رهبر اقلیت سنا و سناتور چاک شومر توییتی پنج شنبه شب که با همکاری “فقط چهار” مجلس سنا جمهوری خواهان خواهد بود به اندازه کافی برای تصویب یک رای انتظار برای رخ می دهد جمعه که اجازه خواهد داد که شاهدان برای شهادت در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

جمهوری خواهان شده اند در برابر معرفی جدید شاهد به دادگاه با این ادعا آمار ارائه شده در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم به اندازه کافی به تصویب قضاوت. برخی از اعضای مجلس سنا گفته اند که شنیدن جدید شهادت شاهدان بالقوه مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و وزیر خارجه مایک Pompeo خواهد بود مربوط به این مورد است.

“فردا ما را بسیار مهم رای گیری در مورد اینکه آیا ما بحث داشتن شهود و اسناد و مدارک در این دادگاه” شومر توییتی. “چهار سناتور دموکرات—فقط چهار—می توانید اطمینان حاصل شود که ما حقیقت است. محاکمه بدون شاهد و اسناد و مدارک ارائه خواهد هر تبرئه رئیس جمهور تهمت بی معنی است.”

نیوزویک رسیده به سناتور شومر نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

تا کنون سه گزارش را علنا اظهار داشت که آنها باز به شنیدن جدید شهود.

chuck schumer
رهبر اقلیت سنا چاک شومر توییتی پنج شنبه شب که “فقط چهار” رای از مجلس سنا خواهان به نفع اضافی شهود و اسناد و مدارک در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “می توانید اطمینان حاصل شود که ما حقیقت است.”
ساموئل کروم/گتی

نامزد سابق ریاست جمهوری و سناتور یوتا میت رامنی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که بولتون شهادت است “مربوطه و بنابراین من می خواهم به آن را بشنوند.”

گزارش های اولیه نشان می دهد که بولتون خاطرات که هنوز منتشر خواهد شد حاوی اطلاعاتی است که گفته لینک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به انجماد از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که آنها اعلام کرد تحقیقات به تهمت سیاسی رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی. که ادعا درخواست تبدیل شده است که انگیزه برای استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

آلاسکا سناتور لیزا Murkowski پنج شنبه نشان داد که او ممکن است باز به شنیدن اضافی شهادت شهود. “اختلاف در مورد مواد حقایق وزن در حمایت از تماس های اضافی شاهدان مستقیم با دانش” Murkowski گفت: در یک پرس و جو به کاخ سفید حقوقی دفاع تیم.

پس از نشست روز چهارشنبه با رهبر جناح اکثریت مجلس میچ مک کانل در چهارشنبه Murkowski به خبرنگاران گفت: او نمی خواهد “بحث شاهد وضعیت در حال حاضر.”

مین سناتور سوزان کالینز پنج شنبه اعلام کرد که او را شکستن صفوف با اکثریت جمهوریخواه و رای شاهدان در طول استیضاح محاکمه.

با این حال سناتور لامار الکساندر تنسی منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه که در آن او گفت که او نمی خواهد حمایت جدید شهادت شنیده بودن.

“من با دیگر سناتورها به مطمئن شوید که ما حق را به درخواست برای اطلاعات بیشتر اسناد و مدارک و شهود” الکساندر گفت: “اما وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم.”

اگر اکثریت رای مجلس سنا در برابر معرفی جدید شاهد سنا جمهوری خواهان ممکن است حرکت به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de