گیل پادشاه غایب بود از شرکت میزبان پست فردا صبح روز جمعه پس از روبرو بسیار زیاد واکنش بیش از یک مصاحبه کلیپ بازجویی اواخر کوبه برایانت تجاوز جنسی به اتهام. کلیپ به اشتراک گذاشته شده در اخبار, برنامه توییتر پیش از آن در هفته.

شاه بهترین دوست و سابق نشان می دهد بحث میزبان اپرا وینفری به نظر می رسد در امروز با هدی & Jenna در روز جمعه نشان داد پادشاه بود “به خوبی انجام نمی شود” پس از خشم. برگزاری اشک وینفری گفت: حملات علیه شاه تا به حال تبدیل به تهدید کننده زندگی.

“او به خوبی انجام نمی شود چرا که او در حال حاضر تهدیدات است و در حال حاضر سفر با امنیت و او احساس بسیار حمله” وینفری گفت: زمانی که در طول روز میزبان نمایش هدی قطب نما و جنا بوش Hager از او خواست در مورد وضعیت دوست خود را.

“او به خوبی انجام نمی شود و احساس می کند که او را در یک واقعا وحشتناک موقعیت زیرا که مصاحبه شده بود در حال حاضر زد [sic]. و در متن آن مصاحبه همه خوب به نظر می رسید از جمله لیزا لسلی و آن را تنها به این دلیل که کسی در این شبکه قرار داده است که کلیپ” وینفری ادامه داد.

این شبکه روز چهارشنبه به اشتراک گذاشته یک کلیپ از مصاحبه شاه انجام شده با WNBA ستاره لیزا لسلی که در طی آن پادشاه به نظر می رسد به مطبوعات لسلی به نظر برایانت “پیچیده” میراث. او با اشاره به ورزشکار سال 2003 تجاوز جنسی مورد. NBA قهرمان برایانت کشته شد در یک هلیکوپتر حادثه در اواخر ماه ژانویه همراه با 13 سال دختر قدیمی, Gianna و هفت نفر دیگر.

مصاحبه کلیپ برانگیخته فوری خشم از برایانت دوستان و طرفداران. تعدادی از افراد نیز در زمان به رسانه های اجتماعی به انفجار پادشاه برای حساس خط از سوال.

در حالی که صحبت کردن با قطب نما و Hager وینفری گفت که او درک “مردم چگونه خواهد بود بدیهی است که بسیار ناراحت است اگر شما فکر می کنید که گیل بود فقط تلاش برای فشار به دریافت پاسخ از لیزا لسلی.” اما وینفری شد انتقاد از شخصی و حملات او دوست دیرین دریافت در پاسخ به این ویدئو کلیپ.

“من فکر می کنم هر کسی می تواند انتقاد از هر چیزی, اما زن ستیز سولفات و حمله به نقطه ای که آن را خطرناک می شود در خیابان ها به تنهایی—به دلیل آن را نه فقط در افرادی که در حال حمله به آن را از دیگر افرادی را که پیام و احساس آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند به آن” وینفری گفت.

شاه خطاب به اختلاف خود به حساب رسانه های اجتماعی شنبه, توضیح داد که این کلیپ از مصاحبه ای که قبلا پخش شده در CBS و ابراز ناامیدی را در شبکه برای به اشتراک گذاری کلیپ ها است که می تواند به راحتی از متن گرفته شده. “من شده است خواندن نظرات در مورد مصاحبه من با لیزا لسلی در مورد Kobe Bryant, و من می دانم که اگر من فقط به حال دیده ام این کلیپ که شما را دیدم, من می خواهم به شدت عصبانی با من بیش از حد” پادشاه گفت: در یک Instagram تصویری.

Oprah Winfrey Says Gayle King Has Received Death Threats
گیل پادشاه, حضور, O, The Oprah Magazine s O شما! رویداد در مرکز کنوانسیون لس آنجلس در اکتبر 20, 2012 در لس آنجلس ، اپرا وینفری گفت شاه دریافت کرده است تهدید به مرگ پس از یک کلیپ آنلاین ظاهر از او درخواست لیزا لسلی در مورد کوبه برایانت تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده علیه.
Imeh Akpanudosen/گتی ایماژ

“من میگردند. من خجالت می کشم و من بسیار عصبانی” او ادامه داد. “مخفیگاه من شبکه من قرار داده تا یک کلیپ از یک بسیار گسترده مصاحبه—کاملا خارج از متن گرفته—و هنگامی که شما آن را ببینید که راه آن را بسیار نامطلوب. آن را نامطلوب به من. من حتی نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

CBS منتشر شد بیانیه ای در روز پنجشنبه از پادشاه.

“گیل انجام یک متفکر گسترده مصاحبه با لیزا لسلی در مورد میراث Kobe Bryant. گزیده ای نوشته شده بود که منعکس کننده طبیعت و لحن مصاحبه کامل. ما در حال پرداختن به فرآیند داخلی است که منجر به این تغییرات در حال حاضر ساخته شده” این بیانیه را بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de