یک میلیون UK, افراد سیگاری ممکن است ترک در coronavirus مستند

بیش از یک میلیون نفر ممکن است ترک سیگار در بریتانیا در طول همه گیر ارقام پیشنهاد کرده اند.

یک نظرسنجی از 10 ، 000 نفر نشان داد که در سراسر کشور به عنوان بسیاری از 400 ، 000 نفر در سن 16 تا 29 های خود را کاهش عادت سیگار کشیدن در طول مستند و 240,000 سن بیش از 50.

اعتقاد بر این است یکی دیگر از 400,000 سالخورده 30-49 را ترک نیز از ماه آوریل با توجه به تجزیه و تحلیل توسط خیریه عمل در بهداشت و دانشگاه کالج لندن است.

آن است که تصور می شود توضیح داد: با تهدید سلامت به عنوان Covid-19 دارای اثرات شدید بر روی سیستم تنفسی است.

بهداشت عمومی درایو در حال حاضر در حال راه اندازی برای تشویق بیشتر مردم به ترک سیگار.

ارقام منتشر شده است و همزمان با یک کمپین جدید بودجه توسط وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی است که امیدوار است برای هدف قرار دادن افراد سیگاری در مناطق با بالاترین نرخ از سیگار مانند انگلستان شمال شرق.

مت هنکاک را تعیین کرده است هدف دولت بریتانیا برای تبدیل شدن به دود رایگان تا سال 2030.

دبورا Arnott مدیر اجرایی خاکستر گفت: “این کمپین طراحی شده است برای تشویق کسانی که هنوز موفق به متوقف کردن به خواب بیدار می شوید و تصمیم می گیرید که امروز روز برای جلوگیری از سیگار کشیدن است.”

Dr اموزش Sharrock های تنفسی مشاور است که حمایت از این کمپین گفت: “هر روز از زندگی کاری من می بینم خیلی از مشکلات بهداشتی ناشی از سیگار کشیدن است. اما من نیز الهام گرفته شده است کسانی که در حال حاضر مبتلا به بیماری های مرتبط با سیگار که هنوز موفق ترک و دریافت مزایای بهداشت و درمان از این.

“پیام من به افراد سیگاری امروز, لطفا, منتظر نیست. این که آیا شما سالم هستند و در حال حاضر و یا در حال حاضر ناخوشی به دلیل سیگار کشیدن, امروز روز متوقف شود. آن می تواند زندگی شما را متحول کند.”

این گزارش به دنبال یک مطالعه منتشر شده در روز دوشنبه که وجود دارد حدود 5000 کمتر بستری شدن در بیمارستان با حملات قلبی در انگلستان تا پایان مارس از انتظار نخواهد بود.

این نشان می دهد که هزاران نفر از مردم از دست رفته به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی و درمان به دلیل شیوع کروناویروس این مطالعه نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im