خرده فروش آنلاین Shein ناودان برای فروش گردنبند صلیب شکسته

خرده فروش آنلاین Shein بار دیگر عذرخواهی کرد برای یکی از محصولات خود را لیست. سایت کشیده یک آیتم با برچسب “صلیب شکسته آویز گردنبند” از وب سایت خود را پس از ناودان در رسانه های اجتماعی برای ترویج احساسات ضد یهودی قبل از صدور عذرخواهی جمعه بیان کرد که این فهرست به معنای به تصویر کشیدن یک بودایی صلیب شکسته.

“ما ساخته شده یک زن اشتباه با فروش یک محصول است که مضر و توهین آمیز به طوری که بسیاری از شما و ما خیلی متاسفم” این سایت نوشت: در Instagram. “وجود دارد به سادگی هیچ بهانه ای برای عدم حساسیت در انجام این کار است.”

“بودایی نماد ایستاده بود برای معنویت و خوشبختی برای بیش از یک هزار سال است و دارای یک طراحی متفاوت از صلیب شکسته نازی ها که مخفف نفرت — اما رک و پوست کنده, که, مهم نیست چون ما باید بوده است با ملاحظه تر از این نماد را مضر معانی به بسیاری از مردم در سراسر جهان و ما نمی” این سایت ادامه داد.

Shein گفت: آن را به تازگی تاسیس یک کمیته برای بررسی محصولات برای اطمینان از یک حادثه مشابه بوجود می آیند نه در آینده. همچنین گفته است که کشیدن تمام اقلام مذهبی از سایت.

“تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که فراوان عذرخواهی می کنیم و به شما اطمینان بدهم که ما در حال ساخت عمده تغییرات داخلی پس این اتفاق نمی افتد دوباره” به این نتیجه رسیدند. “ما می دانیم که ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام به سزاوار عشق و حمایت شما نشان داده ایم ما این چند سال گذشته. اما باور بفرمایید که ما به هیچ وجه در حمایت و یا چشم پوشی نژادی و فرهنگی و مذهبی تعصب یا نفرت. ما از همه شما و امیدوارم که شما با ما بماند.”

در اوایل روز پنج شنبه, @hereforthetea2 یک Instagram صفحه که برجسته درام در جوامع آنلاین به اشتراک گذاشته یک پست شامل گردنبند نشان می دهد که “صلیب شکسته” برچسب و یک تصویر واضح و روشن از گردنبند در Shein وب سایت. برخی از تصاویر این مثال نشان می دهد آن را به فروش می رسد برای $2.50 در حالی که دیگران آن را نشان داد ذکر شده برای $4.

محبوب و تاثیر گذار Nabela نور همچنین نوشت: در Instagram که او بود “آنقدر منزجر توسط @sheinofficial محض جهل و بی احترامی آشکار نسبت به دیگر فرهنگ ها و ادیان.”

“من تماس سر با نام تجاری امروز و آوردن این به توجه خود را,” او گفت:.

خشم به سرعت گسترش در سراسر Twitter و Instagram با هزاران نفر از کاربران ابراز نفرت با شرکت. در حالی که برخی استدلال می کنند که نماد ناشی از ادیان مانند بودیسم و هندوئیسم اکثریت نظر مخالف و اشاره کرد که آن را در حال حاضر تا حد زیادی در ارتباط با نازی ها که به تصویب باستان نماد در دهه 1930 به عنوان یک نماد از خود رژیم فاشیستی.

“این است که به طور فعال و تهدید برای جامعه یهودی” یک کاربر توئیتر خود نوشت. “آیا اجازه نمی دهد Shein دور با این.”

“توقف خرید در SHEIN” یکی دیگر از توییتی. “نه تنها آنها با استفاده از کار کودکان و مد سریع آنها به معنای واقعی کلمه فروش گردنبند صلیب شکسته. لطفا صحبت کردن در مورد این.”

هفته گذشته Shein نیز زیر آتش برای فروش فرش, شبیه مسلمان, نماز, تشک, با توضيحات مانند “حاشیه تر و تمیز فرش.” برخی از فرش های برجسته, تصاویر کعبه, یکی از اسلام را مقدس ترین مکان و مساجد.

دو روز بعد Shein حذف موارد و صدور عمومی عذرخواهی در آن Instagram.

مشاهده این پست در Instagram

به روز رسانی: @sheinofficial در حال حاضر حذف بسیاری از این موارد را از وب سایت خود را که همان چیزی است که ما می خواستیم با این حال شده است وجود دارد هیچ اذعان بیانیه و یا عذرخواهی از آنها. . من بیزارند. من کبود. @sheinofficial نیز بهره muslim prayer تشک (janemaz/sajadah) با فروش آنها به عنوان “حاشیه برش فرش’ برای مردم برای استفاده معمولی در اطراف خانه. چند ركعت چاپ بر روی آنها. این است که به شدت توهین آمیز نه تنها آن را بی احترامی اما آنها یک بار دیگر تغییر نام داد و به سرقت برده اعتباری از کل ایمان در این زمان با عدم به برچسب آن را به عنوان یک مسلمان نماز حصیر; که اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از این معمولی به عنوان یک تزئینی mat. *یک حصیر نماز مهم قطعه ای از پارچه مورد استفاده مسلمانان قرار داده شده بین زمین و ملک خود را در طول پنج نماز روزانه. آن است که فرش و باید با احترام رفتار شود و شما نمی همیشه پوشیدن کفش در آن است. این برای ما مهم است به اذعان بی احترامی که متعهد است در اینجا و در عمل باید گرفته شود که برای حذف این محصول از خط خود را. شرکت ها, سازمان ها می تواند مشکل را, اما شما می توانید کمی خود را با: -تحریم آنها -افزایش رسانه های اجتماعی آگاهی (واقعا می تواند تفاوت) – ارسال ایمیل . آنها یک شرکت مستقر در چین که باعث می شود آن را مشکل تر به برخی اقدامات بنابراین برچسب زدن و بالا بردن سطح آگاهی را قادر خواهد ساخت که مردم را به تحریم آنها راه رو به جلو تا زمانی که آنها را مورد اذعان و عذرخواهی می کنیم. اگر کسی هر ایده از آنچه بیشتر ما می توانید انجام دهید DM من. . با تشکر از @toobzz__ برای آوردن من با توجه به این. . #shein #sheinofficial #مسلمان #prayermat #culturalappropriation #اسلام #چین

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط خدیجه رضوی 👩🏽🎨 (@s.خدیجه.r) در

“برای جامعه ما — ما ساخته شده یک اشتباه جدی به تازگی با فروش نماز تشک به عنوان قالیچه های تزئینی در سایت ما. ما درک می کنیم این بود که بسیار توهین آمیز نظارت و واقعا متاسف” با نام تجاری نوشت. “پس از آن بود که توجه ما به ارمغان آورده ما بلافاصله حذف محصولات از سایت ما و خواسته ما فروشنده برای جلوگیری از فروش به دیگران است.”

“ما همچنین با تشکیل یک محصول بررسی کمیته با کارکنان از فرهنگ ها و ادیان مختلف خیلی اشتباه بود این اتفاق نمی افتد دوباره” در سایت اضافه شده است. “به عنوان یک نام تجاری جهانی ما نذر برای انجام یک کار خیلی بهتر در آموزش خودمان را در فرهنگ های مختلف ادیان و سنت به ما اطمینان جامعه متنوع است که مورد احترام و افتخار. ما ارائه می دهیم ما از صمیم عذرخواهی به همه آنها ما صدمه دیده و ارائه شده و امیدواریم که ما می تواند کسب و بخشش خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net