رابی کالین فیلم, منتقد

در حال حاضر خواندن

سال ها با راس توسط James Thurber (1957)

جدید وس اندرسون فیلم فرانسه اعزام شد و تا حدودی با الهام از این drily uproarious خاطرات در مورد روزهای اولیه از نیویورکر تحت هارولد راس آن سودایی موسس و سردبیر و هنوز هم طولانی هدایت روح. نیک جیمز اواخر از Sight & Sound magazine, مخفیگاه آنان را به ارتباط و تشکر به Thurber زیرک شوخ نثر است که قطاری از سن گذشته در تمام آن دیوانه قدرت نمایی شکوه و عظمت این قطعه از پس زمینه خواندن به زودی wriggled راه خود را به جلو.

حوا هالیوود توسط حوا Babitz (1974)

لس آنجلس ممکن است مهد نر زل زل نگاه کردن اما از آن صحبت می کند با صدای یک زن است و بیشتر از من خواندن از حوا Babitz – نویسنده boho مقتدر و یک بار عاشق جیم موریسون اد روسیه و هریسون فورد – بیشتر من مطمئن هستم که صدای او. این اولین مجموعه از کار او این است که مانند یک صلیب بین که شهر را به دادگاه دایره و رویای آن مجله: هر یاد و حکایت glimmers سراب مانند در مرز بین داستان و واقعیت است. آن را به عنوان اگر شما وجود دارد بدون اینکه وجود دارد که آنچه در لس آنجلس است.
حوا Babitz به ‘یک زن زمانه در 1970s


اعتبار: PAUL RUSCHA

زنگ ها از توکیو توسط آنا شرمن (2019)

تا اواخر قرن 19 معبد زنگ استفاده می شود به مناسبت عبور از قدیمی unfixed ژاپنی ساعت که کشیده و قرارداد با طلوع شب هنگام و تغییر فصل. این مسحور تاریخ فرهنگی به بررسی این محلات که در آن کسانی که یک بار زنگ زد و قطاری از جوهر از یک محل که در آن زمان ذاتی کشش به نظر می رسد بافته شده را به محل بسیار پارچه. به خود ما قفل شده است-پایین روز فشار و آهنگسازی توکیو زمان احساس عجیبی آشنا.

تا بعد

لندن داستان ویرایش شده توسط جری White (2014)

پدر و مادرم آن را به من داد برای کریسمس, اما فصل اول 1603 جزوه توسط Thomas Dekker با عنوان “لندن دروغ Sicke طاعون” و رک و پوست کنده در حال حاضر نیست ،

روپرت Christiansen, اپرا منتقد

در حال حاضر خواندن

دانیل Deronda توسط جورج الیوت (1876)

چند تا از دوستان من افتاده اند عقب تولستوی اما پس از l می خواهم به تازگی دوباره خواندن جنگ و صلح من انتخاب جورج الیوت به جای آرامش حکمت بزرگ قرن 19 حماسه. آخرین رمان دانیل Deronda جادار اخلاقی سخاوتمندانه و روانی حاد مطالعه از خودپرستی و خود گذشتگی, dramatised از طریق داستان به هم پیوسته از Gwendolen Harleth گم بد ازدواج را به یک هیولا و Deronda با آرمان های مرد جوان به نظر آمدن با اصل و نسب یهودی. من عاشق عمق و غنای آن بشریت است.

Serotonine توسط Michel فروغ (2019)

از دست داشتن یک برنامه ریزی تعطیلات در Cévennes به ویروس من در تلاش برای نگه دارید تا من فرانسوی با خواندن آخرین رمان این بسیار بحث برانگیز استاد مدرن در اصلی است. بدبینانه و سرخورده سوزن تیز و به طرز وحشیانه ای خنده دار, آن را به عنوان مهاربند به عنوان یک دوش آب سرد و خونتان صادقانه آن را به عنوان ریپ جدا بسیاری از ما اکثر توخالی pieties. فرانسه شفاف است و نه بیش از حد دشوار است در هر دو واژگان و دستور زبان. ما به عنوان خوانده شده بررسی.

کامل اشعار توسط اندرو مارول (1993)

پس از بازی یک نقش مبهم در جنگ داخلی مارول عقب نشینی به روستا و نوشت: برخی از زیبا ترین شعر فارسی, اشعار همه کاملأ پیچیده زیبا در فرم و tantalisingly گریزان به عنوان به معنی. او نقش ترین ماهرانه پیچیده از بازی با زبان و نوشتن خود را به alluringly مرموز به عنوان آن است که با ظرافت خاطره انگیز.

تا بعد

میهن توسط والتر Kempowski (2019)

Kempowski همه برای هیچ چیز من زدم برای شش – برق داستانی حساب از تنش در خانه کشور در شرق پروس به عنوان روسها پیشرفت در آخرین روزهای جنگ جهانی دوم است. تا حد زیادی تحسین نویسنده آلمانی درگذشت در سال 2015 Kempowski همچنین نوشت: این رمان در مورد لهستان فقط قبل از فروپاشی کمونیسم در سال 1989. من نمی توانم صبر کنید برای دیدن اگر آن را به عنوان enthralling به عنوان همه برای هیچ چیز.

دومینیک کاوندیش تئاتر critic

در حال حاضر خواندن

دختر: داستان من توسط anon (2013)

وجود یک مکتب فکری است که می گوید: “برای رسیدن به PG Wodehouse’ در طول مستند اما هیچ چیز قرار می دهد قرار است کابوس های اجتماعی فاصله در سوپر مارکت ها به چشم انداز بیش از خواندن دست اول حساب اجبار پرداخت و depravities وارد در زیر سن قانونی قربانیان راچدیل فیلم حلقه در اواخر Noughties. نویسنده شهادت کمک آوردن مجرمان به دست عدالت پس از اولین نادیده گرفته شده توسط پلیس و او با آرامش پیاده روی ما را از طریق داستان تکان دهنده بودن مرتب و در یک روش غیر احساسی و عاطفی است اما هنوز هم گیج راه است. حساب او مطلع 2017 BBC One mini-سری سه, اما ارزش خواندن را در حق خود – یک چیز تئاتر-سازندگان می تواند valuably آیا در طول این دوره است که تأمل در داستان و رسوایی آنها موفق به مرحله این دهه گذشته است.

خانواده آرسنال توسط Paul Theroux (1976)

من این را یک قفسه زمانی که من حدود هشت یا نه و در حالی که تنها dimly جنگهاى آن در آن زمان در پاسخ به آن معوج پرتره از هرج و مرج جوان misfits زندگی در یک خانه متزلزل در جنوب شرق لندن با سرقت و تروریسم در ذهن خود. باز کردن یک فصل – “”F— گفته است: بانوی فلش” lastingly منتقل و به اطفال خود بالغ آزادی و جسارت از رمان. بازبینی شده است یک لذت بزرگ است. آیا غیر داستانی یا داستان Theroux همیشه می نویسد هست. بیش از طرح (آزادانه centring در هود خوار کنسول در آمریکا به ویتنام که به کشته شدن یک ناهنجار غریبه در یک نظر طرف خیابان) این سبک را مجذوب خود – memorialising این dreariness, زشتی و کینه توزی از دهه 1970 در لندن (“زرد فواصل مانند یک سوخته دریا خیس و smouldering زیر یک آسمان سیاه و سفید”). این کتاب همچنین شامل یک وحشیانه سرگرم کننده آناتومی یک مرگ نژادپرستانه غرب پایان بیهوده هدیه ای از یک بی رحم آمریکایی چشم در انگلستان است.

این Optickal توهم توسط راشل هالی برتون (2018)

هالی برتون برش زدن دندان های خود را در روزنامه نگاری و تا حدودی به عنوان منتقد تئاتر بنابراین به ناچار – دست – من می دانم که او را به خوبی. در حالی که مطالبات (تا همین اواخر) تئاتر-بررسی باید به جای محدود من داستان مصرف, من می خواهم قسمتی است که قرار دادن بررسی دقیق او اولین رمان از ترس است که آن را ممکن است به طرز وحشیانه ای خوب است. و پس از آن ثابت می کند – متبحر و روشنگری و نمایش بی تردید تسهیلات برای عبارات پین های تیز و شاعرانه.

مجموعه عمدتا در 1790s لندن آن را مربوط به زندگی واقعی رسوایی که فرا گرفته آمریکای شمالی و بریتانیا نقاش Benjamin West – دوم رئيس جمهور از آکادمی سلطنتی – که منجر به این باور توسط یک هنرمند به نام ان Jemima Provis و پدر او توماس که آنها تا به حال به دست آمده از یک نسخه خطی شرح راز فرآیندهای است که حاوی رنگ های تیتان هنر. اندکی تمایل به خودرا برای امتحان اماده بسیار جذاب پژوهش به هر شکاف از فتنه اما این هیچ برش و چسباندن کار – ایده های انقلابی دوره دید از طریق شخصیت های اصلی و در هر صفحه یک خرس هیچکدام اصیل تازه apercu: “اگر از آن است که راه راست را انجام داده یک تصویر می تواند شامل گذشته و حال و آینده” گفتن و یا “او بزرگ با تاسف. آب و هوا سیستم از حالات می رود از طوفانی به پوشیده از ابر و خورشید به ندرت دیدم.” دوست داشتنی.

تا بعد

آخرین مرد توسط مری شلی (1826)

حرکت بیش از جورج اورول این رمان که وجود من بود (دیر) آگاه ساخته در حالی که تحقیق در مورد یک قطعه در مورد فرانکشتاین در هفته گذشته – یک undersung پیشگام در dystopian فرم. آن موضوع چگونه به طرز مرموزی ‘در حال حاضر’, معضل از یک بیماری همه گیر در اواخر قرن 21 است که برگ های آن عادی شخصیت به تنهایی در جهان سفر دور و گسترده ای در جستجوی یک همراه و همدم بود و آدم به دنبال حوا. من نمی توانم صبر کنید تا به درستی در گیر پس از انجام سریع و کم چرب که با مته سوراخ کردن چنین tastily تلخ میوه به عنوان این طوری redolent امروز رسانه های اجتماعی-تصاویر به اشتراک گذاشته شده از خالی فضاهای مسکونی توسط حیوانات: “کلیساها باز بود اما هیچ نماز ارائه شد در محراب; کپک و مرطوب در حال حاضر مخدوش زیور آلات خود را; پرندگان و حیوانات اهلی در حال حاضر بی خانمان ساخته بود لانه و محل استراحت در وقف نقاط…”

ایوان Hewett, موسیقی کلاسیک, منتقد

در حال حاضر خواندن

جمع آوری کوتاه داستان یوسف راث (2001)

گیر در مستند مرگ برای تغییر صحنه و من پیدا کردن رفتن به یوسف راث داستان کوتاه بهترین چیز بعدی به واقع دور شدن از آن همه است. خدا را شکر من این داستان را از لندن کتابخانه در نیک از زمان. داستان مجموعه در غروب امپراتوری اتریش-مجارستان و زیبا نوشته شده است که راث می تواند ما را بوی مورد علاقه خود را در تنظیمات; کمی راه آهن-تقاطع شهرهای عرق سربازخانه و down-at-heel استانی و هتل ها. من به یاد “حلق, خفه شدن Fallmerayer” به عنوان بزرگترین داستان کوتاه من همیشه می خواهم خواندن و دوباره خواندن آن را هنوز هم است.
نمایشگاه ورونا


اعتبار: گتی

ایتالیایی همسایه: انگلیسی در ورونا توسط تیم پارک (1992)

Ah ایتالیا. چگونه می تواند شما را دوست ندارد یک کشور که در آن شرکت ها کارکنان خود را پرداخت 13 یا 14 ماه حقوق در سال به جای 12 فقط به طوری که آنها می توانید لذت بردن از کریسمس ؟ یک روز من می خواهم به بازنشسته به ایتالیا, بنابراین به عنوان به خوبی به عنوان زیر آنلاین, ایتالیایی, البته من نیز فرو بردن به تیم پارک لذت بخش اما به دور از رز رنگی تصویر از زندگی مهاجرین زندگی در ورونا. او را بر روی چیزهای کوچک مانند آنچه که باعث می شود یک ایتالیایی, کاپوچینو نسبت به هر خارجی تقلید.

The Rambler توسط ساموئل جانسون (1750-52)

هیچ کس بار خوانده شده دکتر جانسون مجموعه ای از مقالات در vagaries از طبیعت انسان به نام “رامبلر” اما سال پیش من به یاد یک دوست توصیه از آن زمانی که من خال خال های خوب 19th-century edition در یکی از آن 2-دست کتابفروشیها کردن Charing Cross Road. من آن شیب را تا حدودی برای لذت بردن از دست زدن به اتصال چرم تا حدی به لذت بردن از جانسون را یاد گرفتم و واقعا نافذ کمی شاهکارهای “این حماقت از كنید” یا “های مختلف هنر از توهم خود”.

تا بعد

خانه ای برای آقای Biswas توسط V. S. Naipaul (1961)

این روزها من بیشتر علاقه مند به دوباره خواندن از خواندن. من می خواهم برای رفتن به عقب به V. S. Naipaul کمیک شاهکار یک خانه آقای Biswas و خودم یادآوری کنم که چرا من خیلی لذت می برد زندگی-داستان یک مهاجر کارگر در ترینیداد که مبارزات بی وقفه با قوانین و فقر و بطور غیر عادی و مرموز كه سرنوشت برای پیدا کردن یک خانه با ارزش خود را. مبارزه مشخص شده است که با کوچک فرعی پیروزی بود و این مهم بعد هنگامی که او بدست می آورد یک کلاه. من می خواهم به مزه آن لحظات دوباره.

نیل مک کورمیک موسیقی منتقد

در حال حاضر خواندن

آینه و نور توسط هیلاری منتل (2020)

رمان لحظه ای که من برداشت منتل آخرین تا در محلی Waterstones در آخرین روز افتتاحیه قبل از مستند. این 904-صفحه جلد گالینگور است مطمئنا سنگین طعمه برای هفته ها در انزوا. من عاشق دو جلد اول از بوکر برنده جایزه سه گانه زندگی درونی توماس کرامول خود ساخته دست به هنری هشتم پس از این بود که در آینده در لیست خواندن در هر صورت. به عنوان حوادث رانش از جذاب آن شخصیت را کنترل و آن را ممکن است اعمال کاملا مشابه روایت گرفتن به عنوان Wolf Hall یا مطرح کردن بدن اما نثر است نفیس و معابر شعله ور خیره کننده با قدرت توقف این خواننده در آهنگ های خود را. این کتاب به عنوان خوانده شده در پایین بجوش و خروش آمدن. ما به عنوان خوانده شده بررسی.

لندن, بیوگرافی که توسط پیتر Ackroyd (2000)

به عنوان یک شکارچی از کتابفروشیها نو و دست دوم, من به طور منظم بازگشت با حجم بیشتری از من احتمالا می تواند به عنوان خوانده شده. این شده است یک زمان ایده آل برای حمله به من قفسه غفلت سنگهای. من متعلق به این شکوه طعمه برای 20 سال فرو بردن در از زمان به زمان, اما در حال حاضر من اقدام در مد منظم تر. ذهن شما این است که یک نظم کتاب مانند شهر آن serenades. به عنوان یک رمان نویس بزرگ او به عنوان یک محقق Ackroyd را به روش منحصر به فرد موضوعی و موردی به جای به شدت وابسته به زمانسنجی, جشن وسیع زندگی یک شهر بزرگ است که هیچ فاجعه شده است قادر به جلوگیری از. “لندن یک شهر دائمی محکوم” او به ما یادآوری می کند در فصل طاعون و شعله. در عین حال در اینجا ما هستند. هر لندن (بومی یا مهاجر) خواهد پیدا کردن دلایلی برای خوشبینی در این شگرف کتاب.

زنده ماندن: املاک اشعار به صورت غیرواقعی بار ویرایش شده توسط نیل استلی (2006)

من همیشه یک دوره از شعر در رفتن به شیب به طول لحظات آرام به عنوان یک یادآوری از rarefied ارتفاعات زبان می توانند به آرزوی. شعر (یا دو) در روز شما را از طریق بسیاری است. این جشن مجموعه (یکی دیگر از دوم malingerer در قفسه) مناسب به نظر می رسد برای لحظه ای بین المللی گلچین 500 اشعار کشتی با فراز و نشیب وجود انسان است. آن است که برخی از feelgood کف از زندگی افزایش تصدیق. این اشعار حک شده از مبارزات روزمره در آغوش تاریکی نیز نور و فلز طعم خون در دهان خود.

اما در vividness و همدلی آنها در خدمت به عنوان یادآوری است که ما به تنهایی نیست. وجود شاعران هر دو جشن و مبهم در اینجا و با کیفیت بالا می باشد. یک زمان مورد علاقه است کاتلین جیمی راه آن است که یک داد و بیداد کن سرود ‘به launderettes حکایات و شور و خستگی / نهایی خواسته ها و مرده مردان اسکلتی گرفتن / از دولت است. به بدبختی و رفعت; مخلوط … به راه متناسب با آن راه آن است که راه آن به نظر می رسد / به می شود: اجازه دهید من باش بیرون میاد – تصویب دایره زنگی.’

تا بعد

ایستگاه یازده توسط امیلی سنت جان مندل (2014)

اگر ما هنوز در حال قفل شده است زمانی که من از طریق با منتل و Ackroyd من می خواهم برای دانلود این طریق روشن شدن. یک جشن dystopian رمان از چند سال پیش آن را در مورد یک شرکت از گرد, بازیگران در تلاش برای حفظ شکسپیر در یک پست آخرالزمانی امریکا دو دهه پس از یک ویروس کشنده تمدن را ویران کرده است. می تواند یک راهنمای مفید برای چه می آید بعدی.

تیم Robey, فیلم, منتقد

در حال حاضر خواندن

سیناترا: رئیس جیمز کاپلان (2015)

یک زمان وجود دارد که من فکر کردم من می تواند و یا ترک فرانک سیناترا اما کاپلان در اوایل کتاب فرانک: صدای (2010) بود و دور و دور بهترین بیوگرافی من تا کنون داده شده است به نقد و بررسی – thrillingly مطمئن باشید برای اولین بار نیمی از زندگی ما را به فرانک باز گشت در سال 1953 هنگامی که او برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار از اینجا تا ابدیت. من می توانم آن را باور نمی کند که من این مدت به دو بخش. سپس دوباره به یاد ماندنی, جلد دوم است و نزدیک به 900 صفحه پس از آن نیاز به یک نفس عمیق بکشید. آن را در حال حاضر و یا هرگز. من زخم تا romping از طریق آن beguiled همه را دوباره و دوباره توسط کاپلان شدید نثر و قانع کننده استدلال که سیناترا شیاطین و تمام شد و در قرن 20 و مهم ترین و همه جانبه سرگرم کننده است.
رئیس: فرانک سیناترا در جوی رفیق


اعتبار: فیلم, عکسهای

سرپرست توسط آنتونی ترجمه شده (1855)

من فکر می کنم من خود سه نسخه از سرپرست که هر کس می گوید که ورود به سطح ترجمه شده و که من باید برداشت و سپس قرار دادن چندین بار قبل و چیزی کاملا خارج از قرار دادن در مورد سنت است که دوستداران کتاب تمایل او را به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. به هر حال وجود دارد هیچ بهانه ای برای قرار دادن آن را به هر گونه دیگر پس از قفسه آمد Hatchards جلد گالینگور در طولانی گذشته است. من فکر می کنم من با خواندن این کتاب در دو روز مسطح با آن زیبا و خشک روایت صدا و ایجاد یک meek قهرمان در Septimus هاردینگ که به سادگی حاضر به browbeaten به انجام هر کاری اما درست.

تصویر توسط لیلیان راس (1952)

وجود یک زیرشاخه از غیر داستانی, فیلم و کتاب – تماس با آن قانونی فلاپ گزارش نوشته شده است در مورد عملکرد داخلی از این صنعت توسط خارجی ها. من عاشق شیطان آب نبات جولی Salamon حساب از همه چیز که رفت اشتباه در Bonfire of the Vanities و استودیو جان گرگوری دان پرتره از 20th Century Fox در این سال آنها را منتشر Doctor Dolittle. آن بالا هم به خواندن تصویر منی کلاسیک که الهام گرفته از آن. راس بود و ضروری برای تمام تصمیم گیری تبدیل شده است که جان هیوستن را پرستیژ جنگ فیلم The Red Badge of Courage (1951) به توجهی فلاپ butchered عصبی در مدیران.

تا بعد

Les رابط dangereuses توسط Pierre Choderlos de Laclos (1782)

من nicked این ایده از اولیویا ویلیامز نوشت که من در انزوا پر زرق و برق ستون برای ما singling آن را به عنوان یک مستند به عنوان خوانده شده – در بخشی به دلیل epistolary فرمت باعث می شود آن را آسان برای flitting دانشکده به مصرف در dribs و drabs. من دیده ام آن انجام می شود در مرحله و تمام فیلم های (فریرز, فورمن, Cruel Intentions) تا کنون که بدون پرداختن به کتاب است. آن زمان است.
جانت مکتیر به نظر می رسد به عنوان نوعی گلابی د Merteuil در 2015 برادوی تولید Les رابط dangereuses


اعتبار: Boneau/برایان براون

Alastair Sooke هنر منتقد

در حال حاضر خواندن

The Diary of a Nobody توسط جورج و Weedon Grossmith (1892)

در یک بحران آن را وسوسه انگیز برای رسیدن به ادبی معادل راحتی مواد غذایی – و جدا از ماجراهای تنتن و میلو هیچ چیز بازدیدها نقطه مانند جورج و Weedon Grossmith کمیک شاهکار خاطرات از هیچ کس. در اصل serialised در پانچ و برای اولین بار منتشر شده به عنوان یک رمان در سال 1892 آن را می فرستد تا با شیطانی رغبت اواخر ویکتوریا معادل معاصر, افراد مشهور, خاطرات پس از بدبختی و بی اهمیت از لحاظ اجتماعی پرمدعا شهر کارمند چارلز Pooter که حرکت خود را با “همسر عزیز کری” به طبقه متوسط حومه محاصره لندن هالووی. Pooter را epigraph – “من موفق به دیدن – چون من نمی اتفاق می افتد به یک کسی’ – چرا خاطرات من نباید جالب” – مجموعه تن: او پرشکوه بدبختی مستعد و بیش از حد افتخار خود را وحشتناک puns. که باعث می شود او را صدا غیر قابل تحمل. به نحوی هر چند این buffoonish ضدقهرمان مدیریت می شود کاملا دوست داشتنی است که توضیح می دهد که چرا شما سر و صدا از طریق فصل.

زندگی لوسین فروید: جوانان توسط ویلیام Feaver (2019)

در گذشته! برخی از خرابی (اگر که چگونه مستند است panned برای شما) به شیب به این 680-صفحه doorstopper: بسیار پیش بینی جلد اول منتقد هنری ویلیام Feaver بیوگرافی نقاش Lucian Freud – گرفتن ما تنها به سال 1968 (بیش از چهار دهه قبل از این هنرمند مرگ در سال 2011). بر اساس بسیاری از ساعت ضبط مصاحبه کتاب بشکه همراه انیمیشن توسط فروید waspish کلمات قصار و مشاهدات. به عنوان یک نتیجه, آن را عادلانه ستایش برای احضار یک حس صمیمیت با آن موضوع است. هنوز Feaver را تجزیه و تحلیل نقاشی های حساس, براق, تعجب آور – ارزش قیمت پوشش به تنهایی. ما به عنوان خوانده شده بررسی.

خانه نشاط ادیت وارتون (1905)

آن را سخت به این باور است که وارتون شاهکار در مورد بالا-جامعه نیویورک در نوبه خود از قرن 20th پس از اخراج به عنوان “ژانر علمی تخیلی” به این دلیل که نثر است کاملأ پیچیده ساخته. قهرمان ما این است که طلاکاری شده سن این دختر خانم لیلی بارت – مقتدر پس از تصفیه به او می دهد این تصور که “بسیاری از کسل کننده و زشت مردم باید در برخی از راه مرموز شده اند قربانی به تولید ، او یک شخصیت افسانه با تبدیل فریبنده و بدتر زیبا اما افتخار می کنم. او به عنوان رژیم خود را بزرگترین دارایی – او مست قدرت به besot جنس مخالف – از ما دعوت به تأمل در ظلم و ستم و سنگدلی از یک جامعه مادی است که به نظر می رسد sickeningly آشنا.

تا بعد

زندگی کوتاه در یک دنیای عجیب و غریب توسط توبی فلک (2020)

ستایش در پشت جلد با کمتر از یک شکل از رابرت مک فارلین, این منحصر به فرد اخیر نشریه آمیختن با هم, هنر, نقد فلسفه, و خاطرات یک جذاب فرض: سن 42 و پس از مرگ پدرش خود را برای اولین بار نویسنده تصمیم می گیرد برای پیگیری کردن هر یک از 42 بازمانده نقاشی های پیتر بروگل.

علامت موناهان رقص منتقد

در حال حاضر خواندن

سرکش مرد توسط جفری خانواده (1939)

این تریلر یکی از کسانی که در ضرب و شتم کمی کتابهای که نشسته در اطراف پدر و مادر من’ قفسه برای سال قبل از من در نظر گرفته چیدن آن را – اما یک بار من پاره از طریق آن را در چند ساعت. آن را می گوید معاون-مانند داستان از یک نوع نیا-007 که پس از یک سقط ترور در ناشناس اروپایی دیکتاتور است مجبور به رفتن زیرزمینی – به معنای واقعی کلمه – برای پنهان کردن از یک رقیب عامل برای به دست آوردن او را. در حالی که در خود حفر نقب زدن در جنگل (چگونه است که برای جداسازی?), او برای کار کردن چگونه برای کشتن دیگر عامل بدون خروج از نقب زدن و مسلح عمدتا با, از همه چیز از یک گربه مرده. این کتاب یکی واقعی است-off: عجیب دانشمند بسیار زیبایی نوشته شده و کاملا گیج.

Alan Partridge: Nomad توسط استیو کوگان نیل و غارت گیبونز (2016)

این دومین جلد از ساختگی به شدت به خود جذب چت-مجری زندگینامه شد یک مدعی قوی برای عنوان جالب ترین کتاب سال 2016 – و مانند سلف خود آن را درخشان تخریب star-زندگینامه نوع. این آثار آلن را به تلاش برای پیاده روی 160 مایل از نورویچ به رندولف در (عجیب و غریب) جای پای پدر خود برای مقابله با اقیانوس خشم او احساس می کند نسبت به اواخر خود را پدر. با هر منطقی معیارهای “عشایری راه رفتن” است که البته یک فاجعه آلن در حال ظهور حادثه در chronicling موتور اندازه یک فولکس واگن پولو از درستی پرداختن به خود توقیف کامیونی حامل, پدر, مسائل است. و غفلت نمی شاخص با راه: کسی که دیگری را خاطرات را “نی الیور” قبل از “قرمز به سادگی”?‘بوی پنیر!’ استیو کوگان به عنوان Alan Partridge در Alpha Papa

جنگ جهانی دوم توسط آنتونی Beevor (2012)

در حال حاضر ممکن است زمان ایده آل برای شیرجه رفتن به آن آجر-مثل تامز شده اند که guiltily ستون (به معنای واقعی کلمه و یا ذهنی) در طول سال است. نه باید گفت که وجود هر چیزی از راه دور “ارزش” و یا کسل کننده در مورد این روایت و تاریخچه جنگ جهانی دوم. در درست Beevor سبک آن ماهرانه delineates گسترده ای از سکته مغزی است که منحصر به فرد وحشتناک جنگ – آغاز شگفتی و من فکر می کنم کم سابقه با حمله ژاپنی از منچوری در سال 1931 – اما همچنین به طرز حیرت انگیزی خوب در قرار دادن چهره شما-برای اولین بار در خون و گل از میدان جنگ (و یا حتی بدتر). برخی از آن به شدت ناراحت کننده و پس از آن باید قطعا کل کتاب باعث می شود برای remorselessly جذب و در واقع نزدیک به نماز خواندن.

تا بعد

همسران و دختران توسط Elizabeth Gaskell (1864-66)

من برای اولین بار به عنوان خوانده شده این pacy قابل توجهی از اواسط قرن 19 عاشقانه شاهکار (Austenesque بلکه با یک خط تیره از سازمان ملل متحد Austenesque شن به آن) در خارج از نزاکت عجله در یک قطار در سال 1999 در حالی که سفر به منطقه دریاچه به مصاحبه با اندرو دیویس برای خود و سپس آینده BBC انطباق و دلت به بازگشت به آن زمان. در حال حاضر شانس من!

Tristram Fane-Saunders, کمدی, منتقد

در حال حاضر خواندن

چگونه برای شستن یک قلب توسط Bhanu Kapil (2020)

من سعی می کنم به خواندن هر کتاب جدید شعر منتشر شده در انگلستان است. حتی با چند زمین-قوانین (بدون Selecteds, Collecteds جنگها و یا ترجمه; دهد تا پس از یک چهارم از این کتاب اگر آن را کسل کننده) آن را هنوز هم وابسته به دان کیشوت وظیفه است که به آرامی رانندگی من دیوانه است. بسیاری از کتاب ها فراموش شدنی. این یکی نیست. آن را برای تلفن های موبایل مانند هیچ چیز دیگری من خوانده ام. در ابتدا disorientating آن به زودی روشن به novelistic داستان در مورد خیریه و ریاکاری داستان یک مهاجر استقبال به عنوان یک “مهمان” به خانه یک زن که رشد می کند رنجش از این ورود جدید دوستی با دختر به تصویب رسید. وحشی وجود دارد lurches از تن. من آن را دوست داشت.

Mysterium Magnum توسط جولی o’callaghan (2020)

یک کتاب دوست داشتنی. O’callaghan از این اشعار معمولا کوتاه, عجیب و غریب, off-the-کاف-ظاهری نرم-محور طنز bonbons. تصور کنید که رایگان-آیه وندی مقابله با نکات لورن مارینر و متی Sweeney. او نگه می دارد به نحوی که سبکی از لمس حتی در اینجا که در آن او را به نوشتن در مورد مرگ پدر او و شوهر او شاعر دنیس o’driscoll. این یک زحمت خواندن یک کتاب ساخته شده است که من به خنده و تقریبا گریه اغلب در همان صفحه. من فکر ارسال آن را به مادر من به عنوان یک شگفتی هدیه روز مادر. (امیدوارم که او را از خواندن این!)

Somnia توسط ماریا Stadnicka (2020)

تاریک سورئال حکایات اغلب در مجموعه جنگ زده یا سرکوبگر متحده از یک شاعر که (گوگل می گوید من) موفق به کسب 12 ملی جوایز شعر در رومانی. اگر دوست دارید ایلیا Kaminsky ناشنوا جمهوری و عجیب و غریبتر از اشعار چارلز Simic سپس این خرید در یک بار. آن را از مطبوعات که احتمالا می تواند با استفاده از پول است. من مبارزه با حملات گاه به گاه از بی خوابی; در 2am یک شب این کتاب را شروع به ساخت حس.
کتی بیتس و جیمز کان بازی آنی ویلکس و پل شلدون در سال 1990 فیلم اقتباسی از استیون کینگ بدبختی


اعتبار: Allstar/کلمبیا

تا بعد

بدبختی توسط Stephen King (1987)

من هرگز از خواندن هر Stephen King اما من توصیه می شود این کار را با کسی که من را مسخره له در, چه کسی به من در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن. من خواندن آن را با یک ذهن باز: حتی اگر بدبختی معلوم نیست به من فنجان چای حداقل نمی توان آن را به عنوان بسیاری از ناامیدی خرد کردن به عنوان دیوید Harsent آخرین کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de