یک تفنگدار دریایی کشته و چندین نفر دیگر از دست رفته پس از ما دوزیست خودرو غرق کردن در کالیفرنیا ساحل

یک نفر کشته و هفت ما تفنگداران دریایی و نیروی دریایی ملوان گم شد در روز جمعه یک روز پس از حمله آبی خاکی خودرو (NAL) در آبهای جنوب کالیفرنیا در جریان یک ماموریت آموزشی دریایی سپاه گفت: مقامات.

هفت دیگر تفنگداران دریایی نجات داده شدند و زنده هستند در حالی که یک تفنگدار دریایی کشته شد پس از وسیله نقلیه خود را در زمان در آب و غرق در اطراف 5.45 اقیانوس آرام زمان در روز پنج شنبه (0045 GMT جمعه) مقامات نظامی آمریکا در یک کنفرانس خبری گفتند.

“آنها نشانه به بقیه واحد است که آنها در واقع مصرف در آب” سرهنگ ژنرال جوزف Osterman گفت.

“پاسخ فوری ارائه شده توسط دو اضافی amphibious assault وسایل نقلیه و همچنین ایمنی قایق.”

دو نفر از نجات دریایی در یک وضعیت بحرانی در Scripps بیمارستان یادبود La Jolla در حالی که پنج نفر دیگر در پشت خود اختصاص داده کشتی ژنرال دیوید برگر گفت.

جستجو و نجات شامل ما ناوشکن نیروی دریایی و گارد ساحلی برش ادامه داد: در روز جمعه بعد از ظهر برای از دست رفته تفنگداران دریایی و دریانورد.

تفنگداران دریایی بودند با پوشیدن مبارزه با دنده همراه با بادی جلیقه زمانی که این حادثه رخ داد. ژنرال. Osterman گفت.

“آن را به طور کامل غرق شد,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را در چند صد فوت از آب است.

در “26 تن فرض بر این است که آن رفت و تمام راه را به پایین”.

این خودرو که غرق است در زیر صدها پا از آب و قرار دادن آن فراتر از غواصان و پیچیده نجات تلاش برای از دست رفته سربازان, مقامات گفت.

این حادثه رخ داده است در طی چه دریایی سپاه گفت: یک روال تمرین در نزدیکی سان کلمنت جزیره است.

تفنگداران دریایی اغلب عمل, ساحل, ضرب و جرح وجود دارد با استفاده از دوزیست نظامی وسایل نقلیه حمل و نقل.

ژنرال برگر گفت: او به حالت تعلیق در تمام NAL آب عملیات تا زمانی که علت مشخص شد. او گفت: AAVs در سراسر ناوگان خواهد بود بازرسی.

تمام تفنگداران دریایی در این خودرو که شبیه به یک دریا مخزن قرار گرفتند به 15 واحد اعزامی تفنگداران دریایی است که در کمپ پندلتن, بزرگترین پایگاه دریایی در سواحل غرب ایالات متحده, بین نارنجی و سن دیگو شهرستان.

کشتی های نظامی کوچک قایق و هلیکوپتر ادامه داد: جستجو در اندکی متلاطم دریاها برای از دست رفته روز جمعه در پی وزش قوی باد. نیروی دریایی متعلق به جزیره است که حدود 70 مایل دریایی از سن دیگو.

نیروی دریایی و گارد ساحلی شد بحث در مورد راه هایی برای رسیدن به غرق خودرو به دست آوردن یک دیدگاه در داخل آن سرهنگ ژنرال Osterman گفت.

همه از تفنگداران دریایی این وسیله نقلیه در محدوده زمانی معین در سن 19 تا اوایل 30s و تمام شد با پوشیدن جنگی از جمله زره بدن. هر یک از سربازان نیز تا به حال دستگاه های شناوری.

خودرو طراحی شده است به نگه دارید تا به 24 نفر با 280 پوند تجهیزات هر یک سرهنگ ژنرال Osterman گفت.

او گفت: سه نفر وجود دارد آب-دریچه تنگ و نیروهای نظامی و دریچه که از آن طراحی شده بود به طور طبیعی شناور است.

این حادثه نشانه سومین بار در سال های اخیر که در کمپ پندلتن تفنگداران دریایی مجروح شده اند و یا کشته در حمله آبی خاکی وسایل نقلیه در طول تمرین.

وسایل نقلیه استفاده شده است از سال 1972 و به طور مستمر مرمت.

دریایی سپاه در انتخابات گفت: در روز جمعه که آنها نمی دانم سن و یا دیگر جزئیات این یکی که غرق شد.

در سال 2017, 14 تفنگداران دریایی و نیروی دریایی ملوان شد, در بیمارستان بستری و پس از وسیله نقلیه خود را به یک گاز خط اشتعال آتش را که فرا گرفته لندینگ کرافت در طی یک تمرین آموزشی در کمپ پندلتن.

در سال 2011 دریایی فوت کرد زمانی که یک حمله آبی خاکی وسیله نقلیه در یک تمرین آموزشی در آبهای سواحل کمپ پندلتن.

تفنگداران دریایی با استفاده از وسایل نقلیه برای حمل و نقل نیروهای نظامی و تجهیزات خود را از کشتی های نیروی دریایی به زمین. آنها با نام مستعار “amtracs” از آنجا که نام اصلی این وسیله نقلیه شد “دوزیست تراکتور”.

این وسایل نقلیه زره پوش مجهز به مسلسل و نارنجک های پرتابی مانند مخازن آنها به عنوان رول ساحل به ساحل حملات با تفنگداران دریایی ریختن از آنها را به موقعیت.

دریایی اعزامی نیروی دریایی سپاه اصلی جنگ-مبارزه با سازمان است. با وجود چنین گروه هایی است که ساخته شده تا از زمین و هوا و تدارکات نیروهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme