Omicron ورزش های حرفه ای را از NFL به لیگ برتر انگلیس حذف می کند

[ad_1]

آرتور ال. کاپلان موسس دپارتمان اخلاق پزشکی در دانشکده پزشکی نیویورک است و لی اچ آیگل استاد بالینی در موسسه تیش برای ورزش جهانی در نیویورک است.

نوع Omicron Covid-19 از زمان آغاز همه‌گیری سریع‌تر از همیشه در ورزش‌های حرفه‌ای گسترش می‌یابد. ده ها مورد مثبت در تیم ها باعث می شود که لیگ ها بازی ها را به تعویق بیندازند و اقدامات ایمنی و بهداشتی را تنظیم کنند. توقف ورزش در مارس 2020 باعث شد بسیاری از مردم متوجه شوند که ویروس کرونای جدید چیزی بیش از یک بیماری فصلی است. اکنون که میزان عفونت دوباره در حال افزایش است، ورزش حرفه ای چه دستورالعمل هایی می تواند به عموم مردم ارائه دهد؟

با اسکن زمین های ورزشی بزرگ، سخت نیست که متوجه شوید که omicron به سرعت در حال تغییر بازی است. تعداد زیادی از بازیکنان از نتایج آزمایش مثبت حذف شدند که آنها را به پروتکل های ایمنی Covid فرستاد. چندین بازی به دلیل لیست های تمام شده و نگرانی در مورد گسترش ویروس ها به تعویق افتاده است. استادیوم ها و امکانات دسترسی را به دلیل افزایش شدید قرار گرفتن در فضای داخلی در بین هم تیمی ها، کارکنان تیم و جامعه گسترده تر محدود می کنند.

تا به حال، لیگ های بزرگ ایالات متحده می توانستند فصل های خود را عمدتاً بدون وقفه انجام دهند. این به دلیل 95٪ یا بیشتر از بازیکنان لیگ ملی فوتبال، اتحادیه ملی بسکتبال، اتحادیه ملی بسکتبال زنان، لیگ ملی هاکی، لیگ برتر فوتبال و لیگ ملی فوتبال زنان است که گزارش شده اند واکسینه شده اند. بازیکنانی که تصمیم می‌گیرند واکسینه نشوند، از جمله بازیکنان برجسته که می‌گویند پس از بهبودی از کووید، با تولید آنتی‌بادی‌های طبیعی «ایمن‌سازی» شده‌اند، باید از پروتکل‌های مکرر پوشش و آزمایش پیروی کنند. لیگ ها همچنین دستور دادند که مربیان تیم ها، ستادها و روسای ستاد واکسینه شوند.

اما به نظر می رسد که نوع بسیار مسری Omicron با این برنامه های بازی کنار می آید. NHL که در حال حاضر در اواسط فصل عادی خود است، به دلیل شیوع کووید در بین تیم ها، تمام فعالیت های لیگ را حداقل تا یکشنبه به حالت تعلیق در می آورد. NFL مسابقات را به تعویق می اندازد زیرا ده ها بازیکن، از جمله ستاره ها و شروع کننده ها، از تیم های مختلف هر روز نتایج مثبتی ارائه می دهند.

NBA اخیراً چندین بازی را به تعویق انداخته است، اما چندین بازیکن اصلی را در پروتکل لیگ Covid گنجانده است. لیگ برتر انگلیس که یکی از پربیننده‌ترین رقابت‌های ورزشی در جهان است، مجبور شد بیش از نیمی از 10 مسابقه خود را که قرار بود آخر هفته گذشته برگزار شود، به دلیل مشکلات ناشی از کووید به تعویق بیاندازد. رهبران بستن لیگ را به عنوان یک “آتش سوزی” در نظر گرفتند، اما در عوض تصمیم گرفتند فعلا تدابیر امنیتی شدیدتری را اعمال کنند.

سال گذشته، NBA به طور ناگهانی فصل خود را پس از مثبت شدن تست یک بازیکن از یک تیم به پایان رساند. لیگ های بزرگ در ایالات متحده و اروپا برای ساعت ها همین روند را دنبال کردند. اگر گسترش یک ویروس ورزش را نابود کند، چه معنایی برای بقیه جامعه خواهد داشت؟ و چه درس هایی می توان از نحوه واکنش ورزش به بحران کووید آموخت؟

از آن زمان، چیزهای زیادی در مورد ویروس، رفتار آن و نحوه مدیریت آن آموخته شده است. بخشی از این دانش ناشی از مطالعه دانشمندانی است که داده‌های تولید شده توسط فعالیت‌های لیگ‌های ورزشی، تیم‌ها و بازیکنان در طول همه‌گیری را مطالعه می‌کنند. از آنجایی که omicron راه خود را طی می کند و سازمان های ورزشی حرفه ای بار دیگر به روش های فشرده پیشگیری از کووید متوسل می شوند، می توانند دستورالعمل هایی را برای کمک به محافظت از همه و جلوگیری از بیماری ارائه دهند.

اولین موارد از نوع omicron حدود یک ماه پیش اعلام شد. هنوز خیلی جدید است و برای متخصصان پزشکی، محققان سلامت و سیستم‌های نظارتی که نمی‌توانند علائم و شدت آن را بخوانند بسیار جدید است. اما واضح است که این گزینه به سرعت، به راحتی و به طور گسترده در حال گسترش است. عفونت های پیشرفت در همه جا اتفاق می افتد. مطالعه ای در دانشگاه هنگ کنگ نشان می دهد که این ممکن است به دلیل پنهان کردن و تولید مثل Omicron تا 70 برابر سریعتر از سویه های ویروسی قبلی به دهان، بینی و گلو نزدیکتر باشد.

همچنین واضح است که واکسن ها اهمیت دارند. در حالی که به نظر می رسد omicron از مصونیت قبلی فرار می کند و واکسیناسیون ها از ابتلای فرد به کووید جلوگیری نمی کند، به روز بودن داروهای تقویت کننده به جلوگیری از علائم شدیدی که منجر به بستری شدن می شود کمک می کند. مطالعات انجام شده در کالج امپریال لندن تخمین می‌زند که بهبودی پس از یک عفونت گذشته 19% محافظت در برابر omicron، واکسن دو دوز 20% محافظت و دوز تقویت کننده بین 55% تا 80% از شما محافظت می‌کند.

با این حال، یک چیز مسلم است: omicron بسیار مسری است. مطمئناً کافی است، بنابراین ورزش های حرفه ای، با میلیاردها دلار و میلیاردها طرفدار مرتبط با بازی های او، در حال تغییر استراتژی های خود هستند.

افراد و مکان‌های ورزش حرفه‌ای جزو پربیننده‌ترین افراد در همه جا هستند. ورزشکاران حرفه ای افراد جوان و سالمی هستند که در صورت نیاز به بهترین مراقبت های پزشکی دسترسی دارند. حتی اگر اکثر افراد آلوده به کووید بدون علامت باشند یا علائم خفیف داشته باشند، باز هم می توانند ویروس را به سایر افراد جامعه که ممکن است خوش شانس نباشند منتقل کنند. بیمارستان ها در حال حاضر مملو از بیماران بیمار هستند. بنابراین احتیاط و پیشگیری کلیدی است.

عموم مردم می‌توانند از روش‌های بهتری که لیگ‌ها و تیم‌ها وضعیت را مدیریت می‌کنند، سرنخ‌ها را دریافت کنند.

به عنوان مثال، NFL در حال حاضر پوشیدن ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و غذای خانگی را در هنگام حضور در خانه در مراکز تیمی اجباری اعلام کرده است. جلسات مجازی برگشته اند. همچنین محدودیت هایی برای فعالیت هایی مانند ممنوعیت غذا خوردن در خیابان وجود دارد. NHL پروتکل های مشابهی دارد و تعداد آزمایشات را به جای هر سه روز به هر روز افزایش می دهد.

واکسن نیز بخشی از این طرح است. به عنوان مثال، NBA شامل مقرراتی است که کارکنان تیم را از برقراری ارتباط شخصی با بازیکنان، مربیان و داوران منع می کند، مگر اینکه دوز سوم یا تقویت کننده دریافت کنند. NFL همچنین به مربیان و تیم دستور داد که از نزدیک با بازیکنان همکاری کنند، یک تقویت کننده دریافت کنند.

قراردادهای استخدامی به این معنی است که لیگ ها و تیم ها نمی توانند بازیکنان را مجبور به واکسینه شدن کنند. آنها فقط می توانند آنها را به این کار تشویق کنند. آنها همچنین می توانند مطمئن شوند که پروتکل های بهداشتی و ایمنی وجود دارد و از آنها پیروی می شود، حتی اگر بیش از چند بازیکن از پروتکل ها خسته شده باشند و خواهان حذف آنها باشند.

پیام ها نیز مهم هستند. در لیگ برتر، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول و پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، از بازیکنان و هواداران خواستند تا با ضربه سوم خود را وقف علم کنند. اگر علم به اندازه کافی خوب است که بتوان از آن برای قرار دادن بازیکنان در زمین در بهترین فرم استفاده کرد، پس همین امر برای سلامت عمومی نیز صادق است. باشگاه فوتبال چلسی با سرویس بهداشت ملی برای جدیدترین مجموعه از مراکز واکسیناسیون پاپ آپ در استمفورد بریج لندن همکاری کرده است.

لیگ های ورزشی حرفه ای تصمیم به تعویق مسابقات را ساده نمی گیرند. علاوه بر پول، فهرست حیرت انگیزی از مسائل لجستیکی، سازمانی و رسانه ای وجود دارد که باید برای هر بازی مبارزه کنید. بنابراین آنها تصمیم می گیرند که به سادگی برنامه را تغییر دهند، حتی به دلایل رقابتی، مانند تیمی که نیاز به دعوت از بازیکنان ذخیره دارد، زیرا بازیکنان معمولی در یک موقعیت یا موقعیت دیگر به دلیل کووید از زمین خارج هستند. با این حال، اپیدمی ویروسی که در omicron شاهد آن هستیم، تصمیم‌گیری را به تصمیم‌گیری مبتنی بر سلامت عمومی از اپیدمی مبتنی بر رقابت و رتبه‌بندی تغییر می‌دهد.

ورزش یک موتور اقتصادی و فرهنگی در سراسر جهان است. توجه مردم به ورزش خیلی بیشتر از تفریح ​​و بازی است. از اولین لحظات شیوع همه گیر، ورزش های حرفه ای “بی اهمیت” تلقی می شدند، اما بارها و بارها ثابت کردند که کاملاً حیاتی هستند.

دروس وجود دارد – آزمایش کنید، ماسک کنید، واکسینه کنید، جدا کنید، تا زمانی که می توانید دور بمانید، در صورت لزوم فعالیت ها را لغو کنید. امیدواریم هواداران و مسئولان دولتی توجه کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksihovarda girişMobil Ödeme Bozdurmaarkadaşlık sitesibuy stripe accountfethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarinstagram takipçi satın altiktok takipçi satın almobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma