هشتگ #OprahMeetYang trended در توییتر به عنوان حامیان اندرو یانگ نامیده می شود برای یک دیدار مقدماتی حزب دموکرات نامزد و نشان می دهد بحث میزبان اپرا وینفری.

در زمان نوشتن این #OprahMeetYang برچسب سوم در ایالات متحده روند نمودار در توییتر با 46,000 توییتهایی با استفاده از این عبارت است.

وینفری و یانگ هنوز علنا در پاسخ به تماس برای این جفت ارز برای دیدار با وجود سیل پست های یانگ حامیان—که اشاره به خود را به عنوان “یانگ باند.”

نیوزویک در تماس است اپرا وینفری شبکه برای اظهار نظر در این تماس برای یک جلسه بین بحث نشان می دهد titan و یانگ است.

Andrew Yang in Perry, Iowa
اندرو یانگ در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در پری گرفتن در 28 ژانویه سال 2020 در پری, Iowa.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

یانگ 2020 اولیه کمپین نیز تماس برای نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

ارسال با #OprahMeetYang برچسب استرالیا سیاستمدار استلا یی در توئیتر خود نوشت: “سلام @اپرا, سلام, از, استرالیا است. حتی اگر آن را در سنین پیش من به یاد داشته باشید شما می گویند و خود را نشان می دهد هنگامی که شما می دانید بهتر است شما انجام دهید بهتر است.’

“ما می دانیم که امریکا می تواند بهتر و @AndrewYang کمک می کنند. این امر می تواند فوق العاده اگر #OprahMeetYang. با تشکر انبوه.”

“من احساس می کنم @اپرا فقط به عنوان بشریت برای اولین بار به عنوان @AndrewYang,” کنگره نامزد جیمز Ellars گفت. “جهان نیاز این دو به ملاقات!”

جهانی درآمد اولیه (UBI) مدافع اسکات Santens در توئیتر خود نوشت: “من به یک سخنرانی در مورد UBI بیرون رفتن برای مواد غذایی چینی با برخی از #YangGang بررسی گوشی من و به طور ناگهانی وجود دارد وحشی #OprahMeetYang روند در #3.

“بیایید این کار @Oprah. لطفا در دیدار با @AndrewYang و گفتگو در مورد ریشه کنی فقر با بنیادی طبقه.”

یانگ به نظر می رسد در چند عمده بحث را نشان می دهد پس از سال 2020 اصلی مبارزات انتخاباتی آغاز شد از جمله جو روگان تجربهاست که بیش از هفت میلیون مشترک در یوتیوب و به طور منظم به نظر می رسد در بالای پادکست نمودار.

کارآفرین نیز دریافت مشخصات بالا حمایت از کمدین Dave Chappelle در اوایل این ماه و به نظر می رسد در کنار ستاره در کارولینای جنوبی جلوتر از حالت اولیه در پایان ماه فوریه.

به عنوان ملی اولیه رای گیری ایستد, Real Clear Politics متوسط قرار می دهد یانگ در مکان ششم با 4.8 درصد حمایت در میان رای دهندگان حزب.

این وب سایت به طور متوسط از آیووا, رای گیری پیش از دولت دموکراتیک پارلمانی روز دوشنبه قرار می دهد کارآفرین در همان موقعیت اما فقط با 3.3. درصد پشتیبانی می کند.

پس از ملی اطلاعات منتشر شده توسط امرسون رای گیری در هفته گذشته نشان داد یانگ بود پریدم به جایگاه چهارم در اولیه رتبه بندی های #YangSurge برچسب شروع روند در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de