یکی در شش پرستاران در سراسر جهان در خطر ابتلا به کروناویروس از کمبود آب تمیز

تلگراف | No comments

یکی در شش پرستاران و پزشکان در سطح جهانی لازم نیست که آب و صابون در دسترس در محل کار برای شستن دست های خود با توجه به تحقیقات از موسسه خیریه WaterAid.

شستن دست با صابون است و برای اولین بار دفاع در برابر coronavirus با سازمان بهداشت جهانی بارها و بارها گفت که “مکرر و مناسب بهداشت دست” ضروری است در جلوگیری از عفونت.

بدون آن قطرات تنفسی – که زمانی ایجاد می شود که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه – معطل و می توان به کسانی که بدون عفونت است. این نهاد به مراکز بهداشتی و درمانی بدون آب و صابون در خطر تبدیل شدن به epicentres برای گسترش coronavirus.

در عین حال تحقیقات جدید منتشر شد همزمان با بین المللی پرستاران بعد در مارس 12, پیدا کرده است که تقریبا نیمی از تمام امکانات بهداشت و درمان در فقیرترین کشورها لازم نیست که آب تمیز در سایت به معنی یک میلیارد نفر به دنبال مراقبت های پزشکی در مکان های بدون پایه بهداشت.
یک پرستار شستن دست او خارج قبل از واکسیناسیون کودکان در Diaramana مرکز بهداشت در مالی


اعتبار: Guilhem Alandry/WaterAid

برای Salimata یک 32 ساله کارگران بهداشت و درمان در مالی در دسترس بودن آب پاک است بزرگترین چالش او مواجه است. “ما نمی توانیم اطمینان حاصل کنیم که دیدار با تمام استانداردهای بهداشت. مهم نیست که چگونه تعیین می شود, من و یا کارکنان بدون آب سالم نقش ما محدود است,” او گفت:.

رودا Phandama یک پرستار و ماما در Nkhotakota مالاوی تجارب همان مشکل: “ما به اندازه کافی صابون برای مردم را به شستن دست های خود را به طور کامل. ما نیاز به منابع به اندازه کافی به طوری که ما در حال محافظت شده و مشتریان که به اینجا می آیند با مسائل مانند آسیب ها و بیماری های دیگر نیست و در نهایت ابتلا به کوروناویروس.”
تالو مرکز بهداشت ‘s matron Salimata Dagnoko جمع آوری آب از چاه در مالی


اعتبار: Guilhem Alandry/WaterAid

یک پرستار و ماما در Ntchisi مالاوی نظر خودش خوش شانس به کار در یک مرکز که دارای دو دست حوضه با صابون. یکی از حوضه در بخش زنان و زایمان است که رفتار بیش از 300 بيمار در هر روز.

Ntchisi نگرانی در مورد Covid-19 كردن به او در منطقه: “هنگامی که ما حتی یک مورد از Covid-19 آن می تواند به سرعت گسترش در بیمارستان ما چرا که ما منابع لازم.”

“این باعث می شود من نگران هر روز,” او اضافه شده است. “من را دیده اند دیگر کارگران بهداشت و درمان از دست دادن زندگی خود را در حالی که درمان مشتریان که coronavirus. این باعث می شود من می ترسم.”

WaterAid خواستار دولتها در سراسر جهان به اطمینان حاصل شود که تمام مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها باید آب تمیز مناسب و معقول توالت و بهداشت خوب.
WaterAid خواستار دولت به فوریت اطمینان حاصل شود که تمام مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها باید آب پاک


اعتبار: Chileshe Chanda/WaterAid

تیم Wainwright موسسه خیریه, مدیر اجرایی گفت: “نقش حیاتی بهداشت خوب در جلوگیری از بیمارستان در حال تبدیل شدن پرورش زمینه را برای بیماری است که محزون می خوانی نادیده گرفته شده به عنوان بخشی از واکنش جهانی به Covid-19.

“این است که قرار دادن زندگی از پزشکان و پرستاران و بیماران در معرض خطر و احتمال تمدید مدت از این بیماری همه گیر.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>