یکی در نه نفر در سراسر جهان گرسنه شد در سال گذشته سازمان ملل متحد نشان می دهد مطالعه

نزدیک به یک در نه نفر در جهان گرسنه شد در سال 2019 با این بیماری همه گیر کوروناویروس مجموعه منجر به اضافی 130 میلیون نفر در مواجه با گرسنگی مزمن تا پایان سال جاری با توجه به گزارش سازمان ملل متحد.

اقتصادی slowdowns و مربوط به آب و هوا شوک در حال هل دادن بیشتر مردم به گرسنگی در حالی که غذاهای مغذی باقی می ماند بیش از حد گران برای بسیاری از کمک نه تنها به undernourishment اما به رشد نرخ چاقی در بزرگسالان و کودکان این گزارش هشدار می دهد.

آخرین وضعیت امنیت غذایی و تغذیه در جهان گزارش تولید شده توسط پنج ارگان سازمان ملل متحد تخمین زده است که تقریبا 690million مردم رفت و گرسنه در 2019 – تا 10 میلیون از 2018 و نزدیک به 60 میلیون دلار در پنج سال.

آسیا بیشترین تعداد مردم گرسنه (381million) از نزدیک دنبال آفریقا (250m) و آمریکای لاتین و کارائیب (48m). اما آفریقا است که سخت ترین ضربه گرسنگی با 19.1 درصد از جمعیت آن رفتن گرسنه نسبت به 8.3 درصد در آسیا است.

به طور کلی درصد از مردم گرسنه است و نه تغییر زیادی در سال های اخیر با 8.9 درصد از جمعیت جهانی رفتن گرسنه این سال است.

“پس از چند دهه از کاهش تعداد افرادی که از گرسنگی رنج می برند شده است به آرامی افزایش پس از 2014” خواندن وضعیت امنیت غذایی و تغذیه در جهان گزارش سالانه.

فراتر از حصول اطمینان از مواد غذایی به اندازه کافی مواد غذایی باید مغذی مطالعه تاکید کرد با استناد به هزینه “بهداشت و پیامدهای زیست محیطی” از رژیم غذایی فقیر.

این گزارش خواستار یک تغییر و تحول در سیستم های غذایی به منظور کاهش هزینه از غذاهای مغذی و افزایش قیمت از رژیم غذایی سالم.

این تماس در خط با یک نقطه عطفی گزارش از لانست در سال گذشته که به نام “مواد غذایی بزرگ تحول” برای التیام جهان معیوب سیستم غذایی که می بیند نزدیک به یک میلیارد نفر گرسنه تقریبا دو میلیارد خوردن بیش از حد از این نوع اشتباه از غذا قرار می دهد که غیر قابل تحمل فشار بر روی این سیاره است.

سال گذشته گزارش سازمان ملل متحد تخمین زده می شود بیش از 820 میلیون گرسنه اما برآورد شد محاسبه زیر را تصحیح داده ها از چین برای سال های گذشته است.

در سال های گذشته تغییرات آب و هوایی و درگیری باید سوخت گرسنگی اما در این سال Covid-19 همه گیر و بی سابقه ملخ swarms که ویران محصولات کشاورزی در آفریقا و آسیا و به احتمال زیاد برای دیدن تعدادی از مردم گرسنه افزایش و حتی بیشتر.

این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر سیستم غذایی در بسیاری از راه. این اختلال در زنجیره تامین در سراسر جهان و مستندات تحت تاثیر توانایی مردم برای بیرون رفتن و خرید مواد غذایی و محدودیت در جنبشهای کارگری نیز نهفته مناطقی که وابسته به فصلی یا مهاجر کار.

این گزارش هشدار می دهد: “یک بیماری همه گیر ناشی از بحران اقتصادی جهانی است که به احتمال زیاد برای تولید جدید جیب ناامنی غذایی حتی در کشورهای که نیاز به مداخلات قبلا.”

Rashmi میستری سر آکسفام به رشد کمپین گفت: “این گزارش بسیار نگران کننده است. این نشان می دهد ما جهانی سیستم غذایی است که ریشه در درزهای. میلیاردها نفر از مردم در حال پرداخت قیمت برای دهه های سیاسی شکست و Covid-19 در حال حاضر اضافه کردن به این سمی مخلوط.

“دولت باید به طور کامل به صندوق سازمان ملل متحد Covid-19 دادگاه تجدید نظر و لغو بدهی های کشورهای کم درآمد به انتشار منابع مورد نیاز برای مقابله با افزایش گرسنگی مرتبط با این بیماری همه گیر” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de