یک سوم از تیم رها کردن از باز گشت نژاد به عنوان coronavirus تست خرابه زنان جاده مسابقه بازگشت

بازگشت نخبگان زنان جاده مسابقه برای اولین بار پس از فوریه تحت الشعاع قرار بود با نگرانی های مربوط به کروناویروس پروتکل که مجبور بیش از یک سوم از تیم ها را به رها کردن.

بریتانیا لیز Deignan بود در میان کسانی که در عمل در Navarra زنان نخبه کلاسیک در شمال شرقی اسپانیا که مشخص شده از آغاز سال 2020 جاده های نجومی برای زنان peloton پس از پنج ماه اخراج.

Deignan به پایان رسید در این مسابقه در نهم شش دقیقه پشت برنده آنا ون Vleuten که تکمیل 118 کیلومتر مسیر از پامپلونا به Lecumberri در سه ساعت و 32 دقیقه است.

اوایل جنجال و پس از آن تاخیر در coronavirus تست به معنای فقط 15 از 25 تیم در این زمینه ساخته شده نهایی شروع لیست در پامپلونا.

تور جهانی لهستان تیم CCC-Liv بود که به دلیل رقابت در دو روز مسابقات به رهبری سه بار مسابقه جهانی قهرمان ماریان Vos و Ashleigh Moolman-Pasio خارج از هر دو واقعه با استناد به خطرات ناشی از این ویروس بودند “به سادگی بیش از حد بزرگ است”.

در بیانیه منتشر شده ساعت قبل از روز پنج شنبه در این مسابقه مدیر تیم اریک ون دن رونق تایید کرد تیم او به دنبال تمام پروتکل اما “ما باید وارد این مسابقه ما را به تماس با سواران که آن را به عنوان نظر می رسد ممکن است دچار اجباری تست.”

سواران’ انجمن دوچرخه سواران’ داد تا به حال نام در اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری, دوچرخه سواری, حاکم, بدن, به اطمینان حاصل شود که سازمان تا به حال به دنبال Covid-19 پروتکل های قبل از مسابقه.

در بیانیه منتشر شده در وب سایت خود TCA وجود دارد گفت: “شواهد کافی” که پروتکل شده بود دنبال کرد و تیم تا به حال نه دریافت جزئیات مربوط به ارزیابی ریسک از مسابقه دهندگان مطابق با UCI coronavirus روش های ایمنی.

موارد در اسپانیا, Navarra منطقه هستند تا 53 در هر 100 ، 000 در این هفته – و بالاتر از میانگین ملی از 18 – به عنوان کشور آغاز می شود برای مبارزه با موج تازه ای از عفونت.

برگزارکنندگان رویداد منتشر شد آپدیت رسمی تنها چند ساعت قبل از شروع مسابقه در روز پنج شنبه بعد از ظهر و توضیح داد که تنها سواران که بازگشت منفی آزمایشات قبل از شروع زمان قادر خواهد بود برای شرکت.

این بدان معنی است که کسانی که برای Bizkaia-Durango, یکی دیگر از تور جهانی تیم بودند نیز مجبور به ترک مسابقه پس از تست شد و تحویل داده نمی شود به عقب در زمان.

اکثر زنان تیم خواهد بود در عمل زمانی که تجدید نظر زنان جهان تور تقویم رسمی انتخابات عراق با Striade Bianche در تاریخ 1 اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im