لندن شروع به OneWeb راه اندازی یکی دیگر از دسته ای از ماهواره ها در روز شنبه.

یک موشک سایوز برداشته از بایکونور قزاقستان حمل 34 بیشتر فضاپیما به مدار به ادامه ساخت این شرکت پهنای باند اینترنت صورت فلکی.

ماموریت صورت گرفت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس که محدود مقدار فضای فعالیت در جاهای دیگر.

همچنین در میان شایعات این شرکت ممکن است در نظر به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

گزارش بلومبرگ در روز پنج شنبه گفت: OneWeb شد بررسی گزینه های مختلف آن می تواند استفاده برای دفع مشکلات بحران نقدی.

یک سخنگوی نمی دیدگاهها برای کسانی که شایعات گفتن BBC News تنها که OneWeb بود “متمرکز 100% در راه اندازی”.

این موشک سایوز چپ قزاقستان پایگاه فضایی در سمت راست برنامه در 22:06 به وقت محلی (17:06 به وقت تهران) در روز شنبه.

آن محموله در زمان کنونی حجم از راه اندازی این صورت فلکی به 74 ماهواره. چهل فضاپیما بودند lofted در دو مطلب قبلی راه اندازی شد.

تکمیل شبکه با هدف رسیدن به یک مداری پیکربندی حدود 650 ماهواره با دسترسی به اینترنت در دسترس برای اولین بار برخی از مشتریان در عرض های جغرافیایی شمالی قبل از اینکه در نهایت ارائه شده در سطح جهان است.

OneWeb است که در یک مسابقه با تعدادی از شرکت های دیگر که می خواهید به ارائه همان نوع از خدمات.

کالیفرنیا کارآفرین Elon Musk در حال توسعه خود را Starlink صورت فلکی است که پیش بینی هزاران متصل به ماهواره ها. به همین ترتیب جف بزوس از آمازون و جهان ثروتمندترین فرد پیشنهاد کرده است که یک سیستم او تماس Kuiper.

چه همه آنها در حال تلاش برای انجام دهید این است که بسیار گران است. OneWeb نیز مطرح شده تا کنون £2.6 میلیارد دلار به صندوق فعالیت خود را اما باید خیلی بیشتر از این برای تحقق تمام برنامه های خود را.

این یک قرارداد راه اندازی کمپین با موشک اپراتور Arianespace. بسیاری از آن سایوز پرواز قرار است انجام شود از بایکونور اما تعدادی نیز انتظار می رود انجام شده از جدید Vostochny Cosmodrome در روسیه و شرق دور.

اظهار داشت OneWeb طرح این است که تکمیل آن صورت فلکی در محل تا پایان سه ماهه چهارم سال 2021.

چگونه دست یافتنی است که با توجه به اختلال ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس باقی مانده است دیده می شود. صنعت هوافضا مانند بسیاری از اقتصاد جهانی است که نیاز به پیاده سازی احتمالی از جمله قرار دادن محدودیت در حرکت تجهیزات و پرسنل.

Arianespace برای مثال در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام راه از پایگاه فضایی اروپا در پایگاه فضایی گویان فرانسه, گویان فرانسه.

پس از روز شنبه را راه اندازی OneWeb برجسته مثبت. در بیانیه صادر شده توسط start-up, مدیر عامل شرکت آدریان Steckel گفت: “در این بی سابقه بار پس از شیوع جهانی از Covid-19 مردم در سراسر جهان برای پیدا کردن خود را در تلاش برای ادامه زندگی و کار آنلاین. ما نیاز به OneWeb بیشتر در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از.

“با کیفیت بالا و اتصال تاسیسات برای قادر ساختن مردم به کار خود ادامه آموزش و پرورش اقامت تا تاریخ در مهم اطلاعات بهداشت و درمان و اقامت معنی داری به یکدیگر وصل شده. این بحران نشان داده است که ضروری نیاز برای اتصال همه جا و در معرض فوری کاستی ها در بسیاری از سازمان ها قابلیت اتصال. ما شبکه ماهواره ای آماده است برای پر کردن در بسیاری از این بحرانی شکاف در جهانی ارتباطات زیرساخت ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im