامت خود را در 14 بعد از نبرد او با این ویروس است که خوانده شده است جهانی و همه گیر. او افکار خود را در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار نه تنها یک ریز کوک ورزشکار اما چگونه آن را می تواند تحت تاثیر قرار دهد همکار ورزشکاران’ آموزش برای سال 2020 المپیک تابستانی که در حال برنامه ریزی برای شروع تاریخ 24 ژوئیه در توکیو.

“من شده اند با تلاش Covid-19 14 روز امروز. تا کنون بدترین ویروس من همیشه تحمل با وجود اینکه یک فرد سالم با قوی ریه ها (سیگار/ورزش) زندگی یک شیوه زندگی سالم و جوان بودن (حداقل در معرض خطر جمعیتی)” او است.

“اگر چه شدید ترین علائم(تب شدید) باید کاسته من هنوز هم با تلاش جدی و خستگی باقی مانده سرفه که من نمی توانم تکان. هر گونه فعالیت بدنی مانند پیاده روی برگ من خسته برای ساعت.”

کامرون van der Burgh, 31, برنده مدال طلا در 100 متر شنای در 2012 لندن بازی های المپیک زمانی که او شنا کرد و آن را در 58.46 ثانیه است. او به دنبال آن است که با یک مدال نقره در پایان سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی.

او بازنشسته در ماه دسامبر سال 2018 پس از برنده شدن طلا در جهان دوره کوتاه قهرمانی در Hangzhou ، هر چند از آن شده است فقط 15 ماه پس از بازنشستگی خود او نظر خود را به هنوز هم در شکل و خوب است. اما حتی این نخبگان ورزشکار در برخورد با کروناویروس.

“از دست دادن در بدن مطبوع بسیار زیاد شده است و تنها می تواند احساس برای ورزشکاران که قرارداد Covid-19 به عنوان آنها را رنج می برند از دست دادن بزرگ از زمان مطبوع از طریق آخرین آموزش چرخه. عفونت و نزدیک به رقابت بودن بدترین,” او نوشت.

او خواست خود را همکار ورزشکاران به استفاده از احتیاط در هنگام آموزش به آماده شدن برای سال 2020 توکیو بازی.

“ورزشکاران ادامه خواهد داد به عنوان وجود دارد بدون روشن شدن دوباره بازی های تابستانی و در نتیجه خود را در معرض خطر غیر ضروری – و کسانی که قرارداد سعی خواهد کرد با عجله به آموزش به احتمال زیاد افزایش/گسترش آسیب/زمان بهبودی.

“لطفا از خودتان نگاه همه! سلامت همراه اول – COVID-19 شوخی نیست!”

کمیته بین المللی المپیک (IOC) روز یکشنبه اعلام کرد که نمی خواهد در نظر لغو توکیو بازی های المپیک, اما به جای در نظر گرفتن این سخنان از کمیته ملی المپیک (کد بندی مشاغل ملی) و توکیو دهندگان.

رئیس افسران در هر دو ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست خواسته اند که ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته (USOPC) برای حمایت تعویق انداختن توکیو بازی تا 2021.

رمان COVID-19 اولین بار کشف شد در ووهان چین و این ویروس به سرعت گسترش در چین و سپس کره جنوبی و دیگر کشورهای آسيای شرقی و در نهایت در سراسر جهان است.

همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود داشته است بیش از 340,000 coronavirus موارد در سراسر جهان با بیش از 14,500 مرگ و میر و 97,500 بهبود.

چین دارای بیشترین موارد با 81,000 و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و میر با 5,560 با توجه به worldometer.com. ایالات متحده 14,550 موارد جدید است که ترین در جهان است.

Cameron van der Burgh
کامرون van der Burgh از آفریقای جنوبی را جشن پس از برنده شدن در مردان 100 متر شنای در روز پنج ساحل طلا 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع در Optus آبزی مرکز در 9 آوریل سال 2018 در Gold Coast, Australia.
عکس ایان montgomery granger/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im