یک سوم زنان در هند منوط به استفاده داخلی, مطالعه می یابد

یک مطالعه جدید نشان داده است که یک سوم زنان در هند شده است موضوع را به نوعی سوء استفاده های داخلی در طول عمر خود در میان ترس بیشتر افزایش خشونت در سراسر کشور مستند.

محققان گردآوری پاسخ 65,000 زنان هندی به ملی سلامت خانواده بررسی 2015 به 16 به زبان که آیا آنها تا به حال دچار جسمی یا سوء استفاده عاطفی در دست شوهران خود و یا همکاران.

این مطالعه در مجله اپیدمیولوژی و جامعه سلامت (JECH), موجود تنها یک در ده از زنان گزارش شده بود که خشونت را به پلیس و یا یک حرفه ای بهداشت و درمان نشان می دهد ترس از اقدامات تلافی جویانه قوی باقی مانده است.

Dr Nayreen Daruwalla اجرا می شود که جامعه برای تغذیه آموزش و پرورش و بهداشت عمل (SNEHA) یک سازمان غیر دولتی در بمبئی است که با پشتیبانی از داخلی و سوء استفاده از قربانیان هشدار داد مداوم coronavirus مستند در هند منجر به افزایش خشونت است.

قبل از این مستند SNEHA را دریافت چهار تا پنج گزارش در هفته نیاز فوری اضطراری مداخله اما Dr Daruwalla گفت: این سازمان در حال حاضر دریافت این تعداد هر روز.

“امتیازات از مردان هستند impinged با توجه به این مستند گفت:” دکتر Daruwalla. “مردان تحرک محدود شده است و آنها قرار است به ماندن در یک محیط داخلی که از آنها استفاده نمی شود.

“از سوی دیگر زنان نقش ها و مسئولیت ها افزایش یافته است چند بار. حتی در یک وضعیت خشونت خانگی در یک زمان طبیعی زنان خود را در مکانیسم های مقابله ای شده اند که به طور کامل نابود شده به دلیل عدم توانایی به ترک خانه و حضور شوهر و اعضای خانواده است.”

در سال 2018 و هند به عنوان خطرناک ترین محل در جهان برای یک زن توسط بنیاد تامسون رویترز در نظرسنجی پیش از جنگ زده کشورهای مانند افغانستان و سوریه.

جامعه هند است که ذاتا مردسالار و خشونت تبدیل شده است normalised – بیش از نیمی از پسران گفت: شوهر خواهد بود در توجیه ضرب و شتم همسر خود را با توجه به یونیسف مطالعه در سال 2012.

زنان از فقیر و روستایی پس زمینه ها به ویژه آسیب پذیر به عنوان آنها به طور معمول محدود به شوهر خود خانه و خانواده و هیچ جایی برای فرار و یا هر کسی که به گزارش یک جرم و جنایت. تنها یک سوم از هند 1.4 میلیارد نفر به اینترنت دسترسی دارند و از این در حال حاضر کاهش رقم تنها 30 درصد از کاربران زن هستند.

تحت سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار هند متعهد به از بین بردن تمام اشکال خشونت علیه زنان و دختران تا سال 2030.

اما JECH مطالعه نشان می دهد پیشرفت های کوچک ساخته شده است با نزدیک به هفت درصد از کسانی که در نظر سنجی مجروح به عنوان یک نتیجه از خود رفتار خشونت آمیز.

زنانی که شرکای بیکار بودند ضعیف تحصیل نوشیدن الکل و یا بزرگ شده در یک خانواده که در آن آنها شاهد پدر خود را هدف قرار دادن مادر خود بودند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به قربانیان خشونت خانگی است. کسانی که شاغل بودند که فقط به عنوان به احتمال زیاد به خشونت قرار گرفته اند به عنوان کسانی که بدون نشان می دهد یک واکنش در برابر تغییر اجتماعی نقش محققان گفتند.

خشونت فیزیکی رایج ترین شکل از سوء استفاده با بیش از یک چهارم از زنان گزارش این محققان دریافتند. سوء استفاده جنسی و عاطفی سوء استفاده گزارش شده نزدیک به 13 درصد و نزدیک به هفت درصد از کسانی که مورد مطالعه بود.

انواع spousal خشونت های متنوع منطقه از کشور است. اما زنان; کسانی که بیوه جدا شده یا طلاق گرفته; کسانی که با کمی آموزش و پرورش; و زنان فقیر بودند همه بیشتر به احتمال زیاد قرار گرفته اند به برخی یا تمام انواع همسرآزاری.

“خشونت مبتنی بر جنسیت علیه زنان یک مشکل بهداشتی که ادعا می کند میلیون ها نفر از قربانیان در سراسر جهان است. آن است که قابل توجه نقض حقوق بشر و عمیقا ریشه در نابرابری جنسیتی” نویسندگان گفت.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im