به عنوان یک دانشمند و استاد دانشگاه من کلاس درس است که به طور معمول از یک مخلوط مساوی از مردان و زنان از زمینه های متنوع. من تجربه تدریس مرا به یاد روزانه که شور و شوق در مورد علم و مشتاق بینش می تواند از هر دانش آموز صرف نظر از جنسیت و نژاد و یا اجتماعی و اقتصادی پس زمینه.

در همان زمان مطالعات متعدد نشان داده اند که برنامه های بنیادی و حرفه ای علم و عدم تنوع جنسیتی و همچنین تنوع همراه سایر محورها مانند نژاد و وضعیت اجتماعی و اقتصادی.

در این زمینه من, زمین, علوم, تحقیقات اخیر نشان می دهد که پیشرفت در تنوع ساخته شده در 40 سال است. این مطالعه نشان داد که علوم زمین و عدم تنوع در همه مدرک سطح باقی می ماند و یکی از حداقل رشته های متنوع در سراسر بنیادی در زمینه های.

عدم تنوع در علوم است که دلیلی برای نگرانی برای چند دلیل است. تنوع نشان داده شده است به یک کلام ارزش. بسیاری از استدلال کرده اند که بیشتر متنوع بنیادی نیروی کار به ارمغان می آورد دیدگاه های جدید به جدول و در نتیجه بیشتر نوآوری است. تنوع بنابراین خوب برای سلامت کلی در این زمینه است.

اما این فایده استدلال می تواند گاهی اوقات بزرگتر حقیقت است. به عنوان یک مربی یکی از عمده مسئولیت های است که برای کمک به همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن پس زمینه رسیدن به پتانسیل کامل خود را. به طور مشابه, سیستم آموزشی ما یک تعهد اخلاقی برای پرورش موفقیت همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن پس زمینه خود را. در این عدم تنوع جنسیتی در بنیادی نشان دهنده یک شکست از نهادهای آموزشی ما برای تشویق و حمایت از شور و شوق برای علم می بینم در میان زنان جوان در کلاس های من.

امروز 11 فوریه است, روز بین المللی زنان و دختران در علم است. این سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده بعد با هدف بالا بردن آگاهی از نابرابری جنسیتی در علم و فناوری با هدف نهایی برای پایان دادن به نابرابری جنسیتی در زمینه های بنیادی.

Women STEM
نماینده تصویر از زنان در بنیادی. فوریه 11 روز بین المللی زنان و دختران در علم است.
iStock

در حالی که آن است که امیدوارم نه تنها روز سال از نظر ما این مسائل را در این روز فراهم می کند یک فروم برای بحث در مورد راه هایی که در آن ما موسسات کار می کنند بهتر است برای حمایت از زنان و دختران در علم است. آن را نیز مهم به نظر در تقاطع ها از جنس و سایر محورها از, تفاوت, از جمله نژاد و گرایش جنسی و اجتماعی و اقتصادی پس زمینه.

اقدامات ساده می تواند کمک به تشویق دانش آموزان متنوع در نظر گرفتن مشاغل در بنیادی. در دبیرستان و دانشگاه کلاس های کار زنان و اقلیت دانشمندان می توانند چالش دانش آموزان مفاهیم preconceived چه کار دانشمند به نظر می رسد.

برای بسیاری از دانش آموزان و توجه شخصی از یک دانشکده مربی می تواند کلیدی برای ماندن در یک بنیادی درجه برنامه.

نیز وجود دارد که بیشتر سیستماتیک سیاست های است که می تواند کمک به ترویج تنوع. ارائه قابل زندگی تحقیق حق الزحمه به کارشناسی و کارشناسی ارشد محققان می تواند اجازه می دهد دانش آموزانی که فاقد معنی مستقل به دنبال تمام وقت تحقیق کارآموزی. علاوه بر کارهای زیادی هنوز باید انجام شود به مبارزه سیستماتیک و ضمنی و تعصب در مقطع تحصیلات تکمیلی پذیرش و همچنین دانشگاه استخدام.

اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از تغییرات است که می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که ما موسسات آموزش عالی فاستر موفقیت زنان جوان و دانش آموزان با پیشینه های گوناگون.

Tripti باتاچاریا است استادیار علوم زمین در دانشگاه سیراکوس در کالج علوم و هنر.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net